Małopolska Liga Trampkarzy (2003) 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Unia Tarnów 6 18 30-4 6 0 0 3 9 13-1 3 0 0 3 9 17-3 3 0 0
2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 6 16 37-5 5 1 0 3 9 22-1 3 0 0 3 7 15-4 2 1 0
3 Krakus Nowa Huta 6 15 22-8 5 0 1 2 6 7-2 2 0 0 4 9 15-6 3 0 1
4 Tarnovia Tarnów 6 13 17-5 4 1 1 4 12 15-2 4 0 0 2 1 2-3 0 1 1
5 Cracovia Kraków 5 11 7-3 3 2 0 2 2 1-1 0 2 0 3 9 6-2 3 0 0
6 AS Progres Kraków 6 9 23-9 3 0 3 4 6 13-7 2 0 2 2 3 10-2 1 0 1
7 Orzeł Myślenice 6 9 13-15 3 0 3 4 6 9-10 2 0 2 2 3 4-5 1 0 1
8 Sokół Stary Sącz 6 9 12-14 3 0 3 2 3 5-3 1 0 1 4 6 7-11 2 0 2
9 Limanovia Limanowa 6 9 10-12 3 0 3 3 6 5-1 2 0 1 3 3 5-11 1 0 2
10 Beskid Andrychów 6 9 15-18 3 0 3 3 6 8-7 2 0 1 3 3 7-11 1 0 2
11 MOSiR Bochnia 5 3 5-20 1 0 4 3 3 5-11 1 0 2 2 0 0-9 0 0 2
12 PUKS Karol Wadowice 6 0 4-19 0 0 6 2 0 2-6 0 0 2 4 0 2-13 0 0 4
13 Puszcza Niepołomice 6 0 3-31 0 0 6 3 0 2-20 0 0 3 3 0 1-11 0 0 3
14 Wolania Wola Rzędzińska 6 0 6-41 0 0 6 3 0 5-20 0 0 3 3 0 1-21 0 0 3
AP 21 gra na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21; Limanovia gra na stadionie Płomienia Limanowa, ul. Michała Dudka 12; Puszcza gra na boisku Naprzodu Ochmanów
kolejka 1 (23-08-2017):
1 Cracovia Kraków MOSiR Bochnia 2017-10-10 16:30
Zgoda na wyjazd na obóz piłkarzy MOSiR (20-25.08), który jest nagrodą za wygraną w małopolskim finale turnieju "Wakacje z piłką nożną"; w związku z tym zmiana terminu na 10.10.2017
2 Tarnovia Tarnów 5-0 Wolania Wola Rzędzińska 2017-08-23 10:00
3 AS Progres Kraków 4-1 Puszcza Niepołomice 2017-08-23 18:00
4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 7-0 Beskid Andrychów 2017-09-06 15:00
AP 21 gra na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Dekerta 21; zgoda na udział w turnieju i zmiana na 6.09
5 Limanovia Limanowa 3-0 Sokół Stary Sącz 2017-08-23 17:00
Limanovia gra na stadionie Płomienia Limanowa, ul. Michała Dudka 12
6 Orzeł Myślenice 3-0 PUKS Karol Wadowice 2017-08-23 17:30
Na boisku wynik 1-1, po weryfikacji walkower 3-0 dla Orła
7 Unia Tarnów 3-1 Krakus Nowa Huta 2017-08-23 10:00
kolejka 2 (26-08-2017/27-08-2017):
8 MOSiR Bochnia 1-5 Krakus Nowa Huta 2017-08-26 10:00
9 PUKS Karol Wadowice 0-3 Unia Tarnów 2017-08-26 14:30
Na boisku wynik 2-4, po weryfikacji walkower 0-3
10 Sokół Stary Sącz 3-0 Orzeł Myślenice 2017-08-26 12:00
11 Beskid Andrychów 5-1 Limanovia Limanowa 2017-08-26 11:00
12 Puszcza Niepołomice 0-10 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-08-26 11:00
Puszcza gra na boisku Naprzodu Ochmanów
13 Wolania Wola Rzędzińska 0-9 AS Progres Kraków 2017-08-26 15:00
14 Cracovia Kraków 1-1 Tarnovia Tarnów 2017-08-27 10:30
kolejka 3 (30-08-2017):
15 Tarnovia Tarnów 4-0 MOSiR Bochnia 2017-08-30 15:30
