Małopolska Liga Trampkarzy (2003) 2016/2017
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 TS Wisła Kraków 17 45 71-9 14 3 0 9 25 43-4 8 1 0 8 20 28-5 6 2 0
2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 16 44 74-7 14 2 0 8 22 41-3 7 1 0 8 22 33-4 7 1 0
3 Unia Tarnów 16 34 51-19 11 1 4 8 16 27-7 5 1 2 8 18 24-12 6 0 2
4 Sokół Stary Sącz 15 32 71-16 10 2 3 8 16 42-11 5 1 2 7 16 29-5 5 1 1
5 AS Progres Kraków 17 30 41-31 10 0 7 9 15 23-20 5 0 4 8 15 18-11 5 0 3
6 Cracovia 17 29 36-22 9 2 6 8 11 13-6 3 2 3 9 18 23-16 6 0 3
7 Glinik Gorlice 17 26 38-41 8 2 7 8 15 20-14 5 0 3 9 11 18-27 3 2 4
8 Pcimianka Pcim 17 15 21-52 5 0 12 8 9 12-16 3 0 5 9 6 9-36 2 0 7
9 Krakus Nowa Huta 18 12 17-61 3 3 12 9 7 9-39 2 1 6 9 5 8-22 1 2 6
10 Fablok Chrzanów 18 5 8-90 1 2 15 9 4 7-36 1 1 7 9 1 1-54 0 1 8
11 Wawel Kraków 20 1 4-84 0 1 19 10 1 2-37 0 1 9 10 0 2-47 0 0 10
Fablok Chrzanów rozgrywa mecze na boisku Orła w Balinie, ul. Spółdzielców; AP 21 Kraków rozgrywa mecze w roli gospodarza na sztucznym boisku J&J Sport Center (Kraków, ul. Winnicka 40). Sandecja Nowy Sącz nie przystąpiła do rozgrywek. Wawel 7 lutego 2017 r. zrezygnował z występów w rundzie wiosennej.
kolejka 1 (27-08-2016/28-08-2016):
1 Unia Tarnów 6-0 Wawel Kraków 2016-09-06 16:00
Zmiana z 27.08 na 6.09.2016
2 TS Wisła Kraków 1-1 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-08-26 11:00
Zmiana godziny z 10:00 na 11:00
3 pauza AS Progres Kraków
4 Sokół Stary Sącz 5-0 Cracovia 2016-09-07 17:00
5 Pcimianka Pcim 5-0 Fablok Chrzanów 2016-10-19 16:00
Zmiana z 27.08 na 26.10.2016, a następnie zmiana z 26.10 na 19.10.2016
6 Krakus Nowa Huta 3-3 Glinik Gorlice 2016-08-29 15:00
kolejka 2 (03-09-2016/04-09-2016):
7 Wawel Kraków 1-3 Glinik Gorlice 2016-09-03 12:30
8 Fablok Chrzanów 1-1 Krakus Nowa Huta 2016-09-03 14:00
9 Cracovia 1-0 Pcimianka Pcim 2016-09-03 12:00
10 AS Progres Kraków 0-3 Sokół Stary Sącz 2016-09-03 17:00
11 Akademia Piłkarska 21 Kraków pauza
12 Unia Tarnów 2-3 TS Wisła Kraków 2016-09-03 11:00
kolejka 3 (10-09-2016/11-09-2016):
13 TS Wisła Kraków 12-0 Wawel Kraków 2016-09-10 14:00
14 pauza Unia Tarnów
15 Sokół Stary Sącz 2-4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-09-10 13:00
16 Pcimianka Pcim 1-3 AS Progres Kraków 2016-09-11 10:00
17 Krakus Nowa Huta 0-2 Cracovia 2016-09-11 10:00
18 Glinik Gorlice 5-0 Fablok Chrzanów 2016-09-10 14:00
kolejka 4 (17-09-2016/18-09-2016):
19 Wawel Kraków 0-0 Fablok Chrzanów 2016-09-17 12:00
20 Cracovia 2-3 Glinik Gorlice 2016-09-17 11:00
21 AS Progres Kraków 4-0 Krakus Nowa Huta 2016-09-18 10:00
22 Akademia Piłkarska 21 Kraków 5-2 Pcimianka Pcim 2016-09-17 12:30
