Kraków: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW) "Grupa 11"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Prądniczanka Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Skalanka OSM Skała 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Sokół Rybna 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 AP Kmita Zabierzów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Clepardia Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Laskowianka Laski 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Michałowianka Michałowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Wierzbowianka Wierzbno 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Nowa Proszowianka Proszowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0


I etap - każdy z każdym 1 mecz, zakończenie 2021-05-23 (zmiana terminu z powodu zakazu gry w związku z epidemią w terminie od 2021-03-20 do 2021-04-09)
II etap - rewanże w grupach: awans (1m-5m), szkoleniowa (6m-9m)
Terminy II etapu: 2021-06-02/03, 2021-06-05/06, 2021-06-12/13, 2021-06-19/20, 2021-06-26/27

2021-03-10 Maszycanka Maszyce - rezygnacja
2021-03-15 Nowa Proszowianka Proszowice - dokooptowana w miejsce drużyny Maszycanka Maszyce



kolejka 1:
1 Nowa Proszowianka Proszowice Laskowianka Laski -
2 Prądniczanka Kraków Pauza -
3 Clepardia Kraków Skalanka OSM Skała -
4 AP Kmita Zabierzów Wierzbowianka Wierzbno -
5 Michałowianka Michałowice Sokół Rybna -
kolejka 2:
6 Laskowianka Laski Sokół Rybna 2021-05-2311:00
7 AP Kmita Zabierzów Michałowianka Michałowice 2021-05-22
8 Skalanka OSM Skała Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-22
9 Pauza Clepardia Kraków -
10 Nowa Proszowianka Proszowice Prądniczanka Kraków 2021-05-0517:30
kolejka 3:
11 Prądniczanka Kraków Laskowianka Laski 2021-05-1613:00
12 Clepardia Kraków Nowa Proszowianka Proszowice 2021-05-15
13 Pauza Wierzbowianka Wierzbno -
14 Michałowianka Michałowice Skalanka OSM Skała 2021-05-1610:00
15 AP Kmita Zabierzów Sokół Rybna 2021-05-15
kolejka 4:
16 Laskowianka Laski AP Kmita Zabierzów -
17 Skalanka OSM Skała Sokół Rybna -
18 Pauza Michałowianka Michałowice -
19 Nowa Proszowianka Proszowice Wierzbowianka Wierzbno -
20 Prądniczanka Kraków Clepardia Kraków -
kolejka 5:
21 Clepardia Kraków Laskowianka Laski -
22 Prądniczanka Kraków Wierzbowianka Wierzbno -
23 Michałowianka Michałowice Nowa Proszowianka Proszowice -
24 Pauza Sokół Rybna -
25 AP Kmita Zabierzów Skalanka OSM Skała -
kolejka 6:
26 Laskowianka Laski Skalanka OSM Skała 2021-04-2510:00
27 Pauza AP Kmita Zabierzów -
28 Nowa Proszowianka Proszowice Sokół Rybna 2021-04-2511:00
29 Prądniczanka Kraków Michałowianka Michałowice 2021-04-2510:00
30 Clepardia Kraków Wierzbowianka Wierzbno 2021-04-2510:00
kolejka 7:
31 Laskowianka Laski Wierzbowianka Wierzbno -
32 Michałowianka Michałowice Clepardia Kraków -
33 Prądniczanka Kraków Sokół Rybna -
34 AP Kmita Zabierzów Nowa Proszowianka Proszowice -
35 Skalanka OSM Skała Pauza -
kolejka 8:
36 Laskowianka Laski Pauza 2021-05-0111:00
37 Nowa Proszowianka Proszowice Skalanka OSM Skała 2021-05-1218:00
38 Prądniczanka Kraków AP Kmita Zabierzów 2021-05-0216:30
39 Clepardia Kraków Sokół Rybna 2021-05-0111:00
40 Michałowianka Michałowice Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-0111:00
kolejka 9:
41 Michałowianka Michałowice Laskowianka Laski 2021-05-0909:00
42 Sokół Rybna Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-0911:00
43 AP Kmita Zabierzów Clepardia Kraków 2021-05-08
44 Skalanka OSM Skała Prądniczanka Kraków 2021-05-08
45 Pauza Nowa Proszowianka Proszowice -