Kraków: Klasa A "Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Orlęta Rudawa 13 33 39:16 10 3 0 7 21 24:9 7 0 0 6 12 15:7 3 3 0
2 Świt Krzeszowice 13 25 42:22 8 1 4 7 19 29:6 6 1 0 6 6 13:16 2 0 4
3 Wisła Jeziorzany 13 22 28:18 6 4 3 7 11 12:9 3 2 2 6 11 16:9 3 2 1
4 Iskra Czułów 13 21 25:29 6 3 4 6 11 9:10 3 2 1 7 10 16:19 3 1 3
5 Liszczanka Liszki 13 20 22:15 5 5 3 6 14 17:5 4 2 0 7 6 5:10 1 3 3
6 Strażak Rączna 13 19 40:25 5 4 4 6 10 23:15 3 1 2 7 9 17:10 2 3 2
7 Sportowiec Modlniczka 13 17 22:26 4 5 4 7 6 9:18 1 3 3 6 11 13:8 3 2 1
8 JKS Zelków 13 15 29:25 4 3 6 7 9 18:14 2 3 2 6 6 11:11 2 0 4
9 Lotnik Kryspinów 13 15 14:14 3 6 4 6 9 8:6 2 3 1 7 6 6:8 1 3 3
10 Maszycanka Maszyce 13 15 27:37 5 0 8 7 12 20:19 4 0 3 6 3 7:18 1 0 5
11 Dragon Szczyglice 13 14 15:40 4 2 7 6 4 5:14 1 1 4 7 10 10:26 3 1 3
12 Wisła Rząska 13 14 20:31 4 2 7 7 10 10:14 3 1 3 6 4 10:17 1 1 4
13 Sokół Rybna 13 12 22:29 3 3 7 6 7 9:9 2 1 3 7 5 13:20 1 2 4
14 Wisła Czernichów 13 9 12:30 2 3 8 6 2 3:13 0 2 4 7 7 9:17 2 1 4

Wydział Gier MZPN zweryfikował następujące zawody:
- z dnia 2019-08-31 Liszczanka Liszki - Iskra Czułów 3:0 wo (na boisku 1:0)(przerwane zawody z powodu naruszenia nietykalności sędziego)
- z dnia 2019-09-29 Iskra Czułów - Strażak Rączna 0:6 wo (na boisku 0:6) (nieuprawniony zawodnik)
- z dnia 2019-10-19 Liszczanka Liszki - Dragon Szczyglice 5:0 wo (na boisku 5:1)(nieuprawniony zawodnik z powodu nieopłaconej kartki)
- z dnia 2019-11-09 Dragon Szczyglice - Orlęta Rudawa 0:3 wo (na boisku 0:3)(nieuprawniony zawodnik z powodu nieopłaconej kartki)



kolejka 1:
1 JKS Zelków 1:1 Liszczanka Liszki 2019-08-2416:00
2 Orlęta Rudawa 2:1 Strażak Rączna 2019-08-2417:00
3 Maszycanka Maszyce 1:5 Dragon Szczyglice 2019-08-2417:30
4 Sportowiec Modlniczka 0:0 Lotnik Kryspinów 2019-08-2517:00
5 Świt Krzeszowice 3:0 Wisła Czernichów 2019-08-2417:00
6 Wisła Jeziorzany 2:2 Sokół Rybna 2019-08-2417:00
7 Wisła Rząska 1:4 Iskra Czułów 2019-08-2517:00
kolejka 2:
8 Liszczanka Liszki 3:0 Iskra Czułów 2019-08-3117:00
9 Sokół Rybna 2:1 Wisła Rząska 2019-08-3117:00
10 Wisła Czernichów 2:2 Wisła Jeziorzany 2019-09-0116:00
11 Lotnik Kryspinów 2:1 Świt Krzeszowice 2019-09-0111:00
12 Dragon Szczyglice 1:5 Sportowiec Modlniczka 2019-08-3111:00
13 Strażak Rączna 5:0 Maszycanka Maszyce 2019-08-3111:00
14 JKS Zelków 1:1 Orlęta Rudawa 2019-08-3115:30
kolejka 3:
15 Orlęta Rudawa 2:1 Liszczanka Liszki 2019-09-0417:30
16 Maszycanka Maszyce 2:1 JKS Zelków 2019-09-0417:30
17 Sportowiec Modlniczka 1:1 Strażak Rączna 2019-09-0417:00
18 Świt Krzeszowice 13:1 Dragon Szczyglice 2019-09-0417:30
19 Wisła Jeziorzany 1:0 Lotnik Kryspinów 2019-09-0417:30
20 Wisła Rząska 1:2 Wisła Czernichów 2019-09-0417:30
21 Iskra Czułów 2:0 Sokół Rybna 2019-09-0417:30
kolejka 4:
22 Liszczanka Liszki 4:1 Sokół Rybna 2019-09-0716:00
23 Wisła Czernichów 0:1 Iskra Czułów 2019-09-0716:00
