Kraków: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Siemacha-Progres Kraków 8 24 105:2 8 0 0 4 12 61:2 4 0 0 4 12 44:0 4 0 0
2 Wanda Kraków 9 21 37:27 7 0 2 3 9 9:0 3 0 0 6 12 28:27 4 0 2
3 Clepardia Kraków 8 17 35:15 5 2 1 5 13 28:5 4 1 0 3 4 7:10 1 1 1
4 Nowa Proszowianka Proszowice 6 14 25:6 4 2 0 4 8 20:5 2 2 0 2 6 5:1 2 0 0
5 Prądniczanka Kraków 8 13 38:33 4 1 3 4 6 29:20 2 0 2 4 7 9:13 2 1 1
6 Michałowianka Michałowice 9 13 33:35 4 1 4 4 6 20:6 2 0 2 5 7 13:29 2 1 2
7 Grębałowianka Kraków 8 12 25:23 4 0 4 4 6 14:8 2 0 2 4 6 11:15 2 0 2
8 Szreniawa Koszyce 8 3 11:41 1 0 7 6 3 11:29 1 0 5 2 0 0:12 0 0 2
9 Wierzbowianka Wierzbno 7 3 9:37 1 0 6 3 0 4:23 0 0 3 4 3 5:14 1 0 3
10 TS Węgrzce 6 3 9:61 1 0 5 3 3 7:21 1 0 2 3 0 2:40 0 0 3
11 Pauza (Płomień Kościelec-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Maszycanka Maszyce 7 0 4:51 0 0 7 2 0 1:8 0 0 2 5 0 3:43 0 0 5

Wycofane drużyny:
2020-08-13 Jutrzenka Giebułtów - wycofanie na wniosek klubu
2020-08-23 Płomień Kościelec - wycofanie na wniosek klubu

Dokooptowane drużyny:
2020-08-13 Szreniawa Koszyce - dokooptowanie w miejsce wycofanej Jutrzenki Giebułtów

Walkowery:
2020-08-21 mecz Szreniawa Koszyce - Siemacha-Progres Kraków 0:10 (na boisku 0:10), nieuprawniony zawodnik w zespole gospodarzy
2020-08-23 mecz Clepardia Kraków - Maszycanka Maszyce 8:0 (na boisku 8:0), nieuprawniony zawodnik w zespole gości
2020-08-23 mecz Nowa Proszowianka Proszowice - Prądniczanka Kraków 9:0 (na boisku 9:2), nieuprawniony zawodnik w zespole gości
2020-08-30 mecz Wanda Kraków - Szreniawa Koszyce 3:0, niestawienie się zespołu gości
2020-09-27 mecz Prądniczanka Kraków - Maszycanka Maszyce 18:0, zdekompletowanie zespołu gości



