Małopolska Liga Trampkarzy (2004), gr. 2 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wisła SA Kraków 3 9 17-2 3 0 0 2 6 12-2 2 0 0 1 3 5-0 1 0 0
2 AS Progres Kraków 4 9 15-6 3 0 1 2 6 10-1 2 0 0 2 3 5-5 1 0 1
3 Garbarnia Kraków 4 9 12-11 3 0 1 2 6 8-3 2 0 0 2 3 4-8 1 0 1
4 NKP Podhale Nowy Targ 4 8 18-9 2 2 0 2 4 11-5 1 1 0 2 4 7-4 1 1 0
5 Okocimski KS Brzesko 3 6 6-10 2 0 1 1 3 4-2 1 0 0 2 3 2-8 1 0 1
6 Cracovia II 2 4 3-2 1 1 0 1 1 2-2 0 1 0 1 3 1-0 1 0 0
7 Borek Kraków 4 4 11-15 1 1 2 1 3 4-0 1 0 0 3 1 7-15 0 1 2
8 ZKS Unia Tarnów 3 3 5-9 1 0 2 3 3 5-9 1 0 2 0 0 0-0 0 0 0
9 Pcimianka Pcim 4 3 5-9 1 0 3 2 3 2-2 1 0 1 2 0 3-7 0 0 2
10 Pogoń Skotniki Kraków 3 0 1-8 0 0 3 2 0 1-4 0 0 2 1 0 0-4 0 0 1
11 Górnik Wieliczka 4 0 3-15 0 0 4 1 0 2-5 0 0 1 3 0 1-10 0 0 3
Górnik Wieliczka rozgrywa mecze na Arenie Wieliczka (sztuczna trawa, ul. Bogucka)
kolejka 1 (26-08-2017/27-08-2017):
1 ZKS Unia Tarnów 1-4 AS Progres Kraków 2017-08-30 18:00
Z uwagi na turniej zmiana z 27.08 na 30.08.2017
2 Wisła SA Kraków 8-1 Okocimski KS Brzesko 2017-08-30 15:00
Wyjazd Wisły na turniej w Holandii
3 Cracovia II pauza
4 Pogoń Skotniki Kraków 1-3 Garbarnia Kraków 2017-08-28 17:00
5 Pcimianka Pcim 2-1 Górnik Wieliczka 2017-08-27 10:00
6 NKP Podhale Nowy Targ 4-4 Borek Kraków 2017-08-26 12:00
kolejka 2 (02-09-2017/03-09-2017):
7 AS Progres Kraków 6-1 Borek Kraków 2017-09-03 10:00
8 Górnik Wieliczka 2-5 NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-03 11:00
Górnik rozgrywa mecze na Arenie Wieliczka (sztuczna trawa, ul. Bogucka)
9 Garbarnia Kraków 3-1 Pcimianka Pcim 2017-09-02 10:00
10 Cracovia II Pogoń Skotniki Kraków 2017-11-11 13:00
Z uwagi na remont boiska Cracovii zmiana z 4.09 na 11.11.2017
11 Okocimski KS Brzesko pauza
12 ZKS Unia Tarnów 0-5 Wisła SA Kraków 2017-09-03 13:00
Zmiana z godz. 11:00 na 13:00; boisko TOSiR w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 32
kolejka 3 (09-09-2017/10-09-2017):
13 Wisła SA Kraków 4-1 AS Progres Kraków 2017-09-10 10:00
14 ZKS Unia Tarnów pauza
15 Pogoń Skotniki Kraków 0-1 Okocimski KS Brzesko 2017-09-09 12:00
Zmiana godziny z 11:00 na 12:00
16 Pcimianka Pcim 0-1 Cracovia II 2017-09-10 10:00
17 NKP Podhale Nowy Targ 7-1 Garbarnia Kraków 2017-09-09 11:00
18 Borek Kraków 4-0 Górnik Wieliczka 2017-09-09 10:00
kolejka 4 (16-09-2017/02-09-2017):
19 AS Progres Kraków 4-0 Górnik Wieliczka 2017-09-17 10:00
20 Garbarnia Kraków 5-2 Borek Kraków 2017-09-17 09:00
21 Cracovia II 2-2 NKP Podhale Nowy Targ 2017-09-16 10:00
Mecz na stadionie Gwiazdy Brzegi (murawa naturalna)
22 Okocimski KS Brzesko 4-2 Pcimianka Pcim 2017-09-16 10:00
23 ZKS Unia Tarnów 4-0 Pogoń Skotniki Kraków 2017-09-16 11:00
Zmiana z 17.09 na 16.09.2017
