Klasa Okręgowa Kraków III 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Węgrzcanka Węgrzce W. 13 28 29-11 9 1 3 7 15 16-7 5 0 2 6 13 13-4 4 1 1
2 Gościbia Sułkowice 13 26 25-14 8 2 3 6 16 14-4 5 1 0 7 10 11-10 3 1 3
3 Targowianka Targowisko 13 22 28-15 6 4 3 7 11 14-8 3 2 2 6 11 14-7 3 2 1
4 Orzeł Myślenice 13 19 23-14 5 4 4 5 8 7-4 2 2 1 8 11 16-10 3 2 3
5 Tempo Rzeszotary 13 18 30-23 4 6 3 7 14 24-12 4 2 1 6 4 6-11 0 4 2
6 Zielonka Wrząsowice 13 18 23-27 5 3 5 6 13 14-9 4 1 1 7 5 9-18 1 2 4
7 Pasternik Ochojno 13 18 22-27 5 3 5 6 8 14-16 2 2 2 7 10 8-11 3 1 3
8 Czarni Staniątki 13 17 18-15 5 2 6 7 11 8-5 3 2 2 6 6 10-10 2 0 4
9 Wolni Kłaj 12 17 18-22 5 2 5 7 13 13-11 4 1 2 5 4 5-11 1 1 3
10 Raba Dobczyce 12 17 28-33 5 2 5 8 10 17-24 3 1 4 4 7 11-9 2 1 1
11 LKS Mogilany 12 14 20-22 4 2 6 5 5 6-5 1 2 2 7 9 14-17 3 0 4
12 Karpaty Siepraw 13 13 19-34 4 1 8 6 6 6-13 2 0 4 7 7 13-21 2 1 4
13 Radziszowianka Radziszów 13 12 16-30 3 3 7 7 8 8-13 2 2 3 6 4 8-17 1 1 4
14 Gdovia Gdów 12 7 12-24 0 7 5 5 3 5-14 0 3 2 7 4 7-10 0 4 3
kolejka 1 (19-08-2017/20-08-2017):
1 Czarni Staniątki 4-0 Zielonka Wrząsowice 2017-08-19 17:30
2 Wolni Kłaj 2-2 Gdovia Gdów 2017-08-20 17:00
3 Węgrzcanka Węgrzce W. 2-3 Gościbia Sułkowice 2017-08-19 17:00
4 Tempo Rzeszotary 7-0 Karpaty Siepraw 2017-08-19 17:00
5 Targowianka Targowisko 0-1 LKS Mogilany 2017-08-20 17:30
6 Radziszowianka Radziszów 0-2 Orzeł Myślenice 2017-08-19 17:00
7 Raba Dobczyce 0-4 Pasternik Ochojno 2017-08-19 15:00
kolejka 2 (26-08-2017/27-08-2017):
8 Czarni Staniątki 0-1 Pasternik Ochojno 2017-08-27 17:00
9 Raba Dobczyce 0-6 Orzeł Myślenice 2017-08-26 14:00
Zmiana gospodarza
10 LKS Mogilany 0-1 Radziszowianka Radziszów 2017-08-27 17:00
11 Karpaty Siepraw 1-3 Targowianka Targowisko 2017-08-26 17:00
12 Gościbia Sułkowice 2-0 Tempo Rzeszotary 2017-08-26 11:00
13 Gdovia Gdów 0-5 Węgrzcanka Węgrzce W. 2017-08-26 17:00
14 Zielonka Wrząsowice 2-0 Wolni Kłaj 2017-08-26 17:00
kolejka 3 (02-09-2017/03-09-2017):
15 Wolni Kłaj 1-4 Czarni Staniątki 2017-09-03 16:30
16 Węgrzcanka Węgrzce W. 3-1 Zielonka Wrząsowice 2017-09-03 17:00
17 Tempo Rzeszotary 3-3 Gdovia Gdów 2017-09-02 17:00
18 Targowianka Targowisko 1-3 Gościbia Sułkowice 2017-09-02 17:00
19 Radziszowianka Radziszów 2-1 Karpaty Siepraw 2017-09-02 17:00
20 Raba Dobczyce 5-4 LKS Mogilany 2017-09-02 17:00
21 Pasternik Ochojno 1-1 Orzeł Myślenice 2017-09-03 17:00
kolejka 4 (09-09-2017/10-09-2017):
22 Czarni Staniątki 0-0 Orzeł Myślenice 2017-09-10 16:30
23 LKS Mogilany 3-0 Pasternik Ochojno 2017-09-10 16:30
24 Karpaty Siepraw 0-2 Raba Dobczyce 2017-09-09 16:30
25 Gościbia Sułkowice 2-2 Radziszowianka Radziszów 2017-09-09 11:00
26 Gdovia Gdów 1-1 Targowianka Targowisko 2017-09-09 17:00
27 Zielonka Wrząsowice 1-1 Tempo Rzeszotary 2017-09-10 16:30