23 Unia Tarnów 0-2 Sokół Stary Sącz 2016-11-10 14:30
zmiana z 17.09 na 10.11.2016
24 TS Wisła Kraków pauza
kolejka 5 (24-09-2016/25-09-2016):
25 pauza Wawel Kraków
26 Sokół Stary Sącz 2-2 TS Wisła Kraków 2016-09-25 11:00
27 Pcimianka Pcim 1-3 Unia Tarnów 2016-09-24 16:00
28 Krakus Nowa Huta 0-7 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-09-28 16:00
29 Glinik Gorlice 2-1 AS Progres Kraków 2016-09-24 12:00
30 Fablok Chrzanów 1-4 Cracovia 2016-09-24 14:00
kolejka 6 (01-10-2016/02-10-2016):
31 Wawel Kraków 0-8 Cracovia 2016-10-19 15:30
zmiana z 1.10 na 5.10.2016, a następnie z 5.10 na 12.10.2016 i z 12.10 na 19.10.2016
32 AS Progres Kraków 6-1 Fablok Chrzanów 2016-10-01 14:00
zmiana godziny z 10:00 na 14:00
33 Akademia Piłkarska 21 Kraków 7-1 Glinik Gorlice 2016-10-01 12:30
34 Unia Tarnów 7-1 Krakus Nowa Huta 2016-10-01 09:00
zmiana godziny z 10:00 na 9:00
35 TS Wisła Kraków 6-0 Pcimianka Pcim 2016-10-01 15:00
36 pauza Sokół Stary Sącz
kolejka 7 (08-10-2016/09-10-2016):
37 Sokół Stary Sącz 10-0 Wawel Kraków 2016-10-01 15:30
zmiana z 8.10 na 1.10.2016
38 Pcimianka Pcim pauza
39 Krakus Nowa Huta 0-5 TS Wisła Kraków 2016-10-11 16:00
zmiana z 9.10 na 11.10.2016
40 Glinik Gorlice 2-4 Unia Tarnów 2016-10-08 12:00
41 Fablok Chrzanów 0-7 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-10-08 12:00
42 Cracovia 0-1 AS Progres Kraków 2016-10-08 13:00
kolejka 8 (15-10-2016/16-10-2016):
43 Wawel Kraków 1-6 AS Progres Kraków 2016-10-15 11:00
44 Akademia Piłkarska 21 Kraków 5-0 Cracovia 2016-10-15 12:30
45 Unia Tarnów 6-0 Fablok Chrzanów 2016-10-15 12:30
zmiana z 14.10 na 15.10.2016
46 TS Wisła Kraków 4-1 Glinik Gorlice 2016-10-19 14:30
zmiana z 15.10 na 19.10.2016
47 pauza Krakus Nowa Huta
48 Sokół Stary Sącz 12-0 Pcimianka Pcim 2016-10-16 09:00
zmiana z 15.10 na 16.10.2016
kolejka 9 (22-10-2016/23-10-2016):
49 Pcimianka Pcim 2-1 Wawel Kraków 2016-10-23 18:30
zmiana z 24.10 na 23.10.2016, godz. 18:30; boisko ze sztuczną murawą w Myślenicach
50 Krakus Nowa Huta 0-12 Sokół Stary Sącz 2016-11-13 09:00
zmiana godziny z 15:30 na 13:00, a następnie zmiana z 22.10 na 13.11.2016; ostatecznie mecz na sztucznej trawie Com-Com Zone
51 Glinik Gorlice pauza
52 Fablok Chrzanów 0-4 TS Wisła Kraków 2016-10-22 11:30
53 Cracovia 1-2 Unia Tarnów 2016-10-22 13:00
54 AS Progres Kraków 0-5 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-10-23 12:00
zmiana z 22.10 na 23.10.2016
kolejka 10 (29-10-2016/30-10-2016):
55 Wawel Kraków 0-5 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-10-29 11:00
56 Unia Tarnów 2-0 AS Progres Kraków 2016-10-29 10:30
57 TS Wisła Kraków 2-0 Cracovia 2016-10-30 10:00
mecz na boisku Nadwiślanu
58 pauza Fablok Chrzanów