24 Lotnik Kryspinów 1:1 Wisła Rząska 2019-09-0710:00
25 Dragon Szczyglice 1:2 Wisła Jeziorzany 2019-09-0715:00
26 Strażak Rączna 4:7 Świt Krzeszowice 2019-09-0716:00
27 JKS Zelków 5:3 Sportowiec Modlniczka 2019-09-0716:00
28 Orlęta Rudawa 4:1 Maszycanka Maszyce 2019-09-0812:00
kolejka 5:
29 Maszycanka Maszyce 3:0 Liszczanka Liszki 2019-09-1417:00
30 Sportowiec Modlniczka 2:5 Orlęta Rudawa 2019-09-1417:00
31 Świt Krzeszowice 2:1 JKS Zelków 2019-09-1411:00
32 Wisła Jeziorzany 3:0 Strażak Rączna 2019-09-1516:00
33 Wisła Rząska 0:3 Dragon Szczyglice 2019-09-1517:00
34 Iskra Czułów 2:1 Lotnik Kryspinów 2019-09-1516:00
35 Sokół Rybna 2:2 Wisła Czernichów 2019-09-1417:00
kolejka 6:
36 Liszczanka Liszki 2:1 Wisła Czernichów 2019-09-2116:00
37 Lotnik Kryspinów 1:1 Sokół Rybna 2019-09-2114:00
38 Dragon Szczyglice 1:4 Iskra Czułów 2019-09-2114:00
39 Strażak Rączna 8:0 Wisła Rząska 2019-09-2216:00
40 JKS Zelków 1:5 Wisła Jeziorzany 2019-09-2216:00
41 Orlęta Rudawa 5:1 Świt Krzeszowice 2019-09-2116:00
42 Maszycanka Maszyce 0:2 Sportowiec Modlniczka 2019-09-2216:30
kolejka 7:
43 Sportowiec Modlniczka 0:0 Liszczanka Liszki 2019-09-2913:30
44 Świt Krzeszowice 1:0 Maszycanka Maszyce 2019-09-2816:00
45 Wisła Jeziorzany 2:2 Orlęta Rudawa 2019-09-2816:00
46 Wisła Rząska 2:1 JKS Zelków 2019-09-2913:00
47 Iskra Czułów 0:6 Strażak Rączna 2019-09-2914:00
48 Sokół Rybna 0:1 Dragon Szczyglice 2019-09-2816:00
49 Wisła Czernichów 0:2 Lotnik Kryspinów 2019-09-2814:00
kolejka 8:
50 Liszczanka Liszki 0:0 Lotnik Kryspinów 2019-10-0516:00
51 Dragon Szczyglice 2:0 Wisła Czernichów 2019-10-0514:00
52 Strażak Rączna 3:1 Sokół Rybna 2019-10-0615:00
53 JKS Zelków 2:2 Iskra Czułów 2019-10-0515:00
54 Orlęta Rudawa 3:2 Wisła Rząska 2019-10-0612:00
55 Maszycanka Maszyce 1:5 Wisła Jeziorzany 2019-10-0516:00
56 Sportowiec Modlniczka 3:2 Świt Krzeszowice 2019-10-0616:00
kolejka 9:
57 Świt Krzeszowice 3:1 Liszczanka Liszki 2019-10-1216:00
58 Wisła Jeziorzany 1:2 Sportowiec Modlniczka 2019-10-1215:30
59 Wisła Rząska 3:2 Maszycanka Maszyce 2019-10-1316:00
60 Iskra Czułów 2:2 Orlęta Rudawa 2019-10-1315:00
61 Sokół Rybna 3:0 JKS Zelków 2019-10-1216:00
62 Wisła Czernichów 1:6 Strażak Rączna 2019-10-1314:00
63 Lotnik Kryspinów 0:0 Dragon Szczyglice 2019-10-1213:00
kolejka 10:
64 Liszczanka Liszki 5:0 Dragon Szczyglice 2019-10-1915:30
65 Strażak Rączna 2:2 Lotnik Kryspinów 2019-10-2015:00
66 JKS Zelków 1:2 Wisła Czernichów 2019-10-1915:00
67 Orlęta Rudawa 5:2 Sokół Rybna 2019-10-1915:30
68 Maszycanka Maszyce 7:4 Iskra Czułów 2019-10-2014:00
69 Sportowiec Modlniczka 0:4 Wisła Rząska 2019-10-2015:30
70 Świt Krzeszowice 2:2 Wisła Jeziorzany 2019-10-1915:00
kolejka 11:
71 Wisła Jeziorzany 0:1 Liszczanka Liszki 2019-10-2714:00
72 Wisła Rząska 2:1 Świt Krzeszowice 2019-10-2714:00
73 Iskra Czułów 1:1 Sportowiec Modlniczka 2019-10-2714:00
74 Sokół Rybna 2:4 Maszycanka Maszyce 2019-10-2615:00
