Klasa Okręgowa Kraków II 2018/2019
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta Kraków 13 30 37-20 9 3 1 6 13 14-7 4 1 1 7 17 23-13 5 2 0
2 Skawinka Skawina 13 29 39-21 9 2 2 6 16 19-5 5 1 0 7 13 20-16 4 1 2
3 Garbarnia II Kraków 13 28 47-18 9 1 3 7 16 29-9 5 1 1 6 12 18-9 4 0 2
4 TS Węgrzce 13 27 36-19 8 3 2 7 18 24-10 6 0 1 6 9 12-9 2 3 1
5 Błękitni Modlnica 13 23 35-22 7 2 4 7 13 18-10 4 1 2 6 10 17-12 3 1 2
6 Borek Kraków 13 19 19-26 6 1 6 6 12 10-9 4 0 2 7 7 9-17 2 1 4
7 Wiślanie II Jaśkowice 13 16 23-38 5 1 7 7 7 12-22 2 1 4 6 9 11-16 3 0 3
8 Nadwiślan Kraków 13 15 22-37 5 0 8 6 9 12-13 3 0 3 7 6 10-24 2 0 5
9 Świt Krzeszowice 13 15 28-30 4 3 6 6 4 7-11 1 1 4 7 11 21-19 3 2 2
10 Bronowianka Kraków 13 15 17-31 4 3 6 7 12 12-10 3 3 1 6 3 5-21 1 0 5
11 Piast Wołowice 13 14 21-31 4 2 7 6 4 10-12 1 1 4 7 10 11-19 3 1 3
12 Hutnik II Kraków 13 13 43-43 4 1 8 7 12 34-18 4 0 3 6 1 9-25 0 1 5
13 Prokocim Kraków 13 10 16-24 1 7 5 7 4 10-16 0 4 3 6 6 6-8 1 3 2
14 Iskra Radwanowice 13 4 16-39 1 1 11 6 4 13-23 1 1 4 7 0 3-16 0 0 7
kolejka 1 (15-08-2018):
1 TS Węgrzce 0-3 Skawinka Skawina 2018-08-15 11:00
2 Hutnik II Kraków 1-4 Wieczysta Kraków 2018-08-15 17:00
Mecz na sztucznej trawie przy ul. Ptaszyckiego
3 Wiślanie II Jaśkowice 2-2 Borek Kraków 2018-08-15 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
4 Błękitni Modlnica 1-1 Piast Wołowice 2018-08-15 17:30
5 Bronowianka Kraków 1-0 Iskra Radwanowice 2018-08-15 17:00
6 Prokocim Kraków 1-2 Nadwiślan Kraków 2018-09-05 17:00
7 Garbarnia II Kraków 2-2 Świt Krzeszowice 2018-08-15 16:00
kolejka 2 (18-08-2018/19-08-2018):
8 Skawinka Skawina 4-1 Świt Krzeszowice 2018-08-19 17:00
9 Nadwiślan Kraków 0-4 Garbarnia II Kraków 2018-08-18 11:00
10 Iskra Radwanowice 0-0 Prokocim Kraków 2018-08-18 17:00
11 Piast Wołowice 1-2 Bronowianka Kraków 2018-08-19 16:00
12 Borek Kraków 2-1 Błękitni Modlnica 2018-08-18 11:00
13 Wieczysta Kraków 1-2 Wiślanie II Jaśkowice 2018-08-18 17:00
Zmiana z 19.08 na 18.08.2018
14 TS Węgrzce 5-3 Hutnik II Kraków 2018-08-18 11:00
kolejka 3 (25-08-2018/26-08-2018):
15 Hutnik II Kraków 1-4 Skawinka Skawina 2018-08-25 17:00
16 Wiślanie II Jaśkowice 1-4 TS Węgrzce 2018-08-26 11:00
Zmiana z 26.08 na 27.08.2018, po czym powrót do 26.08
17 Błękitni Modlnica 2-4 Wieczysta Kraków 2018-08-26 17:00
18 Bronowianka Kraków 2-0 Borek Kraków 2018-08-25 17:00
19 Prokocim Kraków 0-1 Piast Wołowice 2018-08-25 17:00
20 Garbarnia II Kraków 7-1 Iskra Radwanowice 2018-08-25 12:30
Zmiana z 26.08 na 25.08.2018
21 Świt Krzeszowice 1-2 Nadwiślan Kraków 2018-08-25 17:00
kolejka 4 (01-09-2018/02-09-2018):
22 Skawinka Skawina 2-0 Nadwiślan Kraków 2018-09-01 17:00
23 Iskra Radwanowice 1-6 Świt Krzeszowice 2018-09-01 17:00
24 Piast Wołowice 1-2 Garbarnia II Kraków 2018-09-02 16:00
25 Borek Kraków 1-0 Prokocim Kraków 2018-09-01 11:00