59 Sokół Stary Sącz 5-0 Glinik Gorlice 2016-10-29 11:00
60 Pcimianka Pcim 2-1 Krakus Nowa Huta 2016-11-12 09:00
zmiana z 30.10 na 12.11.2016
kolejka 11 (05-11-2016/06-11-2016):
61 Krakus Nowa Huta 2-1 Wawel Kraków 2016-11-06 14:00
zmiana godziny z 10:00 na 12:00, a następnie z 12:00 na 14:00
62 Glinik Gorlice 2-0 Pcimianka Pcim 2016-11-05 10:00
zmiana godziny z 11:00 na 10:00
63 Fablok Chrzanów 0-9 Sokół Stary Sącz 2016-11-05 11:00
64 Cracovia pauza
65 AS Progres Kraków 0-5 TS Wisła Kraków 2016-11-05 12:00
66 Akademia Piłkarska 21 Kraków 3-0 Unia Tarnów 2016-11-05 10:00
zmiana godziny z 12:30 na 10:00
kolejka 12 (08-04-2017/09-04-2017):
67 Wawel Kraków 0-3 Unia Tarnów
walkower
68 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-0 TS Wisła Kraków 2017-04-09 12:00
Zmiana z 8.04 na 9.04.2017; boisko ze sztuczną trawą przy ul. Szablowskiego 1
69 AS Progres Kraków pauza
70 Cracovia 0-0 Sokół Stary Sącz 2017-04-08 11:00
71 Fablok Chrzanów 1-3 Pcimianka Pcim 2017-04-05 17:00
72 Glinik Gorlice 3-1 Krakus Nowa Huta 2017-04-08 12:00
kolejka 13 (13-04-2017):
73 Glinik Gorlice 3-0 Wawel Kraków
walkower
74 Krakus Nowa Huta 3-0 Fablok Chrzanów 2017-04-18 10:00
75 Pcimianka Pcim 0-1 Cracovia 2017-04-13 11:00
Zmiana z 12.04 na 13.04.2017
76 Sokół Stary Sącz 4-1 AS Progres Kraków 2017-04-10 17:00
Stadion Biegoniczanki w Nowym Sączu, ul. Elektrodowa 14
77 Akademia Piłkarska 21 Kraków pauza
78 TS Wisła Kraków 3-1 Unia Tarnów 2017-04-12 15:30
kolejka 14 (22-04-2017/23-04-2017):
79 Wawel Kraków 0-3 TS Wisła Kraków
walkower
80 Unia Tarnów pauza
81 Akademia Piłkarska 21 Kraków Sokół Stary Sącz
Mecz przełożony z 22.04 na inny termin
82 AS Progres Kraków 6-1 Pcimianka Pcim 2017-04-23 13:00
Zmiana z 22.04 na 23.04.2017
83 Cracovia 0-0 Krakus Nowa Huta 2017-04-22 11:00
84 Fablok Chrzanów 1-4 Glinik Gorlice 2017-04-22 14:00
kolejka 15 (29-04-2017/30-04-2017):
85 Fablok Chrzanów 3-0 Wawel Kraków
walkower
86 Glinik Gorlice 2-5 Cracovia 2017-04-29 10:00
87 Krakus Nowa Huta 1-2 AS Progres Kraków 2017-04-26 15:30
Zmiana z 29.04 na 26.04.2017
88 Pcimianka Pcim 0-1 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-05-18 17:00
Zmiana z 20.04 na 27.04.2017; mecz odwołany 27.04 z powodu zalania boiska; nowy termin to 18.05.2017
89 Sokół Stary Sącz 2-4 Unia Tarnów 2017-04-29 17:00
Stadion Biegoniczanki w Nowym Sączu, ul. Elektrodowa 14
90 TS Wisła Kraków pauza
kolejka 16 (06-05-2017/07-05-2017):
91 Wawel Kraków pauza
92 TS Wisła Kraków 5-0 Sokół Stary Sącz 2017-05-06 11:00
93 Unia Tarnów 3-0 Pcimianka Pcim
Pcimianka z powodów kadrowych oddała mecz zaplanowany na 6.05 godz. 10:00 walkowerem