28 Wolni Kłaj 1-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2017-09-13 17:00
kolejka 5 (16-09-2017/17-09-2017):
29 Węgrzcanka Węgrzce W. 1-0 Czarni Staniątki 2017-09-16 16:30
30 Tempo Rzeszotary 5-0 Wolni Kłaj 2017-09-16 16:00
31 Targowianka Targowisko 5-2 Zielonka Wrząsowice 2017-09-17 16:00
32 Radziszowianka Radziszów 1-0 Gdovia Gdów 2017-09-17 16:00
33 Raba Dobczyce 2-1 Gościbia Sułkowice 2017-09-16 11:00
34 Pasternik Ochojno 3-6 Karpaty Siepraw 2017-09-17 16:00
35 Orzeł Myślenice 1-2 LKS Mogilany 2017-09-16 16:30
kolejka 6 (23-09-2017/24-09-2017):
36 Czarni Staniątki 1-4 LKS Mogilany 2017-11-19 13:00
37 Karpaty Siepraw 3-2 Orzeł Myślenice 2017-11-18 13:00
38 Gościbia Sułkowice 3-0 Pasternik Ochojno 2017-11-18 13:00
39 Gdovia Gdów Raba Dobczyce 2017-11-18 13:00
Mecz się nie odbył - zły stan murawy
40 Zielonka Wrząsowice 3-2 Radziszowianka Radziszów 2017-11-19 13:00
41 Wolni Kłaj 1-0 Targowianka Targowisko 2017-11-19 13:00
42 Węgrzcanka Węgrzce W. 3-0 Tempo Rzeszotary 2017-09-24 16:00
kolejka 7 (30-09-2017/01-10-2017):
43 Tempo Rzeszotary 2-1 Czarni Staniątki 2017-09-30 16:00
44 Targowianka Targowisko 0-0 Węgrzcanka Węgrzce W. 2017-10-01 16:00
45 Radziszowianka Radziszów 1-1 Wolni Kłaj 2017-09-30 16:00
46 Raba Dobczyce 2-2 Zielonka Wrząsowice 2017-09-30 16:00
47 Pasternik Ochojno 2-1 Gdovia Gdów 2017-10-01 16:00
48 Orzeł Myślenice 0-0 Gościbia Sułkowice 2017-09-30 13:00
49 LKS Mogilany 2-3 Karpaty Siepraw 2017-10-01 16:00
kolejka 8 (07-10-2017/08-10-2017):
50 Czarni Staniątki 2-0 Karpaty Siepraw 2017-10-07 15:00
51 Gościbia Sułkowice 4-1 LKS Mogilany 2017-10-07 15:00
52 Gdovia Gdów 0-4 Orzeł Myślenice 2017-10-07 16:00
53 Zielonka Wrząsowice 4-1 Pasternik Ochojno 2017-10-08 15:30
54 Wolni Kłaj 3-2 Raba Dobczyce 2017-10-08 15:30
55 Węgrzcanka Węgrzce W. 3-1 Radziszowianka Radziszów 2017-10-08 15:00
56 Tempo Rzeszotary 0-4 Targowianka Targowisko 2017-10-07 15:00
kolejka 9 (14-10-2017/15-10-2017):
57 Targowianka Targowisko 1-0 Czarni Staniątki 2017-10-14 15:30
58 Radziszowianka Radziszów 1-1 Tempo Rzeszotary 2017-10-14 11:00
59 Raba Dobczyce 1-2 Węgrzcanka Węgrzce W. 2017-10-14 15:30
60 Pasternik Ochojno 2-4 Wolni Kłaj 2017-10-15 15:00
61 Orzeł Myślenice 3-0 Zielonka Wrząsowice 2017-10-14 15:30
62 LKS Mogilany 0-0 Gdovia Gdów 2017-10-15 15:30
63 Karpaty Siepraw 2-0 Gościbia Sułkowice 2017-10-14 15:30
kolejka 10 (21-10-2017/22-10-2017):
64 Czarni Staniątki 1-0 Gościbia Sułkowice 2017-10-21 15:00
65 Gdovia Gdów 3-3 Karpaty Siepraw 2017-10-21 15:00
66 Zielonka Wrząsowice 2-1 LKS Mogilany 2017-10-22 15:00
67 Wolni Kłaj 3-1 Orzeł Myślenice 2017-10-22 15:00
68 Węgrzcanka Węgrzce W. 0-1 Pasternik Ochojno 2017-10-22 15:00
69 Tempo Rzeszotary 4-4 Raba Dobczyce 2017-10-21 15:00
70 Targowianka Targowisko 6-1 Radziszowianka Radziszów 2017-10-22 15:00
kolejka 11 (28-10-2017/29-10-2017):
