Kraków: Klasa B "Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AP Kmita II Zabierzów 7 19 29:7 6 1 0 4 12 20:1 4 0 0 3 7 9:6 2 1 0
2 Orzeł II Bębło 8 19 37:16 6 1 1 5 10 17:14 3 1 1 3 9 20:2 3 0 0
3 Płomień Jerzmanowice 9 19 37:16 6 1 2 5 13 19:7 4 1 0 4 6 18:9 2 0 2
4 Potok Więckowice 7 16 23:8 5 1 1 3 9 12:3 3 0 0 4 7 11:5 2 1 1
5 Niegoszowianka Niegoszowice 8 12 19:18 3 3 2 3 4 8:6 1 1 1 5 8 11:12 2 2 1
6 Topór Aleksandrowice 8 10 25:25 3 1 4 4 10 18:9 3 1 0 4 0 7:16 0 0 4
7 Bronowicki Kraków 7 8 15:28 2 2 3 3 7 9:2 2 1 0 4 1 6:26 0 1 3
8 Iskra Radwanowice 8 7 20:23 2 1 5 3 4 6:7 1 1 1 5 3 14:16 1 0 4
9 Fitball Szklary 8 4 20:34 1 1 6 5 3 13:25 1 0 4 3 1 7:9 0 1 2
10 Maszycanka II Maszyce 8 3 12:47 1 0 7 4 3 7:23 1 0 3 4 0 5:24 0 0 4
11 Górzanka Nawojowa Góra 6 2 10:25 0 2 4 3 1 6:15 0 1 2 3 1 4:10 0 1 2

Walkowery:
2020-09-12 Bronowicki Kraków - Topór Aleksandrowice 3:0, nieuprawniony zawodnik w zespole gości.



kolejka 1:
1 Fitball Szklary Pauza -
2 Płomień Jerzmanowice 7:0 Bronowicki Kraków 2020-08-2211:00
3 Górzanka Nawojowa Góra 2:4 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-08-2317:00
4 Orzeł II Bębło 1:3 Potok Więckowice 2020-08-2317:00
5 Topór Aleksandrowice AP Kmita II Zabierzów 2020-11-1113:00
6 Maszycanka II Maszyce 1:8 Iskra Radwanowice 2020-08-2217:30
kolejka 2:
7 Pauza Iskra Radwanowice -
8 AP Kmita II Zabierzów 7:0 Maszycanka II Maszyce 2020-08-3014:00
9 Potok Więckowice 5:2 Topór Aleksandrowice 2020-08-2914:00
10 Niegoszowianka Niegoszowice 0:3 Orzeł II Bębło 2020-08-3017:00
11 Bronowicki Kraków 0:0 Górzanka Nawojowa Góra 2020-08-2917:00
12 Fitball Szklary 3:7 Płomień Jerzmanowice 2020-08-2917:00
kolejka 3:
13 Płomień Jerzmanowice Pauza -
14 Górzanka Nawojowa Góra 4:4 Fitball Szklary 2020-09-0617:00
15 Orzeł II Bębło 5:5 Bronowicki Kraków 2020-09-0616:00
16 Topór Aleksandrowice 3:3 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-0517:00
17 Maszycanka II Maszyce 0:5 Potok Więckowice 2020-09-0617:00
18 Iskra Radwanowice 2:4 AP Kmita II Zabierzów 2020-09-0517:00
kolejka 4:
19 Pauza AP Kmita II Zabierzów -
20 Potok Więckowice 2:1 Iskra Radwanowice 2020-09-1217:00
21 Niegoszowianka Niegoszowice 6:1 Maszycanka II Maszyce 2020-09-1217:00
22 Bronowicki Kraków 3:0 Topór Aleksandrowice 2020-09-1216:00
23 Fitball Szklary 2:10 Orzeł II Bębło 2020-09-1214:00
24 Płomień Jerzmanowice 3:1 Górzanka Nawojowa Góra 2020-09-1316:30
kolejka 5:
25 Górzanka Nawojowa Góra Pauza -
26 Orzeł II Bębło 2:1 Płomień Jerzmanowice 2020-09-2016:00
27 Topór Aleksandrowice 2:1 Fitball Szklary 2020-09-1917:00
28 Maszycanka II Maszyce 5:1 Bronowicki Kraków 2020-09-2017:00
29 Iskra Radwanowice 1:1 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-2017:00
30 AP Kmita II Zabierzów 1:0 Potok Więckowice 2020-09-2016:00
kolejka 6:
31 Pauza Potok Więckowice -
32 Niegoszowianka Niegoszowice 2:2 AP Kmita II Zabierzów 2020-09-2616:30
33 Bronowicki Kraków 6:2 Iskra Radwanowice 2020-09-2616:00
34 Fitball Szklary 5:2 Maszycanka II Maszyce 2020-09-2716:00
35 Płomień Jerzmanowice 3:2 Topór Aleksandrowice 2020-09-2616:00
36 Górzanka Nawojowa Góra 0:7 Orzeł II Bębło 2020-09-2716:00
kolejka 7:
37 Orzeł II Bębło Pauza -
38 Topór Aleksandrowice 7:3 Górzanka Nawojowa Góra 2020-10-0316:30
39 Maszycanka II Maszyce 1:9 Płomień Jerzmanowice 2020-10-0413:00
40 Iskra Radwanowice 3:2 Fitball Szklary 2020-10-0416:30
41 AP Kmita II Zabierzów 9:0 Bronowicki Kraków 2020-10-0316:30
42 Potok Więckowice 5:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-10-0315:00
kolejka 8:
43 Pauza Niegoszowianka Niegoszowice -
44 Bronowicki Kraków Potok Więckowice 2020-11-1112:00
45 Fitball Szklary 2:3 AP Kmita II Zabierzów 2020-10-1016:00
46 Płomień Jerzmanowice 3:1 Iskra Radwanowice 2020-10-1015:30
47 Górzanka Nawojowa Góra Maszycanka II Maszyce 2020-11-1114:00
48 Orzeł II Bębło 5:3 Topór Aleksandrowice 2020-10-1115:00
kolejka 9:
49 Topór Aleksandrowice Pauza -
50 Maszycanka II Maszyce Orzeł II Bębło 2020-11-1514:00
51 Iskra Radwanowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-11-1513:30
52 AP Kmita II Zabierzów 3:1 Płomień Jerzmanowice 2020-10-1716:00
53 Potok Więckowice Fitball Szklary 2020-10-1715:00
54 Niegoszowianka Niegoszowice Bronowicki Kraków 2020-11-1511:00
kolejka 10:
55 Pauza Bronowicki Kraków -
56 Fitball Szklary 1:3 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-10-2413:00
57 Płomień Jerzmanowice 3:3 Potok Więckowice 2020-10-2412:00
58 Górzanka Nawojowa Góra AP Kmita II Zabierzów 2020-11-2213:00
59 Orzeł II Bębło 4:2 Iskra Radwanowice 2020-10-2514:00
60 Topór Aleksandrowice 6:2 Maszycanka II Maszyce 2020-10-2415:00
kolejka 11:
61 Maszycanka II Maszyce Pauza 2020-11-0713:00
62 Iskra Radwanowice Topór Aleksandrowice 2020-11-0714:00
63 AP Kmita II Zabierzów Orzeł II Bębło 2020-11-0814:00
64 Potok Więckowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-11-0714:00
65 Niegoszowianka Niegoszowice Płomień Jerzmanowice 2020-11-0714:00
66 Bronowicki Kraków Fitball Szklary 2020-11-0713:00