Małopolska Liga Trampkarzy (2004), gr. 1 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AP Wisła Czarny Dunajec 4 10 17-2 3 1 0 2 4 3-1 1 1 0 2 6 14-1 2 0 0
2 Sandecja Nowy Sącz 4 10 7-2 3 1 0 3 9 7-2 3 0 0 1 1 0-0 0 1 0
3 Akademia Piłkarska 21 Kraków 3 9 32-1 3 0 0 2 6 16-1 2 0 0 1 3 16-0 1 0 0
4 Bronowianka Kraków 4 9 12-6 3 0 1 2 6 8-4 2 0 0 2 3 4-2 1 0 1
5 MKS Trzebinia 4 7 13-8 2 1 1 2 4 9-4 1 1 0 2 3 4-4 1 0 1
6 Cracovia 4 7 10-6 2 1 1 0 0 0-0 0 0 0 4 7 10-6 2 1 1
7 Unia Oświęcim 4 6 9-7 2 0 2 2 3 2-4 1 0 1 2 3 7-3 1 0 1
8 ZSS Unia Tarnów 3 3 7-6 1 0 2 2 3 6-4 1 0 1 1 0 1-2 0 0 1
9 Turbacz Mszana Dolna 4 3 7-10 1 0 3 2 0 2-4 0 0 2 2 3 5-6 1 0 1
10 Krakus Nowa Huta 4 3 6-24 1 0 3 2 3 3-6 1 0 1 2 0 3-18 0 0 2
11 Hutnik Kraków 4 0 1-11 0 0 4 1 0 0-1 0 0 1 3 0 1-10 0 0 3
12 Victoria 1918 Jaworzno 4 0 0-38 0 0 4 3 0 0-34 0 0 3 1 0 0-4 0 0 1
AP 21 gra na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21
kolejka 1 (26-08-2017/27-08-2017):
1 ZSS Unia Tarnów Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-11-11 11:00
Z uwagi na udział w turnieju AP 21 mecz przełożony
2 Victoria 1918 Jaworzno 0-12 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-08-26 10:00
Mecz na boisku w Pyzówce k. Nowego Targu
3 Unia Oświęcim 0-3 Bronowianka Kraków 2017-08-26 10:00
4 Turbacz Mszana Dolna 1-2 Cracovia 2017-09-06 18:00
Mecz przełożony na 6.09.2017
5 Sandecja Nowy Sącz 3-1 Hutnik Kraków 2017-08-26 10:00
6 MKS Trzebinia 7-2 Krakus Nowa Huta 2017-08-27 10:00
kolejka 2 (02-09-2017/03-09-2017):
7 Akademia Piłkarska 21 Kraków 11-1 Krakus Nowa Huta 2017-09-02 10:00
AP 21 gra na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21
8 Hutnik Kraków 0-1 MKS Trzebinia 2017-09-02 10:00
9 Sandecja Nowy Sącz 2-0 Cracovia 2017-09-03 11:00
Zmiana gospodarza
10 Bronowianka Kraków 4-1 Turbacz Mszana Dolna 2017-09-02 10:00
11 AP Wisła Czarny Dunajec 3-1 Unia Oświęcim 2017-09-02 13:00
12 ZSS Unia Tarnów 4-0 Victoria 1918 Jaworzno 2017-09-02 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
kolejka 3 (09-09-2017/10-09-2017):
13 Victoria 1918 Jaworzno 0-16 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-09-09 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
14 Unia Oświęcim 2-1 ZSS Unia Tarnów 2017-09-09 10:00
15 Turbacz Mszana Dolna 1-2 AP Wisła Czarny Dunajec 2017-09-09 15:30
Zmiana godziny z 10:00 na 15:30
16 Sandecja Nowy Sącz 2-1 Bronowianka Kraków 2017-09-09 13:00
17 MKS Trzebinia 2-2 Cracovia 2017-09-10 10:00
18 Krakus Nowa Huta 2-0 Hutnik Kraków 2017-09-09 12:30
kolejka 4 (16-09-2017/17-09-2017):
19 Akademia Piłkarska 21 Kraków 5-0 Hutnik Kraków 2017-09-16 12:00
20 Krakus Nowa Huta 1-6 Cracovia 2017-09-16 16:00
Zmiana gospodarza, mecz na boisku Krakus
21 Bronowianka Kraków 4-3 MKS Trzebinia 2017-09-16 10:00
22 AP Wisła Czarny Dunajec 0-0 Sandecja Nowy Sącz 2017-09-17 12:30
23 ZSS Unia Tarnów 2-4 Turbacz Mszana Dolna 2017-09-16 12:00
24 Victoria 1918 Jaworzno 0-6 Unia Oświęcim 2017-09-16 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
