Kraków: D1 Młodzik "III Liga Grupa 4"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Radziszowianka Radziszów 6 18 52:7 6 0 0 3 9 25:5 3 0 0 3 9 27:2 3 0 0
2 Pogoń II Skotniki 7 15 50:20 5 0 2 4 6 31:12 2 0 2 3 9 19:8 3 0 0
3 Orzeł Sidzina 7 6 15:62 2 0 5 4 6 8:22 2 0 2 3 0 7:40 0 0 3
4 Skawinka Skawina 6 6 21:29 2 0 4 2 0 3:14 0 0 2 4 6 18:15 2 0 2
5 Lotnik Kryspinów 6 3 19:39 1 0 5 3 3 17:20 1 0 2 3 0 2:19 0 0 3
6 Pazua (Cracovia III-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

Awanse:
2020-08-24 Milenium Skawina - awans do II LOM-2 w miejsce wycofanej Cracovii III

Walkowery:
2020-09-27 mecz Orzeł Sidzina - Skawinka Skawina 3:0, nieuprawniony zawodnik w zespole gości



kolejka 1:
1 Radziszowianka Radziszów 7:4 Skawinka Skawina 2020-08-2909:00
2 Lotnik Kryspinów 3:8 Pogoń II Skotniki 2020-09-0816:30
3 Orzeł Sidzina Pazua (Cracovia III-wycofanie) -
kolejka 2:
4 Skawinka Skawina Pazua (Cracovia III-wycofanie) -
5 Pogoń II Skotniki 19:0 Orzeł Sidzina 2020-09-0616:00
6 Radziszowianka Radziszów 8:0 Lotnik Kryspinów 2020-09-0512:00
kolejka 3:
7 Lotnik Kryspinów 3:6 Skawinka Skawina 2020-09-1209:30
8 Orzeł Sidzina 1:15 Radziszowianka Radziszów 2020-09-1209:00
9 Pazua (Cracovia III-wycofanie) Pogoń II Skotniki -
kolejka 4:
10 Skawinka Skawina 3:5 Pogoń II Skotniki 2020-09-1908:30
11 Radziszowianka Radziszów Pazua (Cracovia III-wycofanie) -
12 Lotnik Kryspinów 11:6 Orzeł Sidzina 2020-09-1909:50
kolejka 5:
13 Orzeł Sidzina 3:0 Skawinka Skawina 2020-09-2609:00
14 Pazua (Cracovia III-wycofanie) Lotnik Kryspinów -
15 Pogoń II Skotniki 1:3 Radziszowianka Radziszów 2020-09-2614:00
kolejka 6:
16 Skawinka Skawina 0:9 Radziszowianka Radziszów 2020-10-0310:00
17 Pogoń II Skotniki 9:1 Lotnik Kryspinów 2020-10-0310:00
18 Pazua (Cracovia III-wycofanie) Orzeł Sidzina -
kolejka 7:
19 Pazua (Cracovia III-wycofanie) Skawinka Skawina -
20 Orzeł Sidzina 2:6 Pogoń II Skotniki 2020-10-1010:00
21 Lotnik Kryspinów Radziszowianka Radziszów -
kolejka 8:
22 Skawinka Skawina Lotnik Kryspinów -
23 Radziszowianka Radziszów 10:1 Orzeł Sidzina 2020-10-1809:30
24 Pogoń II Skotniki Pazua (Cracovia III-wycofanie) -
kolejka 9:
25 Pogoń II Skotniki 2:8 Skawinka Skawina 2020-10-2415:30
26 Pazua (Cracovia III-wycofanie) Radziszowianka Radziszów -
27 Orzeł Sidzina 2:1 Lotnik Kryspinów 2020-10-2410:00
kolejka 10:
28 Skawinka Skawina Orzeł Sidzina 2020-11-0811:00
29 Lotnik Kryspinów Pazua (Cracovia III-wycofanie) 2020-11-0709:00
30 Radziszowianka Radziszów Pogoń II Skotniki 2020-11-0710:00