Kraków: D1 Młodzik (RW) "IV Liga Grupa 11"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Ekler Baranówka 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Galicja Raciborowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Jakub Więcławice Stare 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Jastrzębiec Książ Wielki 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Kosynierzy Łuczyce 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Słomniczanka II Słomniki 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Zawisza Sulechów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0


I etap - każdy z każdym 1 mecz, zakończenie 2021-05-30
II etap - rewanże w grupach: awans (1m-4m), szkoleniowa (5m-8m)
Terminy II etapu: 2021-06-05/06, 2021-06-12/13, 2021-06-19/20



kolejka 1:
1 Kosynierzy Łuczyce Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-29
2 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice Słomniczanka II Słomniki 2021-05-29
3 Jakub Więcławice Stare Zawisza Sulechów 2021-05-29
4 Ekler Baranówka Galicja Raciborowice 2021-05-2914:00
kolejka 2:
5 Jastrzębiec Książ Wielki Galicja Raciborowice 2021-05-18
6 Zawisza Sulechów Ekler Baranówka 2021-05-18
7 Słomniczanka II Słomniki Jakub Więcławice Stare 2021-05-18
8 Kosynierzy Łuczyce AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2021-05-18
kolejka 3:
9 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice Jastrzębiec Książ Wielki 2021-04-2411:00
10 Jakub Więcławice Stare Kosynierzy Łuczyce 2021-04-2411:00
11 Ekler Baranówka Słomniczanka II Słomniki 2021-04-2512:00
12 Galicja Raciborowice Zawisza Sulechów 2021-04-2411:00
kolejka 4:
13 Jastrzębiec Książ Wielki Zawisza Sulechów 2021-05-0111:00
14 Słomniczanka II Słomniki Galicja Raciborowice 2021-05-0310:00
15 Kosynierzy Łuczyce Ekler Baranówka 2021-05-0111:00
16 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice Jakub Więcławice Stare 2021-05-0111:00
kolejka 5:
17 Jakub Więcławice Stare Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-0811:00
18 Ekler Baranówka AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2021-05-0914:00
19 Galicja Raciborowice Kosynierzy Łuczyce 2021-05-0811:00
20 Zawisza Sulechów Słomniczanka II Słomniki 2021-05-0810:00
kolejka 6:
21 Jastrzębiec Książ Wielki Słomniczanka II Słomniki 2021-05-15
22 Kosynierzy Łuczyce Zawisza Sulechów 2021-05-1510:00
23 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice Galicja Raciborowice 2021-05-1511:00
24 Jakub Więcławice Stare Ekler Baranówka 2021-05-1917:30
kolejka 7:
25 Ekler Baranówka Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-2210:00
26 Galicja Raciborowice Jakub Więcławice Stare 2021-05-2311:00
27 Zawisza Sulechów AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2021-05-2210:00
28 Słomniczanka II Słomniki Kosynierzy Łuczyce 2021-05-22