24 Wisła SA Kraków pauza
kolejka 5 (23-09-2017/24-09-2017):
25 AS Progres Kraków pauza
26 Pogoń Skotniki Kraków Wisła SA Kraków 2017-09-28 17:00
zmiana z 23.09.2017 na 28.09.2017
27 ZKS Unia Tarnów Pcimianka Pcim 2017-09-25 19:00
Zmiana gospodarza
28 NKP Podhale Nowy Targ Okocimski KS Brzesko 2017-09-23 11:00
29 Borek Kraków Cracovia II
Mecz z 23.09 odwołany
30 Górnik Wieliczka Garbarnia Kraków 2017-09-24 10:00
kolejka 6 (30-09-2017/01-10-2017):
31 AS Progres Kraków Garbarnia Kraków 2017-10-01 10:00
32 Cracovia II Górnik Wieliczka 2017-10-01 15:30
Mecz na Arenie Lekkoatletyczne w Wieliczce, ul. Bogucka; Cracovia gospdoarzem
33 Okocimski KS Brzesko Borek Kraków
34 ZKS Unia Tarnów NKP Podhale Nowy Targ 2017-10-01 11:00
35 Wisła SA Kraków Pcimianka Pcim 2017-10-01 10:00
36 Pogoń Skotniki Kraków pauza
kolejka 7 (07-10-2017/08-10-2017):
37 Pogoń Skotniki Kraków AS Progres Kraków 2017-10-08 11:00
38 Pcimianka Pcim pauza
39 NKP Podhale Nowy Targ Wisła SA Kraków 2017-10-07 11:00
40 Borek Kraków ZKS Unia Tarnów 2017-10-07 15:30
41 Górnik Wieliczka Okocimski KS Brzesko 2017-10-07 11:00
42 Garbarnia Kraków Cracovia II 2017-10-08 10:00
kolejka 8 (14-10-2017/15-10-2017):
43 AS Progres Kraków Cracovia II 2017-10-15 12:00
44 Okocimski KS Brzesko Garbarnia Kraków
45 ZKS Unia Tarnów Górnik Wieliczka 2017-10-15 11:00
Zmiana godziny z 11:00 na 15:30; mecz na boisku TOSiR w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 32
46 Wisła SA Kraków Borek Kraków 2017-10-15 10:00
47 NKP Podhale Nowy Targ pauza
48 Pogoń Skotniki Kraków Pcimianka Pcim 2017-10-14 10:00
kolejka 9 (21-10-2017/22-10-2017):
49 Pcimianka Pcim AS Progres Kraków 2017-10-22 10:00
50 NKP Podhale Nowy Targ Pogoń Skotniki Kraków 2017-10-21 11:00
51 Borek Kraków pauza
52 Górnik Wieliczka Wisła SA Kraków 2017-10-21 10:00
53 Garbarnia Kraków ZKS Unia Tarnów 2017-10-22 10:00
54 Cracovia II Okocimski KS Brzesko 2017-10-21 15:00
Mecz na boisku przy ul. Wielickiej 101
kolejka 10 (28-10-2017/29-10-2017):
55 AS Progres Kraków Okocimski KS Brzesko 2017-10-28 14:00
56 ZKS Unia Tarnów Cracovia II 2017-10-29 11:00
Boisko MOSiR w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 32
57 Wisła SA Kraków Garbarnia Kraków 2017-10-29 12:30
58 Górnik Wieliczka pauza
59 Pogoń Skotniki Kraków Borek Kraków 2017-10-28 11:00
60 Pcimianka Pcim NKP Podhale Nowy Targ 2017-10-29 14:30
Zmiana godziny z 10:00 na 14:30
kolejka 11 (04-11-2017):
61 NKP Podhale Nowy Targ AS Progres Kraków 2017-11-05 11:00
62 Borek Kraków Pcimianka Pcim 2017-11-04 10:00
63 Górnik Wieliczka Pogoń Skotniki Kraków 2017-11-04 10:00
64 Garbarnia Kraków pauza
65 Cracovia II Wisła SA Kraków 2017-11-05 10:00
Mecz przy ul. Wielickiej 101
66 Okocimski KS Brzesko ZKS Unia Tarnów