Kraków: Klasa B "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Słomniczanka II Słomniki 12 29 57:12 9 2 1 6 15 34:4 5 0 1 6 14 23:8 4 2 0
2 Ekler Baranówka 12 29 56:17 9 2 1 6 16 24:5 5 1 0 6 13 32:12 4 1 1
3 Agricola Klimontów 12 28 41:26 9 1 2 5 12 15:12 4 0 1 7 16 26:14 5 1 1
4 Juvenia Prandocin 12 28 40:15 9 1 2 6 18 25:4 6 0 0 6 10 15:11 3 1 2
5 Polonia Wilczkowice 12 20 36:35 6 2 4 7 14 23:14 4 2 1 5 6 13:21 2 0 3
6 Zawisza Sulechów 12 18 45:37 6 0 6 6 12 32:20 4 0 2 6 6 13:17 2 0 4
7 Niedźwiedź II 12 17 28:27 5 2 5 6 13 18:9 4 1 1 6 4 10:18 1 1 4
8 Sparta Skrzeszowice 12 14 25:30 4 2 6 5 2 8:13 0 2 3 7 12 17:17 4 0 3
9 Trątnowianka Trątnowice 12 13 34:46 3 4 5 7 8 22:25 2 2 3 5 5 12:21 1 2 2
10 Kosynierzy Łuczyce 12 9 16:58 3 0 9 6 6 12:23 2 0 4 6 3 4:35 1 0 5
11 Milenium Radziemice 12 9 24:33 2 3 7 7 7 18:14 2 1 4 5 2 6:19 0 2 3
12 Polanowice 12 8 23:35 2 2 8 6 8 14:11 2 2 2 6 0 9:24 0 0 6
13 Olimpia Czaple Wielkie 12 1 12:66 0 1 11 5 0 7:31 0 0 5 7 1 5:35 0 1 6

Wydział Gier MZPN zweryfikował następujące zawody:
- z dnia 2019-08-25 Novi Narama - Płomień Jerzmanowice 0:8 wo (na boisku 0:8)(nieuprawniony zawodnik)
- z dnia 2019-10-27 Polanowice - Niedźwiedź II 3:0 wo (na boisku 1:0)(nieuprawniony zawodni z powodu nieopłaconej kartki)



kolejka 1:
1 Słomniczanka II Słomniki 7:0 Kosynierzy Łuczyce 2019-08-2417:00
2 Polonia Wilczkowice 1:5 Ekler Baranówka 2019-08-2517:00
3 Niedźwiedź II 6:2 Olimpia Czaple Wielkie 2019-08-2417:00
4 Zawisza Sulechów PAUZJE -
5 Trątnowianka Trątnowice 3:5 Sparta Skrzeszowice 2019-08-2517:00
6 Juvenia Prandocin 2:1 Polanowice 2019-08-2417:00
7 Milenium Radziemice 2:3 Agricola Klimontów 2019-08-2413:00
kolejka 2:
8 Kosynierzy Łuczyce 3:6 Agricola Klimontów 2019-11-1713:00
9 Polanowice 0:0 Milenium Radziemice 2019-09-0117:00
10 Sparta Skrzeszowice 1:2 Juvenia Prandocin 2019-08-3117:00
11 Zawisza Sulechów 8:3 Trątnowianka Trątnowice 2019-08-3117:30
12 Olimpia Czaple Wielkie PAUZJE -
13 Ekler Baranówka 6:1 Niedźwiedź II 2019-09-0115:00
14 Słomniczanka II Słomniki 12:0 Polonia Wilczkowice 2019-08-3117:00
kolejka 3:
15 Polonia Wilczkowice 5:0 Kosynierzy Łuczyce 2019-09-0417:30
16 Niedźwiedź II 1:1 Słomniczanka II Słomniki 2019-09-0417:30
17 Ekler Baranówka PAUZJE -
18 Trątnowianka Trątnowice 1:1 Olimpia Czaple Wielkie 2019-09-0417:30
19 Juvenia Prandocin 4:1 Zawisza Sulechów 2019-09-0417:30
20 Milenium Radziemice 4:1 Sparta Skrzeszowice 2019-09-0417:30
21 Agricola Klimontów 4:3 Polanowice 2019-09-0417:30
kolejka 4:
22 Kosynierzy Łuczyce 3:2 Polanowice 2019-09-0815:00
23 Sparta Skrzeszowice 2:2 Agricola Klimontów 2019-09-0815:00
24 Zawisza Sulechów 7:3 Milenium Radziemice 2019-09-0717:00
25 Olimpia Czaple Wielkie 1:6 Juvenia Prandocin 2019-09-0816:00
26 Ekler Baranówka 6:0 Trątnowianka Trątnowice 2019-09-0716:00