75 Wisła Czernichów 0:2 Orlęta Rudawa 2019-10-2714:00
76 Lotnik Kryspinów 1:3 JKS Zelków 2019-10-2612:45
77 Dragon Szczyglice 0:0 Strażak Rączna 2019-10-2614:00
kolejka 12:
78 Liszczanka Liszki 3:3 Strażak Rączna 2019-11-0212:00
79 JKS Zelków 7:0 Dragon Szczyglice 2019-11-0214:00
80 Orlęta Rudawa 3:1 Lotnik Kryspinów 2019-11-0312:00
81 Maszycanka Maszyce 6:2 Wisła Czernichów 2019-11-0314:00
82 Sportowiec Modlniczka 3:6 Sokół Rybna 2019-11-0314:00
83 Świt Krzeszowice 5:1 Iskra Czułów 2019-11-0214:00
84 Wisła Jeziorzany 3:2 Wisła Rząska 2019-11-0314:00
kolejka 13:
85 Wisła Rząska 1:1 Liszczanka Liszki 2019-11-0911:30
86 Iskra Czułów 2:0 Wisła Jeziorzany 2019-11-0914:00
87 Sokół Rybna 0:1 Świt Krzeszowice 2019-11-0914:00
88 Wisła Czernichów 0:0 Sportowiec Modlniczka 2019-11-0913:00
89 Lotnik Kryspinów 3:0 Maszycanka Maszyce 2019-11-0911:30
90 Dragon Szczyglice 0:3 Orlęta Rudawa 2019-11-0914:00
91 Strażak Rączna 1:5 JKS Zelków 2019-11-0914:00
kolejka 14:
1 Liszczanka Liszki JKS Zelków 2020-03-2116:00
2 Strażak Rączna Orlęta Rudawa 2020-03-2212:00
3 Dragon Szczyglice Maszycanka Maszyce 2020-03-2115:00
4 Lotnik Kryspinów Sportowiec Modlniczka 2020-03-2211:00
5 Wisła Czernichów Świt Krzeszowice 2020-03-2216:00
6 Sokół Rybna Wisła Jeziorzany 2020-03-2114:00
7 Iskra Czułów Wisła Rząska 2020-03-2116:00
kolejka 15:
8 Iskra Czułów Liszczanka Liszki 2020-03-2816:30
9 Wisła Rząska Sokół Rybna 2020-03-2816:00
10 Wisła Jeziorzany Wisła Czernichów 2020-03-2814:00
11 Świt Krzeszowice Lotnik Kryspinów 2020-03-2815:00
12 Sportowiec Modlniczka Dragon Szczyglice 2020-03-2815:30
13 Maszycanka Maszyce Strażak Rączna 2020-03-2914:00
14 Orlęta Rudawa JKS Zelków 2020-03-2912:00
kolejka 16:
15 Liszczanka Liszki Orlęta Rudawa 2020-04-0416:00
16 JKS Zelków Maszycanka Maszyce 2020-04-0516:00
17 Strażak Rączna Sportowiec Modlniczka 2020-04-0512:00
18 Dragon Szczyglice Świt Krzeszowice 2020-04-0415:00
19 Lotnik Kryspinów Wisła Jeziorzany 2020-04-0511:00
20 Wisła Czernichów Wisła Rząska 2020-04-0516:00
21 Sokół Rybna Iskra Czułów 2020-04-0414:00
kolejka 17:
22 Sokół Rybna Liszczanka Liszki 2020-04-18
23 Iskra Czułów Wisła Czernichów 2020-04-1817:00
24 Wisła Rząska Lotnik Kryspinów 2020-04-1817:00
25 Wisła Jeziorzany Dragon Szczyglice 2020-04-1815:00
26 Świt Krzeszowice Strażak Rączna 2020-04-1816:00
27 Sportowiec Modlniczka JKS Zelków 2020-04-1917:00
28 Maszycanka Maszyce Orlęta Rudawa 2020-04-1811:00
kolejka 18:
29 Liszczanka Liszki Maszycanka Maszyce 2020-04-2516:00
30 Orlęta Rudawa Sportowiec Modlniczka 2020-04-2612:00
31 JKS Zelków Świt Krzeszowice 2020-04-2617:00
32 Strażak Rączna Wisła Jeziorzany 2020-04-2616:00
33 Dragon Szczyglice Wisła Rząska 2020-04-2517:00
34 Lotnik Kryspinów Iskra Czułów 2020-04-2517:00
35 Wisła Czernichów Sokół Rybna 2020-04-2617:00
kolejka 19:
36 Wisła Czernichów Liszczanka Liszki 2020-05-0317:00
