Klasa Okręgowa Kraków II 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Kaszowianka Kaszów 17 41 52-26 13 2 2 9 24 35-16 8 0 1 8 17 17-10 5 2 1
2 Bronowianka Kraków 17 38 44-15 12 2 3 8 19 20-6 6 1 1 9 19 24-9 6 1 2
3 Błękitni Modlnica 16 31 40-29 10 1 5 7 15 19-12 5 0 2 9 16 21-17 5 1 3
4 Garbarnia II Kraków 16 30 36-20 9 3 4 9 25 28-8 8 1 0 7 5 8-12 1 2 4
5 Prokocim Kraków 16 28 33-22 8 4 4 9 18 19-9 5 3 1 7 10 14-13 3 1 3
6 Świt Krzeszowice 17 28 42-36 9 1 7 8 18 23-12 6 0 2 9 10 19-24 3 1 5
7 Piast Wołowice 17 23 29-31 7 2 8 10 18 21-20 6 0 4 7 5 8-11 1 2 4
8 Skawinka Skawina 17 23 18-21 6 5 6 7 13 8-8 4 1 2 10 10 10-13 2 4 4
9 Iskra Radwanowice 17 20 30-29 5 5 7 9 14 18-13 4 2 3 8 6 12-16 1 3 4
10 Wieczysta Kraków 16 18 21-35 5 3 8 8 8 12-19 2 2 4 8 10 9-16 3 1 4
11 Borek Kraków 17 15 22-36 4 3 10 8 5 8-15 1 2 5 9 10 14-21 3 1 5
12 Nadwiślan Kraków 17 12 26-54 3 3 11 9 6 16-24 1 3 5 8 6 10-30 2 0 6
13 AP Kmita Zabierzów 16 11 19-36 2 5 9 7 6 7-13 1 3 3 9 5 12-23 1 2 6
14 Wisła Jeziorzany 16 8 12-34 1 5 10 8 4 5-10 0 4 4 8 4 7-24 1 1 6
kolejka 1 (15-08-2017):
1 Wisła Jeziorzany 2-2 AP Kmita Zabierzów 2017-08-15 17:00
2 Wieczysta Kraków 2-2 Błękitni Modlnica 2017-08-15 11:00
3 Świt Krzeszowice 2-1 Borek Kraków 2017-08-15 17:00
4 Garbarnia II Kraków 2-0 Bronowianka Kraków 2017-08-12 10:00
5 Prokocim Kraków 0-0 Skawinka Skawina 2017-08-15 17:30
6 Piast Wołowice 3-2 Iskra Radwanowice 2017-08-15 16:00
7 Kaszowianka Kaszów 4-0 Nadwiślan Kraków 2017-08-15 14:00
Zmiana gospodarza na wniosek obu klubów
kolejka 2 (19-08-2017/20-08-2017):
8 AP Kmita Zabierzów 2-2 Kaszowianka Kaszów 2017-08-19 17:00
9 Iskra Radwanowice 2-3 Nadwiślan Kraków 2017-08-19 13:00
Zmiana godziny z 11:00 na 13:00
10 Skawinka Skawina 1-0 Piast Wołowice 2017-08-19 17:00
11 Bronowianka Kraków 4-0 Prokocim Kraków 2017-08-19 17:00
12 Borek Kraków 1-1 Garbarnia II Kraków 2017-08-19 17:00
13 Błękitni Modlnica 4-2 Świt Krzeszowice 2017-08-19 17:00
14 Wisła Jeziorzany 0-2 Wieczysta Kraków 2017-08-19 17:00
kolejka 3 (26-08-2017/27-08-2017):
15 Wieczysta Kraków 1-2 AP Kmita Zabierzów 2017-08-26 17:00
16 Świt Krzeszowice 6-0 Wisła Jeziorzany 2017-08-26 17:00
17 Garbarnia II Kraków 2-1 Błękitni Modlnica 2017-08-27 17:00
18 Prokocim Kraków 1-1 Borek Kraków 2017-08-26 17:00
19 Piast Wołowice 0-2 Bronowianka Kraków 2017-08-27 16:00
20 Nadwiślan Kraków 0-2 Skawinka Skawina 2017-08-26 17:00
21 Kaszowianka Kaszów 6-3 Iskra Radwanowice 2017-08-27 14:00
kolejka 4 (02-09-2017/03-09-2017):