26 Wieczysta Kraków 3-2 Bronowianka Kraków 2018-09-01 17:00
27 TS Węgrzce 5-1 Błękitni Modlnica 2018-09-02 17:00
28 Hutnik II Kraków 8-1 Wiślanie II Jaśkowice 2018-09-02 17:00
kolejka 5 (08-09-2018/09-09-2018):
29 Wiślanie II Jaśkowice 4-3 Skawinka Skawina 2018-09-09 11:00
30 Błękitni Modlnica 6-0 Hutnik II Kraków 2018-09-09 14:30
Wynik z boiska 6-2, po weryfikacji walkower 6-0 na korzyść Błękitnych (nieuprawniony zawodnik w drużynie Hutnika II)
31 Bronowianka Kraków 3-3 TS Węgrzce 2018-09-08 16:30
32 Prokocim Kraków 3-3 Wieczysta Kraków 2018-09-08 17:00
33 Garbarnia II Kraków 1-3 Borek Kraków 2018-09-09 11:00
34 Świt Krzeszowice 1-2 Piast Wołowice 2018-09-08 17:00
35 Nadwiślan Kraków 2-0 Iskra Radwanowice 2018-09-08 17:00
kolejka 6 (15-09-2018/16-09-2018):
36 Skawinka Skawina 2-1 Iskra Radwanowice 2018-09-15 16:30
37 Piast Wołowice 5-0 Nadwiślan Kraków 2018-09-16 16:00
38 Borek Kraków 2-5 Świt Krzeszowice 2018-09-15 11:00
39 Wieczysta Kraków 2-1 Garbarnia II Kraków 2018-09-15 16:30
40 TS Węgrzce 4-0 Prokocim Kraków 2018-09-15 11:00
41 Hutnik II Kraków 7-0 Bronowianka Kraków 2018-09-16 16:00
42 Wiślanie II Jaśkowice 1-6 Błękitni Modlnica 2018-09-16 11:00
kolejka 7 (22-09-2018/23-09-2018):
43 Błękitni Modlnica 2-3 Skawinka Skawina 2018-09-22 16:00
44 Bronowianka Kraków 1-0 Wiślanie II Jaśkowice 2018-09-22 16:00
45 Prokocim Kraków 3-3 Hutnik II Kraków 2018-09-22 16:00
46 Garbarnia II Kraków 3-0 TS Węgrzce 2018-09-23 11:00
Decyzją WG MZPN walkower 3-0 na korzyść Garbarnii II (mecz przerwany w 24. minucie po naruszeniu nietykalnościelesnej sędziego)
47 Świt Krzeszowice 1-3 Wieczysta Kraków 2018-09-22 16:00
48 Nadwiślan Kraków 3-0 Borek Kraków 2018-09-22 16:00
49 Iskra Radwanowice 1-5 Piast Wołowice 2018-09-22 16:00
kolejka 8 (29-09-2018/30-09-2018):
50 Skawinka Skawina 4-0 Piast Wołowice 2018-09-29 11:00
51 Borek Kraków 1-0 Iskra Radwanowice 2018-09-29 11:00
52 Wieczysta Kraków 3-2 Nadwiślan Kraków 2018-09-29 16:00
53 TS Węgrzce 6-2 Świt Krzeszowice 2018-09-29 11:00
54 Hutnik II Kraków 3-5 Garbarnia II Kraków 2018-09-30 16:00
55 Wiślanie II Jaśkowice 1-4 Prokocim Kraków 2018-09-30 11:00
56 Błękitni Modlnica 1-0 Bronowianka Kraków 2018-09-29 16:00
kolejka 9 (06-10-2018/07-10-2018):
57 Bronowianka Kraków 1-3 Skawinka Skawina 2018-10-06 15:30
58 Prokocim Kraków 0-0 Błękitni Modlnica 2018-10-06 15:30
59 Garbarnia II Kraków 3-0 Wiślanie II Jaśkowice 2018-10-07 11:00
60 Świt Krzeszowice 2-0 Hutnik II Kraków 2018-10-06 15:30
61 Nadwiślan Kraków 2-5 TS Węgrzce 2018-10-06 15:30
62 Iskra Radwanowice 3-5 Wieczysta Kraków 2018-10-06 15:30
63 Piast Wołowice 2-3 Borek Kraków 2018-10-07 15:30
kolejka 10 (13-10-2018/14-10-2018):
64 Skawinka Skawina 4-0 Borek Kraków 2018-10-13 15:30
65 Wieczysta Kraków 5-0 Piast Wołowice 2018-10-13 15:30
66 TS Węgrzce 1-0 Iskra Radwanowice 2018-10-13 11:00