27 Słomniczanka II Słomniki PAUZJE -
28 Polonia Wilczkowice 2:1 Niedźwiedź II 2019-09-0817:00
kolejka 5:
29 Niedźwiedź II 4:0 Kosynierzy Łuczyce 2019-09-1517:00
30 Polonia Wilczkowice PAUZJE -
31 Trątnowianka Trątnowice 1:8 Słomniczanka II Słomniki 2019-09-1513:00
32 Juvenia Prandocin 4:1 Ekler Baranówka 2019-09-1516:00
33 Milenium Radziemice 7:0 Olimpia Czaple Wielkie 2019-09-1514:00
34 Agricola Klimontów 4:1 Zawisza Sulechów 2019-09-1417:00
35 Polanowice 1:3 Sparta Skrzeszowice 2019-09-1417:00
kolejka 6:
36 Kosynierzy Łuczyce 1:3 Sparta Skrzeszowice 2019-09-2116:00
37 Zawisza Sulechów 6:1 Polanowice 2019-09-2116:00
38 Olimpia Czaple Wielkie 1:4 Agricola Klimontów 2019-09-2216:00
39 Ekler Baranówka 5:1 Milenium Radziemice 2019-09-2116:00
40 Słomniczanka II Słomniki 0:2 Juvenia Prandocin 2019-09-2216:00
41 Polonia Wilczkowice 3:3 Trątnowianka Trątnowice 2019-09-2216:30
42 Niedźwiedź II PAUZJE -
kolejka 7:
43 Kosynierzy Łuczyce PAUZJE -
44 Trątnowianka Trątnowice 3:2 Niedźwiedź II 2019-09-2816:00
45 Juvenia Prandocin 2:1 Polonia Wilczkowice 2019-09-2911:00
46 Milenium Radziemice 1:2 Słomniczanka II Słomniki 2019-09-2912:00
47 Agricola Klimontów 1:6 Ekler Baranówka 2019-09-2912:00
48 Polanowice 5:0 Olimpia Czaple Wielkie 2019-09-2817:00
49 Sparta Skrzeszowice 1:2 Zawisza Sulechów 2019-09-2913:00
kolejka 8:
50 Kosynierzy Łuczyce 1:6 Zawisza Sulechów 2019-10-0614:00
51 Olimpia Czaple Wielkie 3:4 Sparta Skrzeszowice 2019-10-0615:00
52 Ekler Baranówka 4:2 Polanowice 2019-10-0615:00
53 Słomniczanka II Słomniki 3:1 Agricola Klimontów 2019-10-0615:00
54 Polonia Wilczkowice 2:2 Milenium Radziemice 2019-10-0615:30
55 Niedźwiedź II 4:2 Juvenia Prandocin 2019-10-0515:00
56 Trątnowianka Trątnowice PAUZJE -
kolejka 9:
57 Trątnowianka Trątnowice 9:0 Kosynierzy Łuczyce 2019-10-1314:00
58 Juvenia Prandocin PAUZJE -
59 Milenium Radziemice 1:1 Niedźwiedź II 2019-10-1314:00
60 Agricola Klimontów 4:2 Polonia Wilczkowice 2019-10-1312:00
61 Polanowice 2:5 Słomniczanka II Słomniki 2019-10-1215:00
62 Sparta Skrzeszowice 2:2 Ekler Baranówka 2019-10-1316:00
63 Zawisza Sulechów 6:2 Olimpia Czaple Wielkie 2019-10-1216:00
kolejka 10:
64 Kosynierzy Łuczyce 1:0 Olimpia Czaple Wielkie 2019-10-1914:00
65 Ekler Baranówka 2:0 Zawisza Sulechów 2019-10-2015:00
66 Słomniczanka II Słomniki 3:1 Sparta Skrzeszowice 2019-10-2015:00
67 Polonia Wilczkowice 5:0 Polanowice 2019-10-2013:00
68 Niedźwiedź II 1:4 Agricola Klimontów 2019-10-2015:00
69 Milenium Radziemice PAUZJE -
70 Trątnowianka Trątnowice 3:3 Juvenia Prandocin 2019-10-2012:00
kolejka 11:
71 Juvenia Prandocin 8:0 Kosynierzy Łuczyce 2019-10-2714:00
72 Milenium Radziemice 1:3 Trątnowianka Trątnowice 2019-10-2714:00
73 Agricola Klimontów PAUZJE -
74 Polanowice 3:0 Niedźwiedź II 2019-10-2714:00
