Oldboje II liga
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wanda 17 38 47-22 11 5 1 9 25 28-8 8 1 0 8 13 19-14 3 4 1
2 Prądniczanka 17 38 48-24 11 5 1 8 20 26-12 6 2 0 9 18 22-12 5 3 1
3 Wieczysta 17 33 46-35 11 0 6 9 24 25-13 8 0 1 8 9 21-22 3 0 5
4 Tyniec 17 29 34-32 9 2 6 9 17 17-13 5 2 2 8 12 17-19 4 0 4
5 Strzelcy 17 27 43-31 8 3 6 9 13 21-14 4 1 4 8 14 22-17 4 2 2
6 Krakus Swoszowice 17 25 38-31 7 4 6 8 14 23-13 4 2 2 9 11 15-18 3 2 4
7 Armatura 17 17 28-32 4 5 8 8 9 13-13 2 3 3 9 8 15-19 2 2 5
8 Borek 17 13 21-31 3 4 10 9 10 16-13 2 4 3 8 3 5-18 1 0 7
9 Zwierzyniecki 17 12 27-45 3 3 11 8 6 17-25 2 0 6 9 6 10-20 1 3 5
10 Victoria 17 7 28-77 2 1 14 8 7 17-33 2 1 5 9 0 11-44 0 0 9
Strzelcy grają na boisku Krakusa Nowa Huta. Prądniczanka z powodu remontu boiska wszystkie mecze w pierwszej rundzie rozgrywa na wyjazdach.
kolejka 1 (16-04-2018):
1 Zwierzyniecki 0-3 Prądniczanka 2018-04-16 18:00
2 Krakus Swoszowice 2-0 Armatura 2018-04-16 18:00
3 Tyniec 2-2 Strzelcy 2018-04-16 18:00
4 Victoria 4-2 Borek 2018-04-16 18:00
5 Wanda 4-2 Wieczysta 2018-04-16 18:00
kolejka 2 (23-04-2018):
6 Armatura 1-2 Prądniczanka 2018-04-23 18:00
7 Strzelcy 2-0 Zwierzyniecki 2018-04-23 18:00
8 Borek 1-2 Krakus Swoszowice 2018-04-23 18:30
9 Tyniec 0-1 Wanda 2018-04-23 18:00
10 Wieczysta 4-2 Victoria 2018-04-23 18:00
kolejka 3 (07-05-2018):
11 Borek 2-2 Prądniczanka 2018-05-07 18:30
12 Wanda 6-2 Strzelcy 2018-05-07 18:00
13 Armatura 1-2 Wieczysta 2018-05-07 18:00
14 Zwierzyniecki 4-2 Victoria 2018-05-07 18:00
15 Krakus Swoszowice 0-5 Tyniec 2018-05-07 18:00
kolejka 4 (14-05-2018):
16 Victoria 2-2 Prądniczanka 2018-05-14 18:00
17 Wieczysta 4-2 Tyniec 2018-05-14 18:00
18 Krakus Swoszowice 3-3 Wanda 2018-05-14 18:00
19 Zwierzyniecki 0-1 Borek 2018-05-14 18:00
20 Strzelcy 1-1 Armatura 2018-05-14 18:00
kolejka 5 (21-05-2018):
21 Tyniec 0-3 Prądniczanka 2018-05-21 18:00
22 Victoria 3-0 Krakus Swoszowice 2018-05-21 18:00
23 Wieczysta 5-0 Zwierzyniecki 2018-05-21 18:00
24 Armatura 3-3 Wanda 2018-05-21 18:00
25 Borek 0-2 Strzelcy 2018-05-21 18:00
kolejka 6 (28-05-2018):
26 Wanda 1-1 Prądniczanka 2018-05-28 18:00
27 Borek 4-2 Wieczysta 2018-05-28 18:00
28 Strzelcy 6-0 Victoria 2018-05-28 18:00
29 Armatura 2-3 Tyniec 2018-05-28 18:00
30 Zwierzyniecki 3-5 Krakus Swoszowice 2018-05-28 18:00
kolejka 7 (04-06-2018):
31 Wieczysta 1-5 Prądniczanka 2018-06-04 18:00
32 Victoria 2-6 Wanda 2018-06-04 18:00
33 Tyniec 1-0 Borek 2018-06-04 18:00
34 Krakus Swoszowice 2-4 Strzelcy 2018-06-04 18:00
35 Zwierzyniecki 2-6 Armatura 2018-06-04 18:00
kolejka 8 (11-06-2018):
36 Krakus Swoszowice 3-0 Prądniczanka 2018-06-11 18:00