71 Radziszowianka Radziszów 1-5 Czarni Staniątki 2017-10-28 15:00
72 Raba Dobczyce 3-5 Targowianka Targowisko 2017-10-28 15:00
73 Pasternik Ochojno 3-3 Tempo Rzeszotary 2017-10-29 14:00
mecz się nie odbył, bowiem po opadach boisko nie nadawało się do gry
74 Orzeł Myślenice 2-1 Węgrzcanka Węgrzce W. 2017-10-28 15:00
75 LKS Mogilany Wolni Kłaj 2017-10-29 14:00
mecz się nie odbył, bowiem po opadach boisko nie nadawało się do gry; ostatecznie mecz przełożony na wiosnę 2018
76 Karpaty Siepraw 0-3 Zielonka Wrząsowice 2017-10-28 15:00
mecz się nie odbył, bowiem po opadach boisko nie nadawało się do gry
77 Gościbia Sułkowice 2-1 Gdovia Gdów 2017-10-28 11:00
kolejka 12 (04-11-2017/05-11-2017):
78 Czarni Staniątki 0-0 Gdovia Gdów 2017-11-04 14:00
79 Zielonka Wrząsowice 2-4 Gościbia Sułkowice 2017-11-04 14:00
80 Wolni Kłaj 2-0 Karpaty Siepraw 2017-11-05 14:00
81 Węgrzcanka Węgrzce W. 4-1 LKS Mogilany 2017-11-05 14:00
82 Tempo Rzeszotary 3-0 Orzeł Myślenice 2017-11-04 14:00
83 Targowianka Targowisko 1-1 Pasternik Ochojno 2017-11-05 14:00
84 Radziszowianka Radziszów 2-3 Raba Dobczyce 2017-11-04 11:00
kolejka 13 (11-11-2017/12-11-2017):
85 Raba Dobczyce 4-0 Czarni Staniątki 2017-11-11 13:30
86 Pasternik Ochojno 3-1 Radziszowianka Radziszów 2017-11-11 13:30
87 Orzeł Myślenice 1-1 Targowianka Targowisko 2017-11-11 13:30
88 LKS Mogilany 1-1 Tempo Rzeszotary 2017-11-12 13:30
89 Karpaty Siepraw 0-3 Węgrzcanka Węgrzce W. 2017-11-11 13:30
90 Gościbia Sułkowice 1-0 Wolni Kłaj 2017-11-11 13:30
91 Gdovia Gdów 1-1 Zielonka Wrząsowice 2017-11-11 14:00
kolejka 14 (24-03-2018/25-03-2018):
92 Zielonka Wrząsowice Czarni Staniątki
93 Gdovia Gdów Wolni Kłaj
94 Gościbia Sułkowice Węgrzcanka Węgrzce W.
95 Karpaty Siepraw Tempo Rzeszotary
96 LKS Mogilany Targowianka Targowisko
97 Orzeł Myślenice Radziszowianka Radziszów
98 Pasternik Ochojno Raba Dobczyce
kolejka 15 (31-03-2018/01-04-2018):
99 Pasternik Ochojno Czarni Staniątki
100 Orzeł Myślenice Raba Dobczyce
101 Radziszowianka Radziszów LKS Mogilany
102 Targowianka Targowisko Karpaty Siepraw
103 Tempo Rzeszotary Gościbia Sułkowice
104 Węgrzcanka Węgrzce W. Gdovia Gdów
105 Wolni Kłaj Zielonka Wrząsowice
kolejka 16 (07-04-2018/08-04-2018):
106 Czarni Staniątki Wolni Kłaj
107 Zielonka Wrząsowice Węgrzcanka Węgrzce W.
108 Gdovia Gdów Tempo Rzeszotary
109 Gościbia Sułkowice Targowianka Targowisko
110 Karpaty Siepraw Radziszowianka Radziszów
111 LKS Mogilany Raba Dobczyce
112 Orzeł Myślenice Pasternik Ochojno
kolejka 17 (14-04-2018/15-04-2018):
113 Orzeł Myślenice Czarni Staniątki
114 Pasternik Ochojno LKS Mogilany
115 Raba Dobczyce Karpaty Siepraw
116 Radziszowianka Radziszów Gościbia Sułkowice
117 Targowianka Targowisko Gdovia Gdów
118 Tempo Rzeszotary Zielonka Wrząsowice
119 Węgrzcanka Węgrzce W. Wolni Kłaj
kolejka 18 (21-04-2018/22-04-2018):