22 AP Kmita Zabierzów 1-1 Iskra Radwanowice 2017-09-02 17:00
23 Skawinka Skawina 3-1 Kaszowianka Kaszów 2017-09-03 15:00
24 Bronowianka Kraków 6-0 Nadwiślan Kraków 2017-09-03 17:00
Zmiana z 2.09 na 3.09.2017
25 Borek Kraków 1-1 Piast Wołowice 2017-09-02 17:00
26 Błękitni Modlnica 3-1 Prokocim Kraków 2017-09-02 17:00
27 Wisła Jeziorzany 1-1 Garbarnia II Kraków 2017-09-02 17:00
28 Wieczysta Kraków 1-3 Świt Krzeszowice 2017-09-02 17:00
kolejka 5 (09-09-2017/10-09-2017):
29 Świt Krzeszowice 4-2 AP Kmita Zabierzów 2017-09-09 16:30
30 Garbarnia II Kraków 5-2 Wieczysta Kraków 2017-09-10 14:00
Zmiana z 10.09 na 9.09.2017 wycofana z uwagi na brak zgody Garbarni
31 Prokocim Kraków 4-1 Wisła Jeziorzany 2017-09-09 16:30
32 Piast Wołowice 2-4 Błękitni Modlnica 2017-09-10 16:00
33 Nadwiślan Kraków 5-6 Borek Kraków 2017-09-13 18:00
Na wniosek obu klubów zmiana na 13.09.2017
34 Kaszowianka Kaszów 1-6 Bronowianka Kraków 2017-09-10 14:00
35 Iskra Radwanowice 1-1 Skawinka Skawina 2017-09-09 11:00
kolejka 6 (16-09-2017/17-09-2017):
36 AP Kmita Zabierzów 1-1 Skawinka Skawina 2017-09-16 16:00
37 Bronowianka Kraków 0-0 Iskra Radwanowice 2017-09-16 16:00
38 Borek Kraków 1-2 Kaszowianka Kaszów 2017-09-16 16:00
39 Błękitni Modlnica 3-4 Nadwiślan Kraków 2017-09-16 12:00
Zmiana godziny z 16:00 na 12:00
40 Wisła Jeziorzany 0-0 Piast Wołowice 2017-09-17 16:00
Zmiana z 16.09 na 17.09.2017
41 Wieczysta Kraków 0-5 Prokocim Kraków 2017-09-16 16:00
42 Świt Krzeszowice 2-0 Garbarnia II Kraków 2017-09-16 16:00
kolejka 7 (23-09-2017/24-09-2017):
43 Garbarnia II Kraków 4-1 AP Kmita Zabierzów 2017-09-24 14:00
44 Prokocim Kraków 4-1 Świt Krzeszowice 2017-11-11 11:00
zmiana z 23.09.2017 na 11.11.2017, godz. 11:00
45 Piast Wołowice 1-0 Wieczysta Kraków 2017-09-24 16:00
46 Nadwiślan Kraków 2-0 Wisła Jeziorzany 2017-09-23 16:00
47 Kaszowianka Kaszów 6-2 Błękitni Modlnica 2017-09-24 16:00
Zmiana godziny z 14:00 na 16:00
48 Iskra Radwanowice 4-2 Borek Kraków 2017-11-11 13:00
Mecz z 23.09 odwołany; nowy termin to 11.11.2017
49 Skawinka Skawina 0-4 Bronowianka Kraków 2017-11-11 11:00
Sędziowie w porozumieniu z trenerami odwołali mecz; nowy termin to 12.11.2017; zmiana z 12.11 na 11.11.2017; mecz na boisku Bronowianki przy ul. Zarzecze 124 A (gospodarzem Skawinka)
kolejka 8 (30-09-2017/01-10-2017):
50 AP Kmita Zabierzów 0-3 Bronowianka Kraków 2017-09-30 15:30
51 Borek Kraków 2-0 Skawinka Skawina 2017-09-30 15:30
52 Błękitni Modlnica 3-1 Iskra Radwanowice 2017-09-30 11:00
53 Wisła Jeziorzany 0-1 Kaszowianka Kaszów 2017-09-30 15:30
