MLT (2004) - 1. Liga 2018/2019
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Cracovia 11 30 42-2 10 0 1 5 15 26-0 5 0 0 6 15 16-2 5 0 1
2 AS Progres Kraków 11 30 40-8 10 0 1 5 15 21-2 5 0 0 6 15 19-6 5 0 1
3 Tarnovia 11 19 27-14 6 1 4 6 12 16-7 4 0 2 5 7 11-7 2 1 2
4 Unia Oświęcim 11 16 17-23 5 1 5 5 9 7-9 3 0 2 6 7 10-14 2 1 3
5 Glinik Gorlice 11 11 11-20 3 2 6 5 4 5-9 1 1 3 6 7 6-11 2 1 3
6 Krakus Nowa Huta 11 9 14-40 3 0 8 6 9 8-20 3 0 3 5 0 6-20 0 0 5
7 Unia Tarnów 11 7 11-28 2 1 8 6 4 6-16 1 1 4 5 3 5-12 1 0 4
8 Limanovia 11 6 11-38 1 3 7 6 5 6-15 1 2 3 5 1 5-23 0 1 4
kolejka 1 (15-08-2018):
1 Cracovia 5-0 Unia Oświęcim 2018-08-15 19:00
2 AS Progres Kraków 6-0 Glinik Gorlice 2018-08-19 17:30
Mecz się nie odbył, bowiem goście w okolicach Niepołomic mieli wypadek; nowy termin 19.09.2018
3 Unia Tarnów 1-3 Tarnovia 2018-09-26 17:00
4 Limanovia 3-1 Krakus Nowa Huta 2018-09-05 16:30
kolejka 2 (18-08-2018/19-08-2018):
5 Unia Oświęcim 2-1 Krakus Nowa Huta 2018-09-19 17:00
6 Tarnovia 5-0 Limanovia 2018-08-18 10:00
7 Glinik Gorlice 0-1 Unia Tarnów 2018-09-05 17:30
8 Cracovia 4-0 AS Progres Kraków 2018-08-18 10:00
kolejka 3 (25-08-2018/26-08-2018):
9 AS Progres Kraków 6-0 Unia Oświęcim 2018-08-25 10:00
10 Unia Tarnów 0-3 Cracovia 2018-08-25 10:00
11 Limanovia 2-2 Glinik Gorlice 2018-08-25 10:00
12 Krakus Nowa Huta 0-7 Tarnovia 2018-08-26 10:00
Wynik z boiska 7-1 dla Tarnovii, po weryfikacji walkower 7-0 na korzyść Tarnovii
kolejka 4 (29-08-2018):
13 Unia Oświęcim 2-1 Tarnovia 2018-08-29 12:00
14 Glinik Gorlice 4-2 Krakus Nowa Huta 2018-08-29 17:30
15 Cracovia 9-0 Limanovia 2018-08-29 16:00
16 AS Progres Kraków 2-1 Unia Tarnów 2018-08-29 15:00
kolejka 5 (01-09-2018/02-09-2018):
17 Unia Tarnów 1-1 Unia Oświęcim 2018-09-01 10:00
18 Limanovia 1-4 AS Progres Kraków 2018-09-01 10:00
19 Krakus Nowa Huta 0-6 Cracovia 2018-09-02 10:00
20 Tarnovia 0-1 Glinik Gorlice 2018-09-01 09:00
Godzina zaakceptowana przez oba kluby
kolejka 6 (08-09-2018/09-09-2018):
21 Unia Oświęcim 2-0 Glinik Gorlice 2018-09-08 13:00
22 Cracovia 4-0 Tarnovia 2018-09-08 10:00
23 AS Progres Kraków 6-1 Krakus Nowa Huta 2018-09-08 10:00
24 Unia Tarnów 4-2 Limanovia 2018-09-08 10:00
kolejka 7 (15-09-2018/16-09-2018):
25 Limanovia 0-5 Unia Oświęcim 2018-09-15 12:30
26 Krakus Nowa Huta 3-2 Unia Tarnów 2018-09-15 10:00
27 Tarnovia 1-3 AS Progres Kraków 2018-09-16 14:00
28 Glinik Gorlice 0-2 Cracovia 2018-09-15 15:00
Zmiana godziny z 12:30 na 15:00
kolejka 8 (22-09-2018/23-09-2018):
29 Unia Oświęcim 1-2 Cracovia 2018-09-22 10:00
30 Glinik Gorlice 0-3 AS Progres Kraków 2018-09-22 11:00
31 Tarnovia 3-1 Unia Tarnów 2018-09-22 10:00
32 Krakus Nowa Huta 4-2 Limanovia 2018-09-22 10:00
Limanovia nie zgodziła się na propozycję Krakusa o przeniesieniu meczu na niedzielę (brak boiska); odbędzie się w terminie na boisku Krakusa, os. Szkolne 39
kolejka 9 (29-09-2018/30-09-2018):
33 Krakus Nowa Huta 0-3 Unia Oświęcim 2018-09-30 11:00
Zmiana godziny z 10:00 na 11:00; mecz na boisku przy ul. K. Darwina 49 a
34 Limanovia 0-0 Tarnovia 2018-09-29 10:00
35 Unia Tarnów 0-3 Glinik Gorlice 2018-09-29 11:00
36 AS Progres Kraków 1-0 Cracovia 2018-09-29 10:00
kolejka 10 (06-10-2018/07-10-2018):
37 Unia Oświęcim 0-5 AS Progres Kraków 2018-10-06 10:00
38 Cracovia 4-0 Unia Tarnów 2018-10-06 10:00
39 Glinik Gorlice 1-1 Limanovia 2018-10-06 10:00
40 Tarnovia 5-1 Krakus Nowa Huta 2018-10-06 12:00
kolejka 11 (13-10-2018/14-10-2018):
41 Tarnovia 2-1 Unia Oświęcim 2018-10-14 13:30
42 Krakus Nowa Huta 1-0 Glinik Gorlice 2018-10-14 10:00
43 Limanovia 0-3 Cracovia 2018-10-13 10:00
44 Unia Tarnów 0-4 AS Progres Kraków 2018-10-14 13:45
kolejka 12 (20-10-2018/21-10-2018):
45 Unia Oświęcim Unia Tarnów 2018-10-20 12:00
46 AS Progres Kraków Limanovia 2018-10-21 15:00
47 Cracovia Krakus Nowa Huta 2018-10-20 10:00
48 Glinik Gorlice Tarnovia 2018-10-20 10:00
kolejka 13 (27-10-2018/28-10-2018):
49 Glinik Gorlice Unia Oświęcim 2018-10-27 12:00
50 Tarnovia Cracovia 2018-10-27 10:00
51 Krakus Nowa Huta AS Progres Kraków 2018-10-27 10:00
52 Limanovia Unia Tarnów 2018-10-27 11:30
kolejka 14 (03-11-2018/04-11-2018):
53 Unia Oświęcim Limanovia 2018-11-04 11:00
54 Unia Tarnów Krakus Nowa Huta 2018-11-03 11:00
55 AS Progres Kraków Tarnovia 2018-11-04 11:00
56 Cracovia Glinik Gorlice 2018-11-03 10:00