Oldboje I liga
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Hutnik 9 27 56-14 9 0 0 6 18 37-12 6 0 0 3 9 19-2 3 0 0
2 Wisła 8 21 37-11 7 0 1 3 9 11-3 3 0 0 5 12 26-8 4 0 1
3 Cracovia 10 21 40-27 7 0 3 4 9 21-8 3 0 1 6 12 19-19 4 0 2
4 Opatkowianka 10 15 22-37 5 0 5 4 6 5-16 2 0 2 6 9 17-21 3 0 3
5 Dąbski 9 12 27-23 4 0 5 6 9 23-17 3 0 3 3 3 4-6 1 0 2
6 Grębałowianka 10 12 17-20 3 3 4 5 8 8-4 2 2 1 5 4 9-16 1 1 3
7 Garbarnia 8 10 15-17 3 1 4 3 6 8-6 2 0 1 5 4 7-11 1 1 3
8 Orzeł Piaski W. 9 8 12-21 2 2 5 4 3 7-14 1 0 3 5 5 5-7 1 2 2
9 Prokocim 10 5 17-32 1 2 7 6 5 11-13 1 2 3 4 0 6-19 0 0 4
10 Clepardia 9 3 12-53 1 0 8 5 0 5-26 0 0 5 4 3 7-27 1 0 3
Cracovia gra na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Wielickiej, a Wisła na boisku Zwierzynieckiego
kolejka 1 (16-04-2018):
1 Grębałowianka 3-0 Cracovia 2018-04-16 18:00
Wynik z boiska 1-1, po weryfikacji walkower 3-0 na rzecz Grębałowianki (nieuprawiony gracz w Cracovii)
2 Garbarnia 1-0 Orzeł Piaski W. 2018-04-16 19:30
3 Clepardia 2-11 Wisła 2018-04-16 18:00
4 Prokocim 0-1 Dąbski 2018-04-16 18:00
5 Opatkowianka 1-9 Hutnik 2018-04-16 18:00
kolejka 2 (23-04-2018):
6 Prokocim 1-1 Grębałowianka 2018-04-23 18:00
7 Hutnik 9-1 Clepardia 2018-06-25 18:00
mecz przełożony
8 Garbarnia 5-1 Opatkowianka 2018-04-23 19:30
9 Dąbski 3-5 Cracovia 2018-04-23 18:00
10 Wisła 2-0 Orzeł Piaski W. 2018-04-23 19:30
kolejka 3 (07-05-2018):
11 Grębałowianka 2-0 Dąbski 2018-05-07 18:00
12 Opatkowianka 1-7 Wisła 2018-05-07 18:00
13 Orzeł Piaski W. 0-6 Hutnik 2018-05-07 18:00
14 Cracovia 6-3 Prokocim 2018-05-07 19:00
15 Clepardia 0-3 Garbarnia 2018-05-07 18:00
kolejka 4 (14-05-2018):
16 Grębałowianka 0-1 Wisła 2018-05-14 18:00
17 Dąbski 2-3 Orzeł Piaski W. 2018-05-14 18:00
18 Cracovia 2-3 Opatkowianka 2018-05-14 19:00
19 Hutnik 3-0 Garbarnia 2018-05-14 18:00
20 Prokocim 4-5 Clepardia 2018-05-14 18:00
kolejka 5 (21-05-2018):
21 Opatkowianka 2-0 Grębałowianka 2018-05-21 18:00
22 Hutnik 4-3 Dąbski 2018-05-21 18:00
23 Wisła 7-2 Prokocim 2018-05-21 19:30
24 Orzeł Piaski W. 5-0 Clepardia 2018-05-21 18:00
25 Garbarnia 2-5 Cracovia 2018-05-21 19:30
kolejka 6 (28-05-2018):
26 Grębałowianka 1-1 Orzeł Piaski W. 2018-05-28 18:00
27 Cracovia 5-1 Wisła 2018-05-28 19:00
28 Garbarnia Dąbski 2018-05-28 19:30
mecz przełożony
29 Clepardia 1-4 Opatkowianka 2018-05-28 18:00
30 Prokocim 1-4 Hutnik 2018-05-28 18:00
kolejka 7 (04-06-2018):
31 Clepardia 0-4 Grębałowianka 2018-06-04 18:00
32 Prokocim 4-1 Garbarnia 2018-06-04 18:00
33 Hutnik 8-1 Cracovia 2018-06-04 18:00
34 Orzeł Piaski W. 1-4 Opatkowianka 2018-06-04 18:00