67 Hutnik II Kraków 7-2 Nadwiślan Kraków 2018-10-14 15:00
68 Wiślanie II Jaśkowice 1-2 Świt Krzeszowice 2018-10-13 15:00
69 Błękitni Modlnica 1-0 Garbarnia II Kraków 2018-10-13 15:30
70 Bronowianka Kraków 1-1 Prokocim Kraków 2018-10-13 15:00
kolejka 11 (20-10-2018/21-10-2018):
71 Prokocim Kraków 1-1 Skawinka Skawina 2018-10-20 15:00
72 Garbarnia II Kraków 6-0 Bronowianka Kraków 2018-10-21 11:00
73 Świt Krzeszowice 1-3 Błękitni Modlnica 2018-10-20 15:00
74 Nadwiślan Kraków 2-3 Wiślanie II Jaśkowice 2018-10-20 15:00
75 Iskra Radwanowice 5-1 Hutnik II Kraków 2018-10-20 15:00
76 Piast Wołowice 0-0 TS Węgrzce 2018-10-21 15:00
77 Borek Kraków 0-1 Wieczysta Kraków 2018-10-20 11:00
kolejka 12 (27-10-2018/28-10-2018):
78 Skawinka Skawina 3-3 Wieczysta Kraków 2018-10-27 15:00
79 TS Węgrzce 3-1 Borek Kraków 2018-10-27 11:00
80 Hutnik II Kraków 7-2 Piast Wołowice 2018-10-28 14:00
81 Wiślanie II Jaśkowice 2-1 Iskra Radwanowice 2018-10-11 11:00
28.10.2018 mecz się nie odbył - boisko po opadach nie nadawało się do gry; nowy termin to 11.10.2018
82 Błękitni Modlnica 5-2 Nadwiślan Kraków 2018-10-27 15:00
83 Bronowianka Kraków 3-3 Świt Krzeszowice 2018-10-27 15:00
84 Prokocim Kraków 2-6 Garbarnia II Kraków 2018-10-27 15:00
kolejka 13 (03-11-2018/04-11-2018):
85 Garbarnia II Kraków 7-3 Skawinka Skawina 2018-11-04 11:00
86 Świt Krzeszowice 1-1 Prokocim Kraków 2018-11-03 14:00
87 Nadwiślan Kraków 3-1 Bronowianka Kraków 2018-11-03 14:00
88 Iskra Radwanowice 3-6 Błękitni Modlnica 2018-11-03 14:00
89 Piast Wołowice 1-5 Wiślanie II Jaśkowice 2018-11-03 14:00
Zmiana z 4.11 na 3.11.2018
90 Borek Kraków 4-2 Hutnik II Kraków 2018-11-03 11:00
91 Wieczysta Kraków 0-0 TS Węgrzce 2018-11-03 14:00
kolejka 14 (23-03-2019/24-03-2019):
92 Skawinka Skawina TS Węgrzce
93 Wieczysta Kraków Hutnik II Kraków
94 Borek Kraków Wiślanie II Jaśkowice
95 Piast Wołowice Błękitni Modlnica
96 Iskra Radwanowice Bronowianka Kraków
97 Nadwiślan Kraków Prokocim Kraków
98 Świt Krzeszowice Garbarnia II Kraków
kolejka 15 (30-03-2019/31-03-2019):
99 Świt Krzeszowice Skawinka Skawina
100 Garbarnia II Kraków Nadwiślan Kraków
101 Prokocim Kraków Iskra Radwanowice
102 Bronowianka Kraków Piast Wołowice
103 Błękitni Modlnica Borek Kraków
104 Wiślanie II Jaśkowice Wieczysta Kraków
105 Hutnik II Kraków TS Węgrzce
kolejka 16 (06-04-2019/07-04-2019):
106 Skawinka Skawina Hutnik II Kraków
107 TS Węgrzce Wiślanie II Jaśkowice
108 Wieczysta Kraków Błękitni Modlnica
109 Borek Kraków Bronowianka Kraków
110 Piast Wołowice Prokocim Kraków
111 Iskra Radwanowice Garbarnia II Kraków
112 Nadwiślan Kraków Świt Krzeszowice
kolejka 17 (13-04-2019/14-04-2019):
113 Nadwiślan Kraków Skawinka Skawina
114 Świt Krzeszowice Iskra Radwanowice
115 Garbarnia II Kraków Piast Wołowice
116 Prokocim Kraków Borek Kraków