120 Czarni Staniątki Węgrzcanka Węgrzce W.
121 Wolni Kłaj Tempo Rzeszotary
122 Zielonka Wrząsowice Targowianka Targowisko
123 Gdovia Gdów Radziszowianka Radziszów
124 Gościbia Sułkowice Raba Dobczyce
125 Karpaty Siepraw Pasternik Ochojno
126 LKS Mogilany Orzeł Myślenice
kolejka 19 (28-04-2018/29-04-2018):
127 LKS Mogilany Czarni Staniątki
128 Orzeł Myślenice Karpaty Siepraw
129 Pasternik Ochojno Gościbia Sułkowice
130 Raba Dobczyce Gdovia Gdów
131 Radziszowianka Radziszów Zielonka Wrząsowice
132 Targowianka Targowisko Wolni Kłaj
133 Tempo Rzeszotary Węgrzcanka Węgrzce W.
kolejka 20 (05-05-2018/06-05-2018):
134 Czarni Staniątki Tempo Rzeszotary
135 Węgrzcanka Węgrzce W. Targowianka Targowisko
136 Wolni Kłaj Radziszowianka Radziszów
137 Zielonka Wrząsowice Raba Dobczyce
138 Gdovia Gdów Pasternik Ochojno
139 Gościbia Sułkowice Orzeł Myślenice
140 Karpaty Siepraw LKS Mogilany
kolejka 21 (12-05-2018/13-05-2018):
141 Karpaty Siepraw Czarni Staniątki
142 LKS Mogilany Gościbia Sułkowice
143 Orzeł Myślenice Gdovia Gdów
144 Pasternik Ochojno Zielonka Wrząsowice
145 Raba Dobczyce Wolni Kłaj
146 Radziszowianka Radziszów Węgrzcanka Węgrzce W.
147 Targowianka Targowisko Tempo Rzeszotary
kolejka 22 (19-05-2018/20-05-2018):
148 Czarni Staniątki Targowianka Targowisko
149 Tempo Rzeszotary Radziszowianka Radziszów
150 Węgrzcanka Węgrzce W. Raba Dobczyce
151 Wolni Kłaj Pasternik Ochojno
152 Zielonka Wrząsowice Orzeł Myślenice
153 Gdovia Gdów LKS Mogilany
154 Gościbia Sułkowice Karpaty Siepraw
kolejka 23 (26-05-2018/27-05-2018):
155 Gościbia Sułkowice Czarni Staniątki
156 Karpaty Siepraw Gdovia Gdów
157 LKS Mogilany Zielonka Wrząsowice
158 Orzeł Myślenice Wolni Kłaj
159 Pasternik Ochojno Węgrzcanka Węgrzce W.
160 Raba Dobczyce Tempo Rzeszotary
161 Radziszowianka Radziszów Targowianka Targowisko
kolejka 24 (02-06-2018/03-06-2018):
162 Czarni Staniątki Radziszowianka Radziszów
163 Targowianka Targowisko Raba Dobczyce
164 Tempo Rzeszotary Pasternik Ochojno
165 Węgrzcanka Węgrzce W. Orzeł Myślenice
166 Wolni Kłaj LKS Mogilany
167 Zielonka Wrząsowice Karpaty Siepraw
168 Gdovia Gdów Gościbia Sułkowice
kolejka 25 (09-06-2018/10-06-2018):
169 Gdovia Gdów Czarni Staniątki
170 Gościbia Sułkowice Zielonka Wrząsowice
171 Karpaty Siepraw Wolni Kłaj
172 LKS Mogilany Węgrzcanka Węgrzce W.
173 Orzeł Myślenice Tempo Rzeszotary
174 Pasternik Ochojno Targowianka Targowisko
175 Raba Dobczyce Radziszowianka Radziszów
kolejka 26 (16-06-2018/17-06-2018):
176 Czarni Staniątki Raba Dobczyce
177 Radziszowianka Radziszów Pasternik Ochojno
178 Targowianka Targowisko Orzeł Myślenice
179 Tempo Rzeszotary LKS Mogilany
180 Węgrzcanka Węgrzce W. Karpaty Siepraw
181 Wolni Kłaj Gościbia Sułkowice
182 Zielonka Wrząsowice Gdovia Gdów