35 Dąbski 0-6 Wisła 2018-06-04 18:00
kolejka 8 (11-06-2018):
36 Hutnik 5-3 Grębałowianka 2018-06-11 18:00
37 Opatkowianka 1-0 Prokocim 2018-06-11 18:00
38 Dąbski 9-1 Clepardia 2018-06-11 18:00
39 Wisła 2-1 Garbarnia 2018-06-11 19:30
40 Orzeł Piaski W. 1-4 Cracovia 2018-06-11 18:00
kolejka 9 (18-06-2018):
41 Grębałowianka 2-2 Garbarnia 2018-06-18 18:00
42 Clepardia 2-4 Cracovia 2018-06-18 18:00
43 Prokocim 1-1 Orzeł Piaski W. 2018-06-18 18:00
44 Wisła Hutnik 2018-06-18 19:30
przełożony
45 Dąbski 4-1 Opatkowianka 2018-06-18 18:00
kolejka 10 (25-06-2018):
46 Cracovia 8-1 Grębałowianka 2018-06-25 19:00
47 Orzeł Piaski W. Garbarnia 2018-06-25 18:00
przełożony
48 Wisła Clepardia 2018-06-25 19:30
przełożony
49 Dąbski 5-1 Prokocim 2018-06-25 18:00
50 Hutnik 8-4 Opatkowianka 2018-06-25 18:00
kolejka 11 (27-08-2018):
51 Grębałowianka Prokocim 2018-08-27 18:00
52 Clepardia Hutnik 2018-08-27 18:00
53 Opatkowianka Garbarnia 2018-08-27 18:00
54 Cracovia Dąbski 2018-08-27 19:00
55 Orzeł Piaski W. Wisła 2018-08-27 18:00
kolejka 12 (03-09-2018):
56 Dąbski Grębałowianka 2018-09-03 18:00
57 Wisła Opatkowianka 2018-09-03 19:30
58 Hutnik Orzeł Piaski W. 2018-09-03 18:00
59 Prokocim Cracovia 2018-09-03 18:00
60 Garbarnia Clepardia 2018-09-03 19:30
kolejka 13 (10-09-2018):
61 Wisła Grębałowianka 2018-09-10 19:30
62 Orzeł Piaski W. Dąbski 2018-09-10 17:30
63 Opatkowianka Cracovia 2018-09-10 17:30
64 Garbarnia Hutnik 2018-09-10 19:30
65 Clepardia Prokocim 2018-09-10 17:30
kolejka 14 (17-09-2018):
66 Grębałowianka Opatkowianka 2018-09-17 17:30
67 Dąbski Hutnik 2018-09-17 17:30
68 Prokocim Wisła 2018-09-17 17:30
69 Clepardia Orzeł Piaski W. 2018-09-17 17:30
70 Cracovia Garbarnia 2018-09-17 19:00
kolejka 15 (24-09-2018):
71 Orzeł Piaski W. Grębałowianka 2018-09-24 17:00
72 Wisła Cracovia 2018-09-24 19:30
73 Dąbski Garbarnia 2018-09-24 17:00
74 Opatkowianka Clepardia 2018-09-24 17:00
75 Hutnik Prokocim 2018-09-24 17:00
kolejka 16 (01-10-2018):
76 Grębałowianka Clepardia 2018-10-01 17:00
77 Garbarnia Prokocim 2018-10-01 19:30
78 Cracovia Hutnik 2018-10-01 19:00
79 Opatkowianka Orzeł Piaski W. 2018-10-01 17:00
80 Wisła Dąbski 2018-10-01 19:30
kolejka 17 (08-10-2018):
81 Grębałowianka Hutnik 2018-10-08 16:30
82 Prokocim Opatkowianka 2018-10-08 16:30
83 Clepardia Dąbski 2018-10-08 16:30
84 Garbarnia Wisła 2018-10-08 19:30
85 Cracovia Orzeł Piaski W. 2018-10-08 16:30
kolejka 18 (15-10-2018):
86 Garbarnia Grębałowianka 2018-10-15 19:30
87 Cracovia Clepardia 2018-10-15 19:00
88 Orzeł Piaski W. Prokocim 2018-10-15 16:15
89 Hutnik Wisła 2018-10-15 16:15
90 Opatkowianka Dąbski 2018-10-15 16:15