kolejka 1:
1 Nowa Proszowianka Proszowice 9:0 Prądniczanka Kraków 2020-08-2310:00
2 Grębałowianka Kraków 1:3 Wanda Kraków 2020-09-2217:00
3 Szreniawa Koszyce 0:10 Siemacha-Progres Kraków 2020-08-2117:30
4 Clepardia Kraków 8:0 Maszycanka Maszyce 2020-08-2310:00
5 Wierzbowianka Wierzbno 3:4 Michałowianka Michałowice 2020-08-2310:00
6 TS Węgrzce Pauza (Płomień Kościelec-wycofanie) -
kolejka 2:
7 Prądniczanka Kraków Pauza (Płomień Kościelec-wycofanie) -
8 Michałowianka Michałowice 7:0 TS Węgrzce 2020-08-3010:00
9 Maszycanka Maszyce 1:5 Wierzbowianka Wierzbno 2020-08-2910:00
10 Siemacha-Progres Kraków 7:1 Clepardia Kraków 2020-08-3114:00
11 Wanda Kraków 3:0 Szreniawa Koszyce 2020-08-3011:00
12 Nowa Proszowianka Proszowice 8:2 Grębałowianka Kraków 2020-09-0117:00
kolejka 3:
13 Grębałowianka Kraków 2:5 Prądniczanka Kraków 2020-09-0610:00
14 Szreniawa Koszyce 0:3 Nowa Proszowianka Proszowice 2020-09-0512:00
15 Clepardia Kraków 5:4 Wanda Kraków 2020-09-0610:00
16 Wierzbowianka Wierzbno 0:17 Siemacha-Progres Kraków 2020-09-0610:00
17 TS Węgrzce 5:3 Maszycanka Maszyce 2020-09-0613:00
18 Pauza (Płomień Kościelec-wycofanie) Michałowianka Michałowice -
kolejka 4:
19 Prądniczanka Kraków 7:1 Michałowianka Michałowice 2020-09-1316:30
20 Maszycanka Maszyce Pauza (Płomień Kościelec-wycofanie) -
21 Siemacha-Progres Kraków 26:0 TS Węgrzce 2020-09-1215:00
22 Wanda Kraków 3:0 Wierzbowianka Wierzbno 2020-09-1311:00
23 Nowa Proszowianka Proszowice 2:2 Clepardia Kraków 2020-09-1316:00
24 Grębałowianka Kraków 9:0 Szreniawa Koszyce 2020-09-1314:00
kolejka 5:
25 Szreniawa Koszyce 1:3 Prądniczanka Kraków 2020-09-2013:00
26 Clepardia Kraków 6:0 Grębałowianka Kraków 2020-09-2017:00
27 Wierzbowianka Wierzbno 1:2 Nowa Proszowianka Proszowice 2020-09-1911:00
28 TS Węgrzce 2:11 Wanda Kraków 2020-09-1909:00
29 Pauza (Płomień Kościelec-wycofanie) Siemacha-Progres Kraków -
30 Michałowianka Michałowice 9:0 Maszycanka Maszyce 2020-09-2016:00
kolejka 6:
31 Prądniczanka Kraków 18:0 Maszycanka Maszyce 2020-09-2717:00
32 Siemacha-Progres Kraków 16:0 Michałowianka Michałowice 2020-09-2610:30
33 Wanda Kraków Pauza (Płomień Kościelec-wycofanie) -
34 Nowa Proszowianka Proszowice TS Węgrzce 2020-09-2716:00
35 Grębałowianka Kraków 2:0 Wierzbowianka Wierzbno 2020-09-2609:00
36 Szreniawa Koszyce 1:4 Clepardia Kraków 2020-09-2712:00
kolejka 7:
37 Clepardia Kraków 1:1 Prądniczanka Kraków 2020-10-0314:00
38 Wierzbowianka Wierzbno Szreniawa Koszyce -
39 TS Węgrzce 0:7 Grębałowianka Kraków 2020-10-0410:00
40 Pauza (Płomień Kościelec-wycofanie) Nowa Proszowianka Proszowice -
41 Michałowianka Michałowice 3:4 Wanda Kraków 2020-10-0410:00
42 Maszycanka Maszyce 0:3 Siemacha-Progres Kraków 2020-10-0310:00
kolejka 8:
43 Prądniczanka Kraków 0:14 Siemacha-Progres Kraków 2020-10-1017:00
44 Wanda Kraków 3:0 Maszycanka Maszyce 2020-10-1110:00
45 Nowa Proszowianka Proszowice 1:1 Michałowianka Michałowice 2020-10-1116:00
46 Grębałowianka Kraków Pauza (Płomień Kościelec-wycofanie) -
47 Szreniawa Koszyce 7:2 TS Węgrzce 2020-10-1112:00
48 Clepardia Kraków 8:0 Wierzbowianka Wierzbno 2020-10-1010:00
kolejka 9:
49 Wierzbowianka Wierzbno Prądniczanka Kraków 2020-11-1410:00
50 TS Węgrzce Clepardia Kraków 2020-11-1513:00
51 Pauza (Płomień Kościelec-wycofanie) Szreniawa Koszyce -
52 Michałowianka Michałowice 1:2 Grębałowianka Kraków 2020-10-1815:00
53 Maszycanka Maszyce Nowa Proszowianka Proszowice 2020-11-1111:00
54 Siemacha-Progres Kraków 12:1 Wanda Kraków 2020-10-1813:00
kolejka 10:
55 Prądniczanka Kraków 4:5 Wanda Kraków 2020-10-2514:00
56 Siemacha-Progres Kraków Nowa Proszowianka Proszowice 2020-10-3015:00
57 Grębałowianka Kraków Maszycanka Maszyce 2020-10-2410:00
58 Szreniawa Koszyce 2:7 Michałowianka Michałowice 2020-10-2511:00
59 Clepardia Kraków Pauza (Płomień Kościelec-wycofanie) -
60 Wierzbowianka Wierzbno TS Węgrzce 2020-10-2510:00
kolejka 11:
61 TS Węgrzce Prądniczanka Kraków 2020-11-0813:00
62 Pauza (Płomień Kościelec-wycofanie) Wierzbowianka Wierzbno 2020-11-0810:00
63 Michałowianka Michałowice Clepardia Kraków 2020-11-0814:00
64 Maszycanka Maszyce Szreniawa Koszyce 2020-11-0710:00
65 Siemacha-Progres Kraków Grębałowianka Kraków 2020-11-0713:30
66 Wanda Kraków Nowa Proszowianka Proszowice 2020-11-0811:00