54 Wieczysta Kraków 2-0 Nadwiślan Kraków 2017-09-30 15:30
55 Piast Wołowice 4-2 Świt Krzeszowice 2017-10-01 15:00
Zmiana gospodarza i daty z 30.09 na 1.10.2017
56 Garbarnia II Kraków 2-0 Prokocim Kraków 2017-10-01 14:30
kolejka 9 (07-10-2017/08-10-2017):
57 Prokocim Kraków 2-0 AP Kmita Zabierzów 2017-10-07 15:30
58 Piast Wołowice 1-4 Garbarnia II Kraków 2017-10-07 15:30
59 Nadwiślan Kraków 3-3 Świt Krzeszowice 2017-10-07 15:30
60 Kaszowianka Kaszów 6-0 Wieczysta Kraków 2017-10-08 14:00
61 Iskra Radwanowice 4-0 Wisła Jeziorzany 2017-10-07 11:00
62 Skawinka Skawina 0-1 Błękitni Modlnica 2017-10-07 15:00
63 Bronowianka Kraków 0-1 Borek Kraków 2017-10-07 15:30
kolejka 10 (14-10-2017/15-10-2017):
64 AP Kmita Zabierzów 3-0 Borek Kraków 2017-10-14 15:00
Mecz się nie odbył z powodu braku kart zdrowia zawodników Borku; decyzją WG MZPN walkower 3-0
65 Błękitni Modlnica 2-1 Bronowianka Kraków 2017-10-14 15:00
66 Wisła Jeziorzany 0-0 Skawinka Skawina 2017-10-14 15:00
67 Wieczysta Kraków 2-1 Iskra Radwanowice 2017-10-14 15:00
68 Świt Krzeszowice 1-5 Kaszowianka Kaszów 2017-10-14 15:00
69 Garbarnia II Kraków 7-1 Nadwiślan Kraków 2017-10-15 11:00
70 Prokocim Kraków 3-1 Piast Wołowice 2017-10-14 15:00
kolejka 11 (21-10-2017/22-10-2017):
71 Piast Wołowice 4-2 AP Kmita Zabierzów 2017-10-22 13:00
Zmiana godziny z 15:00 na 13:00
72 Nadwiślan Kraków 2-4 Prokocim Kraków 2017-10-21 15:00
73 Kaszowianka Kaszów 3-1 Garbarnia II Kraków 2017-10-21 15:00
Zmiana z 22.10 na 21.10.2017
74 Iskra Radwanowice 3-1 Świt Krzeszowice 2017-10-21 13:00
75 Skawinka Skawina 1-1 Wieczysta Kraków 2017-10-21 15:00
76 Bronowianka Kraków 2-0 Wisła Jeziorzany 2017-10-21 15:00
77 Borek Kraków 0-3 Błękitni Modlnica 2017-10-21 15:00
kolejka 12 (28-10-2017/29-10-2017):
78 AP Kmita Zabierzów 0-4 Błękitni Modlnica 2017-10-28 15:00
79 Wisła Jeziorzany 2-3 Borek Kraków 2017-10-28 15:00
80 Wieczysta Kraków 3-5 Bronowianka Kraków 2017-10-29 11:00
zmiana z 28.10 na 29.10.2017
81 Świt Krzeszowice 4-1 Skawinka Skawina 2017-10-28 11:00
zmiana godziny z 15:00 na 11:00
82 Garbarnia II Kraków 0-0 Iskra Radwanowice 2017-10-29 12:45
zmiana godziny z 15:00 na 12:45
83 Prokocim Kraków 1-3 Kaszowianka Kaszów 2017-10-28 15:00
84 Piast Wołowice 4-1 Nadwiślan Kraków 2017-10-29 14:00
kolejka 13 (04-11-2017/05-11-2017):
85 Nadwiślan Kraków 2-2 AP Kmita Zabierzów 2017-11-04 13:00
86 Kaszowianka Kaszów 3-1 Piast Wołowice 2017-11-05 13:30
87 Iskra Radwanowice 1-1 Prokocim Kraków 2017-11-04 11:00
