II liga wojewódzka D1 Młodzik
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Cracovia II 5 13 25:2 4 1 0 2 6 14:0 2 0 0 3 7 11:2 2 1 0
2 MKS Limanovia Limanowa 5 10 17:7 3 1 1 3 9 14:3 3 0 0 2 1 3:4 0 1 1
3 Wisła Kraków SA 6 10 13:7 3 1 2 4 10 11:0 3 1 0 2 0 2:7 0 0 2
4 NKP Podhale Nowy Targ 5 9 7:5 2 3 0 3 5 6:5 1 2 0 2 4 1:0 1 1 0
5 AP Progress Andrychów 5 6 11:13 2 0 3 3 6 8:7 2 0 1 2 0 3:6 0 0 2
6 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 5 3 7:27 1 0 4 1 3 5:0 1 0 0 4 0 2:27 0 0 4
7 Fablok Chrzanów 5 0 0:19 0 0 5 2 0 0:7 0 0 2 3 0 0:12 0 0 3

19.08.2020 Bronowianka Kraków wycofała drużynę z powodu przejścia piłkarzy do Sportowca Modlniczka.



kolejka 1:
1 Wisła Kraków SA 2:0 AP Progress Andrychów 2020-08-1217:00
2 NKP Podhale Nowy Targ PAUZJE 2020-08-1914:00
3 MKS Limanovia Limanowa 7:1 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-08-0710:00
4 Fablok Chrzanów 0:6 Cracovia II 2020-08-2710:30
kolejka 2:
5 AP Progress Andrychów 1:4 Cracovia II 2020-08-1510:00
6 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 5:0 Fablok Chrzanów 2020-08-1310:00
7 PAUZJE MKS Limanovia Limanowa 2020-08-2612:30
8 Wisła Kraków SA 0:0 NKP Podhale Nowy Targ 2020-08-2617:00
kolejka 3:
9 NKP Podhale Nowy Targ 4:3 AP Progress Andrychów 2020-08-2210:00
10 MKS Limanovia Limanowa 3:2 Wisła Kraków SA 2020-08-2310:00
11 Fablok Chrzanów PAUZJE 2020-08-2312:30
12 Cracovia II 10:0 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-08-2310:00
kolejka 4:
13 AP Progress Andrychów 4:1 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-08-3010:00
14 PAUZJE Cracovia II 2020-08-29
15 Wisła Kraków SA 3:0 Fablok Chrzanów 2020-08-3012:00
16 NKP Podhale Nowy Targ 1:1 MKS Limanovia Limanowa 2020-08-2910:00
kolejka 5:
17 AP Progress Andrychów 3:2 MKS Limanovia Limanowa 2020-09-0216:30
18 Fablok Chrzanów 0:1 NKP Podhale Nowy Targ 2020-09-0610:00
19 Cracovia II 4:0 Wisła Kraków SA 2020-09-0510:00
20 CANPACK Okocimski Klub Sportowy PAUZJE 2020-09-0513:30
kolejka 6:
21 AP Progress Andrychów PAUZJE 2020-09-12
22 Wisła Kraków SA 6:0 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-09-1310:00
23 NKP Podhale Nowy Targ 1:1 Cracovia II 2020-09-1212:30
24 MKS Limanovia Limanowa 4:0 Fablok Chrzanów 2020-09-1213:00
kolejka 7:
25 Fablok Chrzanów AP Progress Andrychów 2020-09-1910:00
26 Cracovia II MKS Limanovia Limanowa 2020-09-2011:00
27 CANPACK Okocimski Klub Sportowy NKP Podhale Nowy Targ 2020-09-1912:30
28 PAUZJE Wisła Kraków SA 2020-09-19
kolejka 8:
29 AP Progress Andrychów Wisła Kraków SA 2020-09-3016:30
30 PAUZJE NKP Podhale Nowy Targ 2020-09-26
31 CANPACK Okocimski Klub Sportowy MKS Limanovia Limanowa 2020-09-2713:00
32 Cracovia II Fablok Chrzanów 2020-09-2612:30
kolejka 9:
33 Cracovia II AP Progress Andrychów 2020-10-0316:30
34 Fablok Chrzanów CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-10-0410:00
35 MKS Limanovia Limanowa PAUZJE 2020-10-0316:00
36 NKP Podhale Nowy Targ Wisła Kraków SA 2020-10-0312:00
kolejka 10:
37 AP Progress Andrychów NKP Podhale Nowy Targ 2020-10-1010:00
38 Wisła Kraków SA MKS Limanovia Limanowa 2020-10-1112:00
39 PAUZJE Fablok Chrzanów 2020-10-10
40 CANPACK Okocimski Klub Sportowy Cracovia II 2020-10-1015:30
kolejka 11:
41 CANPACK Okocimski Klub Sportowy AP Progress Andrychów 2020-10-1710:00
42 Cracovia II PAUZJE 2020-10-1710:00
43 Fablok Chrzanów Wisła Kraków SA 2020-10-1710:00
44 MKS Limanovia Limanowa NKP Podhale Nowy Targ 2020-10-1710:00
kolejka 12:
45 MKS Limanovia Limanowa AP Progress Andrychów 2020-10-2510:00
46 NKP Podhale Nowy Targ Fablok Chrzanów 2020-10-24
47 Wisła Kraków SA Cracovia II 2020-10-2510:00
48 PAUZJE CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-10-24
kolejka 13:
49 PAUZJE AP Progress Andrychów 2020-10-31
50 CANPACK Okocimski Klub Sportowy Wisła Kraków SA 2020-10-3113:00
51 Cracovia II NKP Podhale Nowy Targ 2020-10-3111:00
52 Fablok Chrzanów MKS Limanovia Limanowa 2020-10-3110:00
kolejka 14:
53 AP Progress Andrychów Fablok Chrzanów 2020-11-07
54 MKS Limanovia Limanowa Cracovia II 2020-11-0713:00
55 NKP Podhale Nowy Targ CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-11-07
56 Wisła Kraków SA PAUZJE 2020-11-07