37 Sokół Rybna Lotnik Kryspinów 2020-05-0117:00
38 Iskra Czułów Dragon Szczyglice 2020-04-3017:00
39 Wisła Rząska Strażak Rączna 2020-05-0317:00
40 Wisła Jeziorzany JKS Zelków 2020-05-02
41 Świt Krzeszowice Orlęta Rudawa 2020-05-0217:00
42 Sportowiec Modlniczka Maszycanka Maszyce 2020-05-0317:00
kolejka 20:
43 Liszczanka Liszki Sportowiec Modlniczka 2020-05-0916:00
44 Maszycanka Maszyce Świt Krzeszowice 2020-05-0917:00
45 Orlęta Rudawa Wisła Jeziorzany 2020-05-1012:00
46 JKS Zelków Wisła Rząska 2020-05-1017:00
47 Strażak Rączna Iskra Czułów 2020-05-1017:00
48 Dragon Szczyglice Sokół Rybna 2020-05-0916:00
49 Lotnik Kryspinów Wisła Czernichów 2020-05-1011:00
kolejka 21:
50 Lotnik Kryspinów Liszczanka Liszki 2020-05-1615:00
51 Wisła Czernichów Dragon Szczyglice 2020-05-1717:00
52 Sokół Rybna Strażak Rączna 2020-05-16
53 Iskra Czułów JKS Zelków 2020-05-1617:00
54 Wisła Rząska Orlęta Rudawa 2020-05-1617:00
55 Wisła Jeziorzany Maszycanka Maszyce 2020-05-1617:00
56 Świt Krzeszowice Sportowiec Modlniczka 2020-05-1617:00
kolejka 22:
57 Liszczanka Liszki Świt Krzeszowice 2020-05-2316:00
58 Sportowiec Modlniczka Wisła Jeziorzany 2020-05-2417:00
59 Maszycanka Maszyce Wisła Rząska 2020-05-2317:00
60 Orlęta Rudawa Iskra Czułów 2020-05-2412:00
61 JKS Zelków Sokół Rybna 2020-05-2316:00
62 Strażak Rączna Wisła Czernichów 2020-05-2417:00
63 Dragon Szczyglice Lotnik Kryspinów 2020-05-2317:00
kolejka 23:
64 Dragon Szczyglice Liszczanka Liszki 2020-05-3017:00
65 Lotnik Kryspinów Strażak Rączna 2020-05-3111:00
66 Wisła Czernichów JKS Zelków 2020-05-3017:00
67 Sokół Rybna Orlęta Rudawa 2020-05-30
68 Iskra Czułów Maszycanka Maszyce 2020-05-3017:00
69 Wisła Rząska Sportowiec Modlniczka 2020-05-3017:00
70 Wisła Jeziorzany Świt Krzeszowice 2020-05-3018:00
kolejka 24:
71 Liszczanka Liszki Wisła Jeziorzany 2020-06-0616:00
72 Świt Krzeszowice Wisła Rząska 2020-06-0618:00
73 Sportowiec Modlniczka Iskra Czułów 2020-06-0718:00
74 Maszycanka Maszyce Sokół Rybna 2020-06-0617:00
75 Orlęta Rudawa Wisła Czernichów 2020-06-0712:00
76 JKS Zelków Lotnik Kryspinów 2020-06-0717:00
77 Strażak Rączna Dragon Szczyglice 2020-06-0717:00
kolejka 25:
78 Strażak Rączna Liszczanka Liszki 2020-06-1417:00
79 Dragon Szczyglice JKS Zelków 2020-06-1317:00
80 Lotnik Kryspinów Orlęta Rudawa 2020-06-1317:00
81 Wisła Czernichów Maszycanka Maszyce 2020-06-1417:00
82 Sokół Rybna Sportowiec Modlniczka 2020-06-13
83 Iskra Czułów Świt Krzeszowice 2020-06-1317:00
84 Wisła Rząska Wisła Jeziorzany 2020-06-1417:00
kolejka 26:
85 Liszczanka Liszki Wisła Rząska 2020-06-2018:00
86 Wisła Jeziorzany Iskra Czułów 2020-06-2018:00
87 Świt Krzeszowice Sokół Rybna 2020-06-2018:00
88 Sportowiec Modlniczka Wisła Czernichów 2020-06-2018:00
89 Maszycanka Maszyce Lotnik Kryspinów 2020-06-2018:00
90 Orlęta Rudawa Dragon Szczyglice 2020-06-2018:00
91 JKS Zelków Strażak Rączna 2020-06-2018:00