88 Skawinka Skawina 1-0 Garbarnia II Kraków 2017-11-04 14:00
zmiana godziny z 13:00 na 14:00
89 Bronowianka Kraków 4-3 Świt Krzeszowice 2017-11-04 14:00
zmiana godziny z 13:30 na 14:00
90 Borek Kraków 1-2 Wieczysta Kraków 2017-11-04 13:30
91 Błękitni Modlnica 1-2 Wisła Jeziorzany 2017-11-04 13:30
mecz na boisku Wisły w Jeziorzanach
kolejka 14 (24-03-2018/25-03-2018):
92 AP Kmita Zabierzów Wisła Jeziorzany 2018-05-09 18:00
Mecz przełożony z 24.03 na 25.04.2018 (goście nie wyrazili zgody na grę o innej godzinie na boisku Hutnika ze sztuczną trawą); kolejna zmian z z 25.04 na 9.05.2018
93 Błękitni Modlnica Wieczysta Kraków 2018-05-30 18:00
Zmiana z 24.03 na 30.05.2018
94 Borek Kraków 1-3 Świt Krzeszowice 2018-04-11 17:30
Zmiana z 24.03 na 11.04.2018
95 Bronowianka Kraków Garbarnia II Kraków 2018-05-09 17:30
Zmiana z 24.03 na 9.05.2017
96 Skawinka Skawina Prokocim Kraków 2018-05-16 18:00
Zmiana z 25.03 na 16.05.2018
97 Iskra Radwanowice 0-3 Piast Wołowice 2018-03-24 16:00
Po weryfikacji wynik z boiska 0-2 zamieniony na walkower 0-3 (ieuprawniony zawodnik)
98 Nadwiślan Kraków 1-1 Kaszowianka Kaszów 2018-03-24 15:30
Mecz na sztucznej murawie
kolejka 15 (31-03-2018/01-04-2018):
99 Kaszowianka Kaszów 2-1 AP Kmita Zabierzów 2018-03-31 14:00
100 Nadwiślan Kraków 1-4 Iskra Radwanowice 2018-03-29 18:00
Za zgodą Iskry mecz w czwartek, 29 marca 2018
101 Piast Wołowice 0-3 Skawinka Skawina 2018-03-31 16:00
102 Prokocim Kraków 1-1 Bronowianka Kraków 2018-03-31 11:00
103 Garbarnia II Kraków 2-0 Borek Kraków 2018-03-25 16:00
Zmiana z 31.03 na 25.03.2018
104 Świt Krzeszowice 2-3 Błękitni Modlnica 2018-03-31 16:00
105 Wieczysta Kraków 1-1 Wisła Jeziorzany 2018-03-31 14:00
Zmiana godziny z 11:00 na 14:00
kolejka 16 (07-04-2018/08-04-2018):
106 AP Kmita Zabierzów 0-2 Wieczysta Kraków 2018-04-07 17:00
Mecz na sztucznej trawie Hutnika przy ul. Ptaszyckiego 4a; murawa Kmity jest w trakcie renowacji
107 Wisła Jeziorzany 0-1 Świt Krzeszowice 2018-04-07 16:30
108 Błękitni Modlnica 3-1 Garbarnia II Kraków 2018-04-08 14:30
109 Borek Kraków 1-3 Prokocim Kraków 2018-04-07 17:00
110 Bronowianka Kraków 3-2 Piast Wołowice 2018-04-07 17:00
111 Skawinka Skawina 2-1 Nadwiślan Kraków 2018-04-08 15:00
112 Iskra Radwanowice 1-2 Kaszowianka Kaszów 2018-04-07 17:00
Zmiana z 8.04 na 7.04.2018
kolejka 17 (14-04-2018/15-04-2018):
113 Iskra Radwanowice 2-0 AP Kmita Zabierzów 2018-04-14 17:00
114 Kaszowianka Kaszów 4-2 Skawinka Skawina 2018-04-15 14:00
115 Nadwiślan Kraków 0-2 Bronowianka Kraków 2018-04-14 17:00