75 Sparta Skrzeszowice 2:5 Polonia Wilczkowice 2019-10-2714:00
76 Zawisza Sulechów 2:6 Słomniczanka II Słomniki 2019-10-2615:00
77 Olimpia Czaple Wielkie 1:12 Ekler Baranówka 2019-10-2714:00
kolejka 12:
78 Kosynierzy Łuczyce 3:6 Ekler Baranówka 2019-11-0214:00
79 Słomniczanka II Słomniki 9:0 Olimpia Czaple Wielkie 2019-11-0314:00
80 Polonia Wilczkowice 5:3 Zawisza Sulechów 2019-11-0314:00
81 Niedźwiedź II 2:0 Sparta Skrzeszowice 2019-11-0313:00
82 Polanowice PAUZJE -
83 Trątnowianka Trątnowice 2:6 Agricola Klimontów 2019-11-0311:00
84 Juvenia Prandocin 5:0 Milenium Radziemice 2019-11-0314:00
kolejka 13:
85 Milenium Radziemice 2:4 Kosynierzy Łuczyce 2019-11-1014:00
86 Agricola Klimontów 2:0 Juvenia Prandocin 2019-11-1012:00
87 Polanowice 3:3 Trątnowianka Trątnowice 2019-11-1014:00
88 Sparta Skrzeszowice PAUZJE -
89 Zawisza Sulechów 3:5 Niedźwiedź II 2019-11-0914:00
90 Olimpia Czaple Wielkie 1:5 Polonia Wilczkowice 2019-11-1014:00
91 Ekler Baranówka 1:1 Słomniczanka II Słomniki 2019-11-0911:30
kolejka 14:
1 Kosynierzy Łuczyce Słomniczanka II Słomniki 2020-03-21
2 Ekler Baranówka Polonia Wilczkowice 2020-03-21
3 Olimpia Czaple Wielkie Niedźwiedź II 2020-03-21
4 PAUZJE Zawisza Sulechów -
5 Sparta Skrzeszowice Trątnowianka Trątnowice 2020-03-21
6 Polanowice Juvenia Prandocin 2020-03-21
7 Agricola Klimontów Milenium Radziemice 2020-03-21
kolejka 15:
8 Agricola Klimontów Kosynierzy Łuczyce 2020-03-28
9 Milenium Radziemice Polanowice 2020-03-28
10 Juvenia Prandocin Sparta Skrzeszowice 2020-03-28
11 Trątnowianka Trątnowice Zawisza Sulechów 2020-03-28
12 PAUZJE Olimpia Czaple Wielkie -
13 Niedźwiedź II Ekler Baranówka 2020-03-28
14 Polonia Wilczkowice Słomniczanka II Słomniki 2020-03-28
kolejka 16:
15 Kosynierzy Łuczyce Polonia Wilczkowice 2020-04-04
16 Słomniczanka II Słomniki Niedźwiedź II 2020-04-04
17 PAUZJE Ekler Baranówka -
18 Olimpia Czaple Wielkie Trątnowianka Trątnowice 2020-04-04
19 Zawisza Sulechów Juvenia Prandocin 2020-04-04
20 Sparta Skrzeszowice Milenium Radziemice 2020-04-04
21 Polanowice Agricola Klimontów 2020-04-04
kolejka 17:
22 Polanowice Kosynierzy Łuczyce 2020-04-18
23 Agricola Klimontów Sparta Skrzeszowice 2020-04-18
24 Milenium Radziemice Zawisza Sulechów 2020-04-18
25 Juvenia Prandocin Olimpia Czaple Wielkie 2020-04-18
26 Trątnowianka Trątnowice Ekler Baranówka 2020-04-18
27 PAUZJE Słomniczanka II Słomniki -
28 Niedźwiedź II Polonia Wilczkowice 2020-04-18
kolejka 18:
29 Kosynierzy Łuczyce Niedźwiedź II 2020-04-25
30 PAUZJE Polonia Wilczkowice -
31 Słomniczanka II Słomniki Trątnowianka Trątnowice 2020-04-25
32 Ekler Baranówka Juvenia Prandocin 2020-04-25
33 Olimpia Czaple Wielkie Milenium Radziemice 2020-04-25
34 Zawisza Sulechów Agricola Klimontów 2020-04-25
35 Sparta Skrzeszowice Polanowice 2020-04-25
kolejka 19:
36 Sparta Skrzeszowice Kosynierzy Łuczyce 2020-05-02