94 Akademia Piłkarska 21 Kraków 3-0 Krakus Nowa Huta 2017-05-06 10:00
Walkower dla AP 21 Kraków (brak gości)
95 AS Progres Kraków 3-2 Glinik Gorlice 2017-05-07 18:00
Zmiana godziny z 13:00 na 18:00
96 Cracovia 6-0 Fablok Chrzanów 2017-05-06 11:00
kolejka 17 (13-05-2017/14-05-2017):
97 Cracovia 3-0 Wawel Kraków
walkower
98 Fablok Chrzanów 0-4 AS Progres Kraków 2017-05-13 14:00
99 Glinik Gorlice 1-3 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-05-13 12:00
100 Krakus Nowa Huta 0-7 Unia Tarnów 2017-05-13 13:30
Zmiana godziny z 13:00 na 13:30; brak sędziów, mecz prowadziła osoba wybrana przez drużyny
101 Pcimianka Pcim 1-6 TS Wisła Kraków 2017-05-14 17:00
102 Sokół Stary Sącz pauza
kolejka 18 (20-05-2017/21-05-2017):
103 Wawel Kraków 0-3 Sokół Stary Sącz
walkower
104 Pcimianka Pcim pauza
105 TS Wisła Kraków 2-1 Krakus Nowa Huta 2017-05-21 10:00
106 Unia Tarnów 1-1 Glinik Gorlice 2017-05-20 10:00
107 Akademia Piłkarska 21 Kraków 15-0 Fablok Chrzanów 2017-05-20 09:30
Zmiana godziny z 10:00 na 9:30; mecz na boisku przy ul. Szablowskiego 1
108 AS Progres Kraków 1-3 Cracovia 2017-05-19 18:00
kolejka 19 (27-05-2017/28-05-2017):
109 AS Progres Kraków 3-0 Wawel Kraków
walkower
110 Cracovia Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-05-27 11:00
111 Fablok Chrzanów Unia Tarnów 2017-05-27 14:00
112 Glinik Gorlice TS Wisła Kraków 2017-05-27 12:00
113 Krakus Nowa Huta pauza
114 Pcimianka Pcim Sokół Stary Sącz 2017-05-27 17:30
kolejka 20 (03-06-2017/04-06-2017):
115 Wawel Kraków 0-3 Pcimianka Pcim
walkower
116 Sokół Stary Sącz Krakus Nowa Huta 2017-06-03 14:00
Stadion Sokoła w Starym Sączu
117 Glinik Gorlice pauza
118 TS Wisła Kraków 8-0 Fablok Chrzanów 2017-05-18 17:00
Mecz z 29.04 przełożony na inny termin; nowy termin to 18.05.2017, boisko przy ul. Reymonta 22
119 Unia Tarnów Cracovia 2017-06-03 10:00
120 Akademia Piłkarska 21 Kraków AS Progres Kraków 2017-06-03 10:00
kolejka 21 (10-06-2017/11-06-2017):
121 Akademia Piłkarska 21 Kraków 3-0 Wawel Kraków
walkower
122 AS Progres Kraków Unia Tarnów 2017-06-11 09:00
Zmiana z 10.6 na 11.6.2017
123 Cracovia TS Wisła Kraków 2017-06-10 11:00
124 Fablok Chrzanów pauza
125 Glinik Gorlice Sokół Stary Sącz 2017-06-10 12:00
126 Krakus Nowa Huta Pcimianka Pcim 2017-06-10 13:00
kolejka 22 (17-06-2017/18-06-2017):
127 Wawel Kraków 0-3 Krakus Nowa Huta
walkower
128 Pcimianka Pcim Glinik Gorlice 2017-06-18 13:00
129 Sokół Stary Sącz Fablok Chrzanów 2017-06-18 13:00
Stadion Sokoła w Starym Sączu
130 Cracovia pauza 2017-06-18 13:00
131 TS Wisła Kraków AS Progres Kraków 2017-05-24 18:00
Zmiana z 15.06 na 24.05.2017
132 Unia Tarnów Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-06-18 13:00