16 AS Progres Kraków 0-1 Cracovia Kraków 2017-08-30 18:00
17 Akademia Piłkarska 21 Kraków 13-0 Wolania Wola Rzędzińska 2017-08-30 14:00
18 Limanovia Limanowa 2-0 Puszcza Niepołomice 2017-08-30 15:00
Zmiana z godz. 17:00 na 15:00
19 Orzeł Myślenice 1-5 Beskid Andrychów 2017-08-30 17:30
20 Unia Tarnów 5-0 Sokół Stary Sącz 2017-08-30 10:00
21 Krakus Nowa Huta 4-0 PUKS Karol Wadowice 2017-08-30 10:00
Mecz na boisku Com-Com Zone, ul. Ptaszyckiego
kolejka 4 (02-09-2017/03-09-2017):
22 MOSiR Bochnia 3-2 PUKS Karol Wadowice 2017-09-02 10:00
23 Sokół Stary Sącz 2-3 Krakus Nowa Huta 2017-09-02 12:00
24 Beskid Andrychów 0-6 Unia Tarnów 2017-09-12 16:30
Z uwagi na pogrzeb wieloletniego trenera Unii, Ryszarda Marka, mecz przełożony
25 Puszcza Niepołomice 2-4 Orzeł Myślenice 2017-09-02 13:00
26 Wolania Wola Rzędzińska 2-3 Limanovia Limanowa 2017-09-02 15:00
27 Cracovia Kraków 0-0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-09-02 10:30
Zmiana z 3.09 na 2.09.2017
28 Tarnovia Tarnów 2-1 AS Progres Kraków 2017-09-02 10:00
kolejka 5 (09-09-2017/10-09-2017):
29 AS Progres Kraków 5-0 MOSiR Bochnia 2017-09-10 10:00
30 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2-1 Tarnovia Tarnów 2017-09-09 12:00
31 Limanovia Limanowa 0-1 Cracovia Kraków 2017-09-09 10:00
32 Orzeł Myślenice 3-1 Wolania Wola Rzędzińska 2017-09-09 16:30
Zmiana godziny z 11:00 na 16:30
33 Unia Tarnów 5-0 Puszcza Niepołomice 2017-09-09 10:00
34 Krakus Nowa Huta 3-2 Beskid Andrychów 2017-09-09 10:00
35 PUKS Karol Wadowice 2-3 Sokół Stary Sącz 2017-09-10 10:00
kolejka 6 (16-09-2017/17-09-2017):
36 MOSiR Bochnia 1-4 Sokół Stary Sącz 2017-09-16 10:00
37 Beskid Andrychów 3-0 PUKS Karol Wadowice 2017-09-16 09:30
Zmiana z 17.09 na 16.09.2017
38 Puszcza Niepołomice 0-6 Krakus Nowa Huta 2017-09-16 17:00
Mecz na boisku w Niepołomicach, ul. Sportowa 16
39 Wolania Wola Rzędzińska 3-8 Unia Tarnów 2017-09-15 16:30
40 Orzeł Myślenice 2-4 Cracovia Kraków 2017-09-17 11:00
Zmiana gospodarza
41 Tarnovia Tarnów 4-1 Limanovia Limanowa 2017-09-16 10:00
42 AS Progres Kraków 4-5 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-09-16 10:00
kolejka 7 (23-09-2017/24-09-2017):
43 Akademia Piłkarska 21 Kraków MOSiR Bochnia 2017-09-23 12:00
44 Limanovia Limanowa AS Progres Kraków 2017-09-28 13:00
Zmiana z 23.09 na 28.09.2017, mecz na boisku Płomienia Limanowa
45 Orzeł Myślenice Tarnovia Tarnów 2017-10-03 16:30
Zmiana z 23.09 na 3.10.2017
46 Unia Tarnów Cracovia Kraków
Mecz z 23.09 odwołany
47 Krakus Nowa Huta Wolania Wola Rzędzińska 2017-11-11 10:00
Zmiana z 23.09 na 11.11.2017
48 PUKS Karol Wadowice Puszcza Niepołomice 2017-10-18 15:30
Zmiana z 23.09 na 18.10.2017
49 Sokół Stary Sącz Beskid Andrychów 2017-11-11 10:00