37 Polanowice Zawisza Sulechów 2020-05-02
38 Agricola Klimontów Olimpia Czaple Wielkie 2020-05-02
39 Milenium Radziemice Ekler Baranówka 2020-05-02
40 Juvenia Prandocin Słomniczanka II Słomniki 2020-05-02
41 Trątnowianka Trątnowice Polonia Wilczkowice 2020-05-02
42 PAUZJE Niedźwiedź II -
kolejka 20:
43 PAUZJE Kosynierzy Łuczyce -
44 Niedźwiedź II Trątnowianka Trątnowice 2020-05-09
45 Polonia Wilczkowice Juvenia Prandocin 2020-05-09
46 Słomniczanka II Słomniki Milenium Radziemice 2020-05-09
47 Ekler Baranówka Agricola Klimontów 2020-05-09
48 Olimpia Czaple Wielkie Polanowice 2020-05-09
49 Zawisza Sulechów Sparta Skrzeszowice 2020-05-09
kolejka 21:
50 Zawisza Sulechów Kosynierzy Łuczyce 2020-05-16
51 Sparta Skrzeszowice Olimpia Czaple Wielkie 2020-05-16
52 Polanowice Ekler Baranówka 2020-05-16
53 Agricola Klimontów Słomniczanka II Słomniki 2020-05-16
54 Milenium Radziemice Polonia Wilczkowice 2020-05-16
55 Juvenia Prandocin Niedźwiedź II 2020-05-16
56 PAUZJE Trątnowianka Trątnowice -
kolejka 22:
57 Kosynierzy Łuczyce Trątnowianka Trątnowice 2020-05-23
58 PAUZJE Juvenia Prandocin -
59 Niedźwiedź II Milenium Radziemice 2020-05-23
60 Polonia Wilczkowice Agricola Klimontów 2020-05-23
61 Słomniczanka II Słomniki Polanowice 2020-05-23
62 Ekler Baranówka Sparta Skrzeszowice 2020-05-23
63 Olimpia Czaple Wielkie Zawisza Sulechów 2020-05-23
kolejka 23:
64 Olimpia Czaple Wielkie Kosynierzy Łuczyce 2020-05-30
65 Zawisza Sulechów Ekler Baranówka 2020-05-30
66 Sparta Skrzeszowice Słomniczanka II Słomniki 2020-05-30
67 Polanowice Polonia Wilczkowice 2020-05-30
68 Agricola Klimontów Niedźwiedź II 2020-05-30
69 PAUZJE Milenium Radziemice -
70 Juvenia Prandocin Trątnowianka Trątnowice 2020-05-30
kolejka 24:
71 Kosynierzy Łuczyce Juvenia Prandocin 2020-06-06
72 Trątnowianka Trątnowice Milenium Radziemice 2020-06-06
73 PAUZJE Agricola Klimontów -
74 Niedźwiedź II Polanowice 2020-06-06
75 Polonia Wilczkowice Sparta Skrzeszowice 2020-06-06
76 Słomniczanka II Słomniki Zawisza Sulechów 2020-06-06
77 Ekler Baranówka Olimpia Czaple Wielkie 2020-06-06
kolejka 25:
78 Ekler Baranówka Kosynierzy Łuczyce 2020-06-13
79 Olimpia Czaple Wielkie Słomniczanka II Słomniki 2020-06-13
80 Zawisza Sulechów Polonia Wilczkowice 2020-06-13
81 Sparta Skrzeszowice Niedźwiedź II 2020-06-13
82 PAUZJE Polanowice -
83 Agricola Klimontów Trątnowianka Trątnowice 2020-06-13
84 Milenium Radziemice Juvenia Prandocin 2020-06-13
kolejka 26:
85 Kosynierzy Łuczyce Milenium Radziemice 2020-06-20
86 Juvenia Prandocin Agricola Klimontów 2020-06-20
87 Trątnowianka Trątnowice Polanowice 2020-06-20
88 PAUZJE Sparta Skrzeszowice -
89 Niedźwiedź II Zawisza Sulechów 2020-06-20
90 Polonia Wilczkowice Olimpia Czaple Wielkie 2020-06-20
91 Słomniczanka II Słomniki Ekler Baranówka 2020-06-20