117 Bronowianka Kraków Wieczysta Kraków
118 Błękitni Modlnica TS Węgrzce
119 Wiślanie II Jaśkowice Hutnik II Kraków
kolejka 18 (20-04-2019/21-04-2019):
120 Skawinka Skawina Wiślanie II Jaśkowice
121 Hutnik II Kraków Błękitni Modlnica
122 TS Węgrzce Bronowianka Kraków
123 Wieczysta Kraków Prokocim Kraków
124 Borek Kraków Garbarnia II Kraków
125 Piast Wołowice Świt Krzeszowice
126 Iskra Radwanowice Nadwiślan Kraków
kolejka 19 (27-04-2019/28-04-2019):
127 Iskra Radwanowice Skawinka Skawina
128 Nadwiślan Kraków Piast Wołowice
129 Świt Krzeszowice Borek Kraków
130 Garbarnia II Kraków Wieczysta Kraków
131 Prokocim Kraków TS Węgrzce
132 Bronowianka Kraków Hutnik II Kraków
133 Błękitni Modlnica Wiślanie II Jaśkowice
kolejka 20 (04-05-2019/05-05-2019):
134 Skawinka Skawina Błękitni Modlnica
135 Wiślanie II Jaśkowice Bronowianka Kraków
136 Hutnik II Kraków Prokocim Kraków
137 TS Węgrzce Garbarnia II Kraków
138 Wieczysta Kraków Świt Krzeszowice
139 Borek Kraków Nadwiślan Kraków
140 Piast Wołowice Iskra Radwanowice
kolejka 21 (11-05-2019/12-05-2019):
141 Piast Wołowice Skawinka Skawina
142 Iskra Radwanowice Borek Kraków
143 Nadwiślan Kraków Wieczysta Kraków
144 Świt Krzeszowice TS Węgrzce
145 Garbarnia II Kraków Hutnik II Kraków
146 Prokocim Kraków Wiślanie II Jaśkowice
147 Bronowianka Kraków Błękitni Modlnica
kolejka 22 (18-05-2019/19-05-2019):
148 Skawinka Skawina Bronowianka Kraków
149 Błękitni Modlnica Prokocim Kraków
150 Wiślanie II Jaśkowice Garbarnia II Kraków
151 Hutnik II Kraków Świt Krzeszowice
152 TS Węgrzce Nadwiślan Kraków
153 Wieczysta Kraków Iskra Radwanowice
154 Borek Kraków Piast Wołowice
kolejka 23 (25-05-2019/26-05-2019):
155 Borek Kraków Skawinka Skawina
156 Piast Wołowice Wieczysta Kraków
157 Iskra Radwanowice TS Węgrzce
158 Nadwiślan Kraków Hutnik II Kraków
159 Świt Krzeszowice Wiślanie II Jaśkowice
160 Garbarnia II Kraków Błękitni Modlnica
161 Prokocim Kraków Bronowianka Kraków
kolejka 24 (01-06-2019/02-06-2019):
162 Skawinka Skawina Prokocim Kraków
163 Bronowianka Kraków Garbarnia II Kraków
164 Błękitni Modlnica Świt Krzeszowice
165 Wiślanie II Jaśkowice Nadwiślan Kraków
166 Hutnik II Kraków Iskra Radwanowice
167 TS Węgrzce Piast Wołowice
168 Wieczysta Kraków Borek Kraków
kolejka 25 (08-06-2019/09-06-2019):
169 Wieczysta Kraków Skawinka Skawina
170 Borek Kraków TS Węgrzce
171 Piast Wołowice Hutnik II Kraków
172 Iskra Radwanowice Wiślanie II Jaśkowice
173 Nadwiślan Kraków Błękitni Modlnica
174 Świt Krzeszowice Bronowianka Kraków
175 Garbarnia II Kraków Prokocim Kraków
kolejka 26 (15-06-2019/16-06-2019):
176 Skawinka Skawina Garbarnia II Kraków
177 Prokocim Kraków Świt Krzeszowice
178 Bronowianka Kraków Nadwiślan Kraków
179 Błękitni Modlnica Iskra Radwanowice
180 Wiślanie II Jaśkowice Piast Wołowice
181 Hutnik II Kraków Borek Kraków
182 TS Węgrzce Wieczysta Kraków