Kraków: D1 Młodzik "IV Liga Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Skała 2004 7 18 28:8 6 0 1 3 9 18:4 3 0 0 4 9 10:4 3 0 1
2 Michałowianka Michałowice 8 18 33:7 6 0 2 5 12 28:6 4 0 1 3 6 5:1 2 0 1
3 Maszycanka Maszyce 8 18 27:20 6 0 2 4 12 17:5 4 0 0 4 6 10:15 2 0 2
4 Jutrzenka Giebułtów 8 18 35:10 6 0 2 4 6 10:6 2 0 2 4 12 25:4 4 0 0
5 Kosynierzy Łuczyce 9 15 20:25 5 0 4 5 12 12:9 4 0 1 4 3 8:16 1 0 3
6 TS Węgrzce II 7 9 12:15 3 0 4 3 3 2:9 1 0 2 4 6 10:6 2 0 2
7 Jastrzębiec Książ Wielki 8 9 16:23 3 0 5 4 6 10:12 2 0 2 4 3 6:11 1 0 3
8 Zieleńczanka II Zielonki 8 6 18:29 2 0 6 3 3 8:13 1 0 2 5 3 10:16 1 0 4
9 Słomniczanka II Słomniki 7 6 13:36 2 0 5 4 6 8:12 2 0 2 3 0 5:24 0 0 3
10 Ekler Baranówka 8 0 12:41 0 0 8 4 0 6:19 0 0 4 4 0 6:22 0 0 4

Walkowery:
2020-09-09 Słomniczanka II Słomniki - Jutrzenka Giebułtów 0:3, niekompletny skład zespołu gospodarzy (brak wystarczającej, czyli dozwolonej regulaminem, minimalnej liczby zawodników)



kolejka 1:
1 Skała 2004 TS Węgrzce II 2020-10-3109:00
2 Maszycanka Maszyce 7:2 Ekler Baranówka 2020-08-2913:00
3 Kosynierzy Łuczyce 1:0 Michałowianka Michałowice 2020-08-3011:00
4 Słomniczanka II Słomniki 0:3 Jutrzenka Giebułtów 2020-09-0917:00
5 Jastrzębiec Książ Wielki 6:2 Zieleńczanka II Zielonki 2020-09-1617:30
kolejka 2:
6 TS Węgrzce II 1:0 Zieleńczanka II Zielonki 2020-09-0511:30
7 Jutrzenka Giebułtów 3:0 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-0509:00
8 Michałowianka Michałowice 12:0 Słomniczanka II Słomniki 2020-09-0513:00
9 Ekler Baranówka 2:5 Kosynierzy Łuczyce 2020-09-0610:00
10 Skała 2004 8:1 Maszycanka Maszyce 2020-09-0718:00
kolejka 3:
11 Maszycanka Maszyce 2:0 TS Węgrzce II 2020-09-1310:00
12 Kosynierzy Łuczyce 3:1 Skała 2004 2020-09-1210:00
13 Słomniczanka II Słomniki 3:1 Ekler Baranówka 2020-09-1214:30
14 Michałowianka Michałowice 3:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-1211:00
15 Zieleńczanka II Zielonki 0:6 Jutrzenka Giebułtów 2020-09-1210:00
kolejka 4:
16 TS Węgrzce II 1:7 Jutrzenka Giebułtów 2020-09-2013:00
17 Michałowianka Michałowice 6:2 Zieleńczanka II Zielonki 2020-09-1909:00
18 Ekler Baranówka 1:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-2010:00
19 Skała 2004 8:3 Słomniczanka II Słomniki 2020-09-2117:30
20 Maszycanka Maszyce 4:0 Kosynierzy Łuczyce 2020-09-1910:00
kolejka 5:
21 Kosynierzy Łuczyce 3:0 TS Węgrzce II 2020-09-2610:00
22 Słomniczanka II Słomniki 4:2 Maszycanka Maszyce 2020-09-2612:00
23 Jastrzębiec Książ Wielki 1:4 Skała 2004 2020-09-2610:00
24 Zieleńczanka II Zielonki 6:2 Ekler Baranówka 2020-09-2712:00
25 Jutrzenka Giebułtów 0:3 Michałowianka Michałowice 2020-09-2613:00
kolejka 6:
26 TS Węgrzce II 0:2 Michałowianka Michałowice 2020-10-0413:00
27 Ekler Baranówka 3:9 Jutrzenka Giebułtów 2020-10-0310:00
28 Skała 2004 2:0 Zieleńczanka II Zielonki 2020-10-0309:00
29 Maszycanka Maszyce 4:3 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-10-0416:00
30 Kosynierzy Łuczyce 4:2 Słomniczanka II Słomniki 2020-10-0415:00
kolejka 7:
31 Słomniczanka II Słomniki 1:6 TS Węgrzce II 2020-10-1111:00
32 Jastrzębiec Książ Wielki 3:2 Kosynierzy Łuczyce 2020-10-1010:00
33 Zieleńczanka II Zielonki 2:5 Maszycanka Maszyce 2020-10-1009:00
34 Jutrzenka Giebułtów 0:2 Skała 2004 2020-10-1009:00
35 Michałowianka Michałowice 6:1 Ekler Baranówka 2020-10-1012:00
kolejka 8:
36 TS Węgrzce II Ekler Baranówka 2020-11-0813:00
37 Skała 2004 Michałowianka Michałowice 2020-11-0810:00
38 Maszycanka Maszyce Jutrzenka Giebułtów 2020-10-3110:00
39 Kosynierzy Łuczyce 1:6 Zieleńczanka II Zielonki 2020-10-1710:00
40 Słomniczanka II Słomniki Jastrzębiec Książ Wielki 2020-10-1916:30
kolejka 9:
41 Jastrzębiec Książ Wielki 0:4 TS Węgrzce II 2020-10-2410:00
42 Zieleńczanka II Zielonki Słomniczanka II Słomniki -
43 Jutrzenka Giebułtów 7:1 Kosynierzy Łuczyce 2020-10-2413:00
44 Michałowianka Michałowice 1:2 Maszycanka Maszyce 2020-10-2412:00
45 Ekler Baranówka 0:3 Skała 2004 2020-10-2411:00