116 Piast Wołowice 2-0 Borek Kraków 2018-04-15 16:00
117 Prokocim Kraków 3-1 Błękitni Modlnica 2018-04-14 17:00
118 Garbarnia II Kraków 4-3 Wisła Jeziorzany 2018-04-15 14:00
119 Świt Krzeszowice 2-0 Wieczysta Kraków 2018-04-14 16:00
kolejka 18 (21-04-2018/28-04-2018):
120 AP Kmita Zabierzów Świt Krzeszowice 2018-04-21 17:00
Mecz na boisku Iskry w Radwanowicach (murawa Kmity w renowacji)
121 Wieczysta Kraków Garbarnia II Kraków 2018-04-22 11:00
Zmiana godziny z 12:00 na 11:00
122 Wisła Jeziorzany Prokocim Kraków 2018-04-21 17:00
123 Błękitni Modlnica Piast Wołowice 2018-04-21 17:00
124 Borek Kraków Nadwiślan Kraków 2018-04-21 17:00
125 Bronowianka Kraków Kaszowianka Kaszów 2018-04-21 17:00
126 Skawinka Skawina Iskra Radwanowice 2018-04-22 14:00
Zmiana godziny z 15:00 na 14:00
kolejka 19 (28-04-2018/29-04-2018):
127 Skawinka Skawina AP Kmita Zabierzów 2018-04-28 17:00
128 Iskra Radwanowice Bronowianka Kraków 2018-04-28 17:00
129 Kaszowianka Kaszów Borek Kraków 2018-04-29 14:00
130 Nadwiślan Kraków Błękitni Modlnica 2018-04-28 17:00
131 Piast Wołowice Wisła Jeziorzany 2018-04-29 16:00
Zmiana z 29.04 na 28.04.2018; następnie powrót do 29.04.2018
132 Prokocim Kraków Wieczysta Kraków 2018-04-28 17:30
133 Garbarnia II Kraków Świt Krzeszowice 2018-04-29 11:00
kolejka 20 (01-05-2018/03-05-2018):
134 AP Kmita Zabierzów Garbarnia II Kraków 2018-05-01 17:00
135 Świt Krzeszowice Prokocim Kraków 2018-05-01 17:00
136 Wieczysta Kraków Piast Wołowice 2018-05-01 11:00
137 Wisła Jeziorzany Nadwiślan Kraków 2018-05-02 17:30
138 Błękitni Modlnica Kaszowianka Kaszów 2018-05-01 17:00
139 Borek Kraków Iskra Radwanowice 2018-05-02 17:30
140 Bronowianka Kraków 1-0 Skawinka Skawina 2018-04-11 17:00
Za zgodą Skawinki zmiana z 2.05 na 1.05.2018; następnie zmiana z 1.05 na 11.04.2018
kolejka 21 (05-05-2018/06-05-2018):
141 Bronowianka Kraków AP Kmita Zabierzów 2018-05-05 17:30
142 Skawinka Skawina Borek Kraków 2018-05-05 17:00
143 Iskra Radwanowice Błękitni Modlnica 2018-05-06 14:00
144 Kaszowianka Kaszów Wisła Jeziorzany 2018-05-05 16:00
145 Nadwiślan Kraków Wieczysta Kraków 2018-05-05 17:00
146 Świt Krzeszowice Piast Wołowice 2018-05-05 17:00
147 Prokocim Kraków Garbarnia II Kraków 2018-05-05 17:30
kolejka 22 (12-05-2018/13-05-2018):
148 AP Kmita Zabierzów Prokocim Kraków 2018-05-12 17:00
149 Garbarnia II Kraków Piast Wołowice 2018-05-13 10:00
150 Świt Krzeszowice Nadwiślan Kraków 2018-05-12 17:00
151 Wieczysta Kraków Kaszowianka Kaszów 2018-05-13 12:00
152 Wisła Jeziorzany Iskra Radwanowice