Zmiana z 23.09 na 11.11.2017
kolejka 8 (30-09-2017/01-10-2017):
50 MOSiR Bochnia Beskid Andrychów 2017-09-30 10:00
51 Puszcza Niepołomice Sokół Stary Sącz 2017-09-30 11:00
52 Wolania Wola Rzędzińska PUKS Karol Wadowice 2017-09-30 11:00
53 Krakus Nowa Huta Cracovia Kraków 2017-09-30 10:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
54 Tarnovia Tarnów Unia Tarnów 2017-09-30 12:00
55 AS Progres Kraków Orzeł Myślenice 2017-09-30 12:00
56 Akademia Piłkarska 21 Kraków Limanovia Limanowa 2017-09-30 10:00
kolejka 9 (07-10-2017/08-10-2017):
57 Limanovia Limanowa MOSiR Bochnia 2017-10-07 10:00
58 Orzeł Myślenice Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-07 11:00
59 Unia Tarnów AS Progres Kraków 2017-10-07 10:00
60 Krakus Nowa Huta Tarnovia Tarnów 2017-10-07 10:00
61 PUKS Karol Wadowice Cracovia Kraków 2017-10-07 14:30
62 Sokół Stary Sącz Wolania Wola Rzędzińska 2017-10-07 12:00
63 Beskid Andrychów Puszcza Niepołomice 2017-10-08 11:00
kolejka 10 (14-10-2017/15-10-2017):
64 MOSiR Bochnia Puszcza Niepołomice 2017-10-13 16:30
65 Wolania Wola Rzędzińska Beskid Andrychów 2017-10-14 11:00
66 Cracovia Kraków Sokół Stary Sącz 2017-10-15 10:30
67 Tarnovia Tarnów PUKS Karol Wadowice 2017-10-14 10:00
68 AS Progres Kraków Krakus Nowa Huta 2017-10-15 10:00
69 Akademia Piłkarska 21 Kraków Unia Tarnów 2017-10-14 10:00
70 Limanovia Limanowa Orzeł Myślenice 2017-10-14 10:00
kolejka 11 (21-10-2017/22-10-2017):
71 Orzeł Myślenice MOSiR Bochnia 2017-10-21 11:00
72 Unia Tarnów Limanovia Limanowa 2017-10-21 10:00
73 Krakus Nowa Huta Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-10-22 10:00
74 PUKS Karol Wadowice AS Progres Kraków 2017-10-21 10:00
75 Sokół Stary Sącz Tarnovia Tarnów 2017-10-21 12:00
76 Beskid Andrychów Cracovia Kraków 2017-10-22 11:00
77 Puszcza Niepołomice Wolania Wola Rzędzińska 2017-10-21 11:00
kolejka 12 (28-10-2017/29-10-2017):
78 MOSiR Bochnia Wolania Wola Rzędzińska 2017-10-29 10:00
79 Cracovia Kraków Puszcza Niepołomice 2017-10-28 10:30
80 Tarnovia Tarnów Beskid Andrychów 2017-10-28 10:00
81 AS Progres Kraków Sokół Stary Sącz 2017-10-28 12:00
82 Akademia Piłkarska 21 Kraków PUKS Karol Wadowice 2017-10-28 10:00
83 Limanovia Limanowa Krakus Nowa Huta 2017-10-28 10:00
84 Orzeł Myślenice Unia Tarnów 2017-10-29 11:00
kolejka 13 (04-11-2017/05-11-2017):
85 Unia Tarnów MOSiR Bochnia 2017-11-04 11:00
86 Krakus Nowa Huta Orzeł Myślenice 2017-11-04 10:00
87 PUKS Karol Wadowice Limanovia Limanowa 2017-11-04 10:00
88 Sokół Stary Sącz Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-11-04 12:00
89 Beskid Andrychów AS Progres Kraków 2017-11-04 11:00
90 Puszcza Niepołomice Tarnovia Tarnów 2017-11-05 10:30
91 Wolania Wola Rzędzińska Cracovia Kraków 2017-11-03 14:00