Kraków: II liga okręgowa A1 Junior (RW) "Grupa 11"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Orlęta Rudawa 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Orzeł Bębło 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Skała 2004 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Bieżanowianka Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Piliczanka Pilica 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Pogoń Miechów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Słomniczanka Słomniki 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Świt Krzeszowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0


I etap - każdy z każdym 1 mecz, zakończenie 2021-05-23 (zmiana terminu z powodu zakazu gry w związku z epidemią w terminie od 2021-03-20 do 2021-04-09)
II etap - rewanże w grupach: awans (1m-5m), szkoleniowa (6m-9m)
Terminy II etapu: 2021-06-02/03, 2021-06-05/06, 2021-06-12/13, 2021-06-19/20, 2021-06-26/27

2021-03-17 Niedźwiedź - rezygnacja



kolejka 1:
1 Świt Krzeszowice Pauza -
2 Bieżanowianka Kraków Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) -
3 Pogoń Miechów Skała 2004 -
4 Orzeł Bębło Piliczanka Pilica -
5 Słomniczanka Słomniki Orlęta Rudawa -
kolejka 2:
6 Pauza Orlęta Rudawa -
7 Piliczanka Pilica Słomniczanka Słomniki 2021-05-2212:00
8 Skała 2004 Orzeł Bębło 2021-05-22
9 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) Pogoń Miechów -
10 Świt Krzeszowice Bieżanowianka Kraków 2021-05-22
kolejka 3:
11 Bieżanowianka Kraków Pauza -
12 Pogoń Miechów Świt Krzeszowice 2021-05-15
13 Orzeł Bębło Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) -
14 Słomniczanka Słomniki Skała 2004 2021-05-15
15 Orlęta Rudawa Piliczanka Pilica 2021-05-1612:00
kolejka 4:
16 Pauza Piliczanka Pilica -
17 Skała 2004 Orlęta Rudawa -
18 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) Słomniczanka Słomniki -
19 Świt Krzeszowice Orzeł Bębło -
20 Bieżanowianka Kraków Pogoń Miechów -
kolejka 5:
21 Pogoń Miechów Pauza -
22 Orzeł Bębło Bieżanowianka Kraków 2021-05-3010:30
23 Słomniczanka Słomniki Świt Krzeszowice 2021-05-29
24 Orlęta Rudawa Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) -
25 Piliczanka Pilica Skała 2004 2021-05-2911:00
kolejka 6:
26 Pauza Skała 2004 -
27 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) Piliczanka Pilica -
28 Świt Krzeszowice Orlęta Rudawa 2021-04-2511:00
29 Bieżanowianka Kraków Słomniczanka Słomniki 2021-04-2411:00
30 Pogoń Miechów Orzeł Bębło 2021-04-2414:00
kolejka 7:
31 Orzeł Bębło Pauza -
32 Słomniczanka Słomniki Pogoń Miechów -
33 Orlęta Rudawa Bieżanowianka Kraków -
34 Piliczanka Pilica Świt Krzeszowice -
35 Skała 2004 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) -
kolejka 8:
36 Pauza Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) 2021-05-0114:00
37 Świt Krzeszowice Skała 2004 2021-05-0211:00
38 Bieżanowianka Kraków Piliczanka Pilica 2021-04-3017:30
39 Pogoń Miechów Orlęta Rudawa 2021-05-0114:00
40 Orzeł Bębło Słomniczanka Słomniki 2021-05-0114:00
kolejka 9:
41 Słomniczanka Słomniki Pauza -
42 Orlęta Rudawa Orzeł Bębło 2021-05-0912:00
43 Piliczanka Pilica Pogoń Miechów 2021-05-0811:00
44 Skała 2004 Bieżanowianka Kraków 2021-05-08
45 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) Świt Krzeszowice -