Kraków: D2 Młodzik "Młodszy Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 NAS Wanda Kraków 8 24 54:8 8 0 0 3 9 22:4 3 0 0 5 15 32:4 5 0 0
2 Albertus Kraków 8 15 31:15 5 0 3 4 9 14:6 3 0 1 4 6 17:9 2 0 2
3 Skała 2004 (wycofanie) 8 13 19:18 4 1 3 5 10 16:11 3 1 1 3 3 3:7 1 0 2
4 Nowa Proszowianka Proszowice 7 12 23:13 4 0 3 5 9 21:9 3 0 2 2 3 2:4 1 0 1
5 Jadwiga Kraków 6 9 20:17 3 0 3 3 6 10:5 2 0 1 3 3 10:12 1 0 2
6 Skalanka OSM Skała 6 9 21:24 3 0 3 3 6 14:9 2 0 1 3 3 7:15 1 0 2
7 Clepardia Kraków 6 6 12:21 2 0 4 3 3 3:8 1 0 2 3 3 9:13 1 0 2
8 Wawel 2009 Kraków 7 4 10:41 1 1 5 3 0 3:22 0 0 3 4 4 7:19 1 1 2
9 Pauza (Cracovia-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Prądniczanka Kraków 6 0 3:36 0 0 6 2 0 0:16 0 0 2 4 0 3:20 0 0 4

Wycofane drużyny:
2020-08-25 Cracovia - wycofanie na wniosek klubu

Walkowery:
2020-09-05 mecz Clepardia Kraków - Skała 2004 0:3 (na boisku 5:1), nieuprawnieni zawodnicy w zespole gospodarzy
2020-09-19 mecz Skalanka OSM Skała - Albertus Kraków 5:0, nieuprawnieni zawodnicy w zespole gości
2020-09-20 mecz Clepardia Kraków - Nowa Proszowianka Proszowice 3:0, nieuprawniony zawodnik w zespole gości



kolejka 1:
1 Jadwiga Kraków Skalanka OSM Skała 2020-10-3109:00
2 Pauza (Cracovia-wycofanie) Clepardia Kraków -
3 Skała 2004 (wycofanie) 6:1 Prądniczanka Kraków 2020-09-0117:00
4 Wawel 2009 Kraków 0:10 Albertus Kraków 2020-08-2909:00
5 Nowa Proszowianka Proszowice 2:5 NAS Wanda Kraków 2020-09-0817:00
kolejka 2:
6 Skalanka OSM Skała 1:8 NAS Wanda Kraków 2020-09-0609:00
7 Albertus Kraków 1:2 Nowa Proszowianka Proszowice 2020-09-0509:00
8 Prądniczanka Kraków 0:3 Wawel 2009 Kraków 2020-09-0515:00
9 Clepardia Kraków 0:3 Skała 2004 (wycofanie) 2020-09-0514:30
10 Jadwiga Kraków Pauza (Cracovia-wycofanie) -
kolejka 3:
11 Pauza (Cracovia-wycofanie) Skalanka OSM Skała -
12 Skała 2004 (wycofanie) 6:5 Jadwiga Kraków 2020-09-1309:00
13 Wawel 2009 Kraków 0:6 Clepardia Kraków 2020-09-1209:00
14 Nowa Proszowianka Proszowice 4:0 Prądniczanka Kraków 2020-09-1211:00
15 NAS Wanda Kraków 4:2 Albertus Kraków 2020-09-1215:00
kolejka 4:
16 Skalanka OSM Skała 5:0 Albertus Kraków 2020-09-1911:00
17 Prądniczanka Kraków 0:13 NAS Wanda Kraków 2020-09-1909:00
18 Clepardia Kraków 3:0 Nowa Proszowianka Proszowice 2020-09-2011:00
19 Jadwiga Kraków 4:2 Wawel 2009 Kraków 2020-09-1910:00
20 Pauza (Cracovia-wycofanie) Skała 2004 (wycofanie) -
kolejka 5:
21 Skała 2004 (wycofanie) 2:0 Skalanka OSM Skała 2020-09-2709:00
22 Wawel 2009 Kraków Pauza (Cracovia-wycofanie) -
23 Nowa Proszowianka Proszowice 1:3 Jadwiga Kraków 2020-09-2613:30
24 NAS Wanda Kraków 5:2 Clepardia Kraków 2020-09-2710:00
25 Albertus Kraków 5:2 Prądniczanka Kraków 2020-09-2609:00
kolejka 6:
26 Skalanka OSM Skała Prądniczanka Kraków 2020-11-0709:00
27 Clepardia Kraków 0:5 Albertus Kraków 2020-10-0316:00
28 Jadwiga Kraków 1:3 NAS Wanda Kraków 2020-10-0313:00
29 Pauza (Cracovia-wycofanie) Nowa Proszowianka Proszowice -
30 Skała 2004 (wycofanie) 2:2 Wawel 2009 Kraków 2020-10-0409:00
kolejka 7:
31 Wawel 2009 Kraków 3:6 Skalanka OSM Skała 2020-10-1009:00
32 Nowa Proszowianka Proszowice 4:0 Skała 2004 (wycofanie) 2020-10-1014:00
33 NAS Wanda Kraków Pauza (Cracovia-wycofanie) -
34 Albertus Kraków 5:2 Jadwiga Kraków 2020-10-1009:00
35 Prądniczanka Kraków Clepardia Kraków -
kolejka 8:
36 Skalanka OSM Skała 8:1 Clepardia Kraków 2020-10-1709:00
37 Jadwiga Kraków 5:0 Prądniczanka Kraków 2020-10-1813:00
38 Pauza (Cracovia-wycofanie) Albertus Kraków -
39 Skała 2004 (wycofanie) 0:3 NAS Wanda Kraków -
40 Wawel 2009 Kraków Nowa Proszowianka Proszowice 2020-10-3111:00
kolejka 9:
41 Nowa Proszowianka Proszowice 10:1 Skalanka OSM Skała 2020-10-2509:00
42 NAS Wanda Kraków 13:0 Wawel 2009 Kraków 2020-10-2510:00
43 Albertus Kraków 3:0 Skała 2004 (wycofanie) -
44 Prądniczanka Kraków Pauza (Cracovia-wycofanie) -
45 Clepardia Kraków Jadwiga Kraków -