MLJM (dziewczęta) 2018/2019
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Bronowianka Kraków 4 12 52-3 4 0 0 2 6 17-1 2 0 0 2 6 35-2 2 0 0
2 UKS 3 Staszkówka Jelna 3 9 53-3 3 0 0 1 3 14-1 1 0 0 2 6 39-2 2 0 0
3 Naprzód Sobolów 5 9 20-18 3 0 2 3 6 13-6 2 0 1 2 3 7-12 1 0 1
4 AKF Wisła Brzeźnica 5 9 13-15 3 0 2 3 6 11-10 2 0 1 2 3 2-5 1 0 1
5 Football Success Academy Kraków 4 6 14-29 2 0 2 1 0 2-13 0 0 1 3 6 12-16 2 0 1
6 Starówka Nowy Sącz 4 3 6-33 1 0 3 2 3 6-26 1 0 1 2 0 0-7 0 0 2
7 Olimpia Osieczany 5 0 1-27 0 0 5 2 0 0-8 0 0 2 3 0 1-19 0 0 3
8 Respekt Myślenice 4 0 7-44 0 0 4 3 0 3-38 0 0 3 1 0 4-6 0 0 1
kolejka 1 (15-09-2018/16-09-2018):
1 Respekt Myślenice 1-29 UKS 3 Staszkówka Jelna 2018-09-16 11:00
2 AKF Wisła Brzeźnica 6-0 Olimpia Osieczany 2018-09-15 13:00
3 Starówka Nowy Sącz 0-22 Bronowianka Kraków 2018-09-15 14:30
4 Naprzód Sobolów 2-6 Football Success Academy Kraków 2018-09-15 15:30
kolejka 2 (22-09-2018/23-09-2018):
5 UKS 3 Staszkówka Jelna 14-1 Football Success Academy Kraków 2018-09-23 11:00
6 Bronowianka Kraków 11-0 Naprzód Sobolów 2018-09-23 15:00
7 Olimpia Osieczany Starówka Nowy Sącz 2018-09-23 15:00
Na boisku 9-4 dla Starówki, po weryfikacji obustronny walkower za grę nieuprawnionych zawodniczek
8 Respekt Myślenice 1-2 AKF Wisła Brzeźnica 2018-09-23 10:00
kolejka 3 (29-09-2018/30-09-2018):
9 AKF Wisła Brzeźnica 1-10 UKS 3 Staszkówka Jelna 2018-09-29 16:00
10 Starówka Nowy Sącz 6-4 Respekt Myślenice 2018-09-29 14:00
11 Naprzód Sobolów 7-0 Olimpia Osieczany 2018-09-29 13:00
12 Football Success Academy Kraków 2-13 Bronowianka Kraków 2018-09-30 10:00
kolejka 4 (06-10-2018/07-10-2018):
13 UKS 3 Staszkówka Jelna Bronowianka Kraków 2018-11-04 13:00
Zmiana z 6.10 na 4.11.2018
14 Olimpia Osieczany 0-5 Football Success Academy Kraków 2018-10-07 11:00
15 Respekt Myślenice 1-7 Naprzód Sobolów 2018-10-04 16:00
16 AKF Wisła Brzeźnica 4-0 Starówka Nowy Sącz 2018-10-06 16:00
kolejka 5 (13-10-2018/14-10-2018):
17 Starówka Nowy Sącz UKS 3 Staszkówka Jelna 2018-10-18 16:00
18 Naprzód Sobolów 4-0 AKF Wisła Brzeźnica 2018-10-13 11:00
Zmiana godziny z 13:00 na 11:00
19 Respekt Myślenice Football Success Academy Kraków 2018-10-24 18:00
Za zgodą obu klubów zmiana gospodarza i terminu z 14.10 na 24.10.2018; mecz na sztucznej trawie Sport Myślenice
20 Bronowianka Kraków 6-1 Olimpia Osieczany 2018-10-14 12:30
kolejka 6 (20-10-2018/21-10-2018):
21 UKS 3 Staszkówka Jelna Olimpia Osieczany 2018-10-20 12:00
22 Respekt Myślenice Bronowianka Kraków 2018-10-21 10:00
23 AKF Wisła Brzeźnica Football Success Academy Kraków 2018-10-20 16:00
24 Starówka Nowy Sącz Naprzód Sobolów 2018-10-21 14:00
kolejka 7 (27-10-2018/28-10-2018):
25 Naprzód Sobolów UKS 3 Staszkówka Jelna 2018-10-27 16:00
26 Football Success Academy Kraków Starówka Nowy Sącz 2018-10-27 12:00
27 Bronowianka Kraków AKF Wisła Brzeźnica 2018-10-28 12:00
28 Olimpia Osieczany Respekt Myślenice 2018-10-27 15:00