37 Tyniec 1-0 Zwierzyniecki 2018-06-11 18:00
38 Armatura 3-2 Victoria 2018-06-11 18:00
39 Strzelcy 3-2 Wieczysta 2018-06-11 18:00
40 Borek 1-1 Wanda 2018-06-11 18:30
kolejka 9 (18-06-2018):
41 Strzelcy 2-4 Prądniczanka 2018-06-18 18:00
42 Borek 0-0 Armatura 2018-06-18 18:30
43 Wanda 3-0 Zwierzyniecki 2018-06-18 18:00
walkower
44 Wieczysta 1-0 Krakus Swoszowice 2018-06-18 18:00
45 Tyniec 4-2 Victoria 2018-06-18 18:00
kolejka 10 (25-06-2018):
46 Prądniczanka 3-0 Zwierzyniecki 2018-06-25 18:00
walkower
47 Armatura 2-0 Krakus Swoszowice 2018-06-25 18:00
48 Strzelcy 1-2 Tyniec 2018-06-25 18:00
49 Borek 6-1 Victoria 2018-06-25 18:30
50 Wieczysta 2-1 Wanda 2018-06-25 18:00
przełożony
kolejka 11 (27-08-2018):
51 Prądniczanka 3-1 Armatura 2018-08-27 18:00
52 Zwierzyniecki 2-3 Strzelcy 2018-08-27 18:00
53 Krakus Swoszowice 1-0 Borek 2018-08-27 18:00
54 Wanda 2-0 Tyniec 2018-08-27 18:00
55 Victoria 0-6 Wieczysta 2018-08-27 18:00
kolejka 12 (03-09-2018):
56 Prądniczanka 2-1 Borek 2018-09-03 18:00
57 Strzelcy 1-2 Wanda 2018-09-03 18:00
58 Wieczysta 2-1 Armatura 2018-09-03 18:00
59 Victoria 2-6 Zwierzyniecki 2018-09-03 18:00
60 Tyniec 2-2 Krakus Swoszowice 2018-09-03 18:00
kolejka 13 (10-09-2018):
61 Prądniczanka 4-1 Victoria 2018-09-10 17:30
62 Tyniec 5-2 Wieczysta 2018-09-10 17:30
63 Wanda 1-0 Krakus Swoszowice 2018-09-10 17:30
64 Borek 2-2 Zwierzyniecki 2018-09-10 18:30
65 Armatura 0-0 Strzelcy 2018-09-10 17:30
kolejka 14 (17-09-2018):
66 Prądniczanka 6-3 Tyniec 2018-09-17 17:30
67 Krakus Swoszowice 11-0 Victoria 2018-09-17 17:30
68 Zwierzyniecki 2-4 Wieczysta 2018-09-17 17:30
69 Wanda 5-1 Armatura 2018-09-17 17:30
70 Strzelcy 3-0 Borek 2018-09-17 17:30
kolejka 15 (24-09-2018):
71 Prądniczanka 2-2 Wanda 2018-09-24 17:00
72 Wieczysta 3-0 Borek 2018-09-24 17:00
73 Victoria 2-7 Strzelcy 2018-09-24 17:00
74 Tyniec 2-1 Armatura 2018-09-24 17:00
75 Krakus Swoszowice 1-1 Zwierzyniecki 2018-09-24 17:00
kolejka 16 (01-10-2018):
76 Prądniczanka 3-1 Wieczysta 2018-10-01 17:00
77 Wanda 2-1 Victoria 2018-10-01 17:00
78 Borek 0-1 Tyniec 2018-10-01 18:30
79 Strzelcy 2-3 Krakus Swoszowice 2018-10-01 17:00
80 Armatura 1-1 Zwierzyniecki 2018-10-01 17:00
kolejka 17 (08-10-2018):
81 Prądniczanka 3-3 Krakus Swoszowice 2018-10-08 16:30
82 Zwierzyniecki 4-1 Tyniec 2018-10-08 16:30
83 Victoria 2-4 Armatura 2018-10-08 16:30
84 Wieczysta 3-2 Strzelcy 2018-10-08 16:30
85 Wanda 4-1 Borek 2018-10-08 16:30
kolejka 18 (15-10-2018):
86 Prądniczanka Strzelcy 2018-10-15 16:15
87 Armatura Borek 2018-10-15 16:15
88 Zwierzyniecki Wanda 2018-10-15 16:15
89 Krakus Swoszowice Wieczysta 2018-10-15 16:15
90 Victoria Tyniec 2018-10-15 16:15