kolejka 5 (23-09-2017/24-09-2017):
25 Unia Oświęcim Akademia Piłkarska 21 Kraków
Mecz z 23.09 odwołany
26 Turbacz Mszana Dolna Victoria 1918 Jaworzno
Mecz z 23.09 odwołany
27 Sandecja Nowy Sącz ZSS Unia Tarnów 2017-09-24 10:00
28 MKS Trzebinia AP Wisła Czarny Dunajec 2017-09-24 13:00
29 Krakus Nowa Huta Bronowianka Kraków
Mecz z 23.09 odwołany
30 Hutnik Kraków Cracovia 2017-09-23 10:00
kolejka 6 (30-09-2017/01-10-2017):
31 Akademia Piłkarska 21 Kraków Cracovia 2017-10-01 12:00
32 Bronowianka Kraków Hutnik Kraków 2017-09-30 10:00
33 AP Wisła Czarny Dunajec Krakus Nowa Huta 2017-09-30 13:00
34 ZSS Unia Tarnów MKS Trzebinia 2017-10-01 09:00
Zmiana z 30.09 na 1.10.2017
35 Victoria 1918 Jaworzno Sandecja Nowy Sącz 2017-09-30 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
36 Unia Oświęcim Turbacz Mszana Dolna 2017-09-30 10:00
kolejka 7 (07-10-2017/08-10-2017):
37 Turbacz Mszana Dolna Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-08 10:00
38 Sandecja Nowy Sącz Unia Oświęcim 2017-10-08 12:00
39 MKS Trzebinia Victoria 1918 Jaworzno 2017-10-08 10:00
40 Krakus Nowa Huta ZSS Unia Tarnów 2017-10-07 12:30
41 Hutnik Kraków AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-07 17:00
42 Cracovia Bronowianka Kraków 2017-10-08 10:00
kolejka 8 (14-10-2017/15-10-2017):
43 Akademia Piłkarska 21 Kraków Bronowianka Kraków 2017-10-14 16:30
44 AP Wisła Czarny Dunajec Cracovia 2017-10-14 13:30
45 ZSS Unia Tarnów Hutnik Kraków 2017-10-14 12:00
46 Victoria 1918 Jaworzno Krakus Nowa Huta 2017-10-14 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
47 Unia Oświęcim MKS Trzebinia 2017-10-14 10:00
48 Turbacz Mszana Dolna Sandecja Nowy Sącz 2017-10-14 10:00
kolejka 9 (21-10-2017/22-10-2017):
49 Sandecja Nowy Sącz Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-21 13:00
50 MKS Trzebinia Turbacz Mszana Dolna 2017-10-22 13:00
51 Krakus Nowa Huta Unia Oświęcim 2017-10-21 10:00
52 Hutnik Kraków Victoria 1918 Jaworzno 2017-10-21 17:00
53 Cracovia ZSS Unia Tarnów 2017-10-21 11:00
54 Bronowianka Kraków AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-21 10:00
kolejka 10 (28-10-2017/29-10-2017):
55 Akademia Piłkarska 21 Kraków AP Wisła Czarny Dunajec 2017-10-28 16:30
56 ZSS Unia Tarnów Bronowianka Kraków 2017-10-28 12:00
57 Victoria 1918 Jaworzno Cracovia 2017-10-28 10:00
Boisko Jaworzno-Jeleń, ul. Wygoda 72
58 Unia Oświęcim Hutnik Kraków 2017-10-28 10:00
59 Turbacz Mszana Dolna Krakus Nowa Huta 2017-10-28 10:00
60 Sandecja Nowy Sącz MKS Trzebinia 2017-10-28 12:00
kolejka 11 (04-11-2017/05-11-2017):
61 MKS Trzebinia Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-11-05 10:00
62 Krakus Nowa Huta Sandecja Nowy Sącz 2017-11-04 12:30
63 Hutnik Kraków Turbacz Mszana Dolna 2017-11-04 14:00
64 Cracovia Unia Oświęcim 2017-11-04 11:00
65 Bronowianka Kraków Victoria 1918 Jaworzno 2017-11-04 10:00
66 AP Wisła Czarny Dunajec ZSS Unia Tarnów 2017-11-04 12:30