I Liga PLF (Lokalna) "I Liga Halowa Oldbojów Kraków"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 TS Wisła Kraków SA 4 12 24:6 4 0 0 3 9 19:4 3 0 0 1 3 5:2 1 0 0
2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 4 12 23:13 4 0 0 1 3 4:2 1 0 0 3 9 19:11 3 0 0
3 Dąbski Kraków 4 9 19:13 3 0 1 1 3 4:3 1 0 0 3 6 15:10 2 0 1
4 Hutnik Kraków 4 9 42:24 3 0 1 3 6 30:19 2 0 1 1 3 12:5 1 0 0
5 Grębałowianka Kraków 4 9 27:16 3 0 1 1 3 8:2 1 0 0 3 6 19:14 2 0 1
6 Cracovia SSA Kraków 4 9 34:25 3 0 1 3 6 25:19 2 0 1 1 3 9:6 1 0 0
7 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 4 6 19:11 2 0 2 3 6 16:7 2 0 1 1 0 3:4 0 0 1
8 Opatkowianka Opatkowice 4 3 20:26 1 0 3 2 0 8:14 0 0 2 2 3 12:12 1 0 1
9 Wieczysta Kraków 4 3 16:30 1 0 3 1 0 5:12 0 0 1 3 3 11:18 1 0 2
10 Wanda Kraków 4 0 20:38 0 0 4 0 0 0:0 0 0 0 4 0 20:38 0 0 4
11 Strzelcy Kraków 4 0 15:35 0 0 4 3 0 10:26 0 0 3 1 0 5:9 0 0 1
12 Clepardia Kraków 4 0 6:28 0 0 4 3 0 5:23 0 0 3 1 0 1:5 0 0 1

Mecze rozgrywane na sztucznej trawie pod balonem na obiektach Fame Sport w Krakowie, ul. Dekerta 21.



kolejka 1:
1 Hutnik Kraków 11:4 Opatkowianka Opatkowice 2020-12-1119:30
2 Cracovia SSA Kraków 4:5 Dąbski Kraków 2020-12-1119:30
3 TS Wisła Kraków SA 8:2 Wieczysta Kraków 2020-12-1120:30
4 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 10:2 Wanda Kraków 2020-12-1120:30
5 Strzelcy Kraków 5:9 Grębałowianka Kraków 2020-12-1121:30
6 Clepardia Kraków 3:7 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-12-1121:30
kolejka 2:
7 Strzelcy Kraków 2:7 Wieczysta Kraków 2020-12-1819:30
8 Opatkowianka Opatkowice 6:9 Cracovia SSA Kraków 2020-12-1819:30
9 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 1:4 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-12-1820:30
10 TS Wisła Kraków SA 3:0 Dąbski Kraków 2020-12-1820:30
11 Hutnik Kraków 12:7 Wanda Kraków 2020-12-1821:30
12 Clepardia Kraków 1:8 Grębałowianka Kraków 2020-12-1821:30
kolejka 3:
13 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 5:1 Clepardia Kraków 2021-03-1219:30
14 Cracovia SSA Kraków 12:9 Wanda Kraków 2021-03-1219:30
15 Strzelcy Kraków 3:10 Dąbski Kraków 2021-03-1220:30
16 Opatkowianka Opatkowice 2:5 TS Wisła Kraków SA 2021-03-1220:30
17 Grębałowianka Kraków 8:2 Wieczysta Kraków 2021-03-1221:30
18 Hutnik Kraków 7:8 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-03-1221:30
kolejka 4:
19 Clepardia Kraków 1:8 Opatkowianka Opatkowice 2021-03-1919:30
20 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 4:2 Wanda Kraków 2021-03-1919:30
21 Wieczysta Kraków 5:12 Hutnik Kraków 2021-03-1920:30
22 TS Wisła Kraków SA 8:2 Grębałowianka Kraków 2021-03-1920:30
23 Cracovia SSA Kraków 9:5 Strzelcy Kraków 2021-03-1921:30
24 Dąbski Kraków 4:3 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-03-1921:30
kolejka 5:
25 Clepardia Kraków Cracovia SSA Kraków -
26 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków Hutnik Kraków -
27 Wanda Kraków Strzelcy Kraków -
28 TS Wisła Kraków SA Orzeł Piaski Wielkie Kraków -
29 Dąbski Kraków Grębałowianka Kraków -
30 Wieczysta Kraków Opatkowianka Opatkowice -
kolejka 6:
31 Opatkowianka Opatkowice Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków -
32 Strzelcy Kraków TS Wisła Kraków SA -
33 Clepardia Kraków Wanda Kraków -
34 Grębałowianka Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków -
35 Wieczysta Kraków Cracovia SSA Kraków -
36 Dąbski Kraków Hutnik Kraków -
kolejka 7:
37 TS Wisła Kraków SA Clepardia Kraków -
38 Opatkowianka Opatkowice Dąbski Kraków -
39 Cracovia SSA Kraków Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków -
40 Hutnik Kraków Grębałowianka Kraków -
41 Wanda Kraków Wieczysta Kraków -
42 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Strzelcy Kraków -
kolejka 8:
43 Hutnik Kraków Clepardia Kraków -19:30
44 Dąbski Kraków Wieczysta Kraków -19:30
45 Wanda Kraków TS Wisła Kraków SA -20:30
46 Opatkowianka Opatkowice Strzelcy Kraków -20:30
47 Cracovia SSA Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków -21:30
48 Grębałowianka Kraków Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków -21:30
kolejka 9:
49 Dąbski Kraków Wanda Kraków -19:30
50 TS Wisła Kraków SA Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków -19:30
51 Wieczysta Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków -20:30
52 Opatkowianka Opatkowice Grębałowianka Kraków -20:30
53 Cracovia SSA Kraków Hutnik Kraków -21:30
54 Strzelcy Kraków Clepardia Kraków -21:30
kolejka 10:
55 Strzelcy Kraków Hutnik Kraków -19:30
56 TS Wisła Kraków SA Cracovia SSA Kraków -19:30
57 Grębałowianka Kraków Wanda Kraków -20:30
58 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Opatkowianka Opatkowice -20:30
59 Dąbski Kraków Clepardia Kraków -21:30
60 Wieczysta Kraków Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków -21:30
kolejka 11:
61 Clepardia Kraków Wieczysta Kraków -19:30
62 Cracovia SSA Kraków Grębałowianka Kraków -19:30
63 Hutnik Kraków TS Wisła Kraków SA -20:30
64 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Dąbski Kraków -20:30
65 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków Strzelcy Kraków -21:30
66 Opatkowianka Opatkowice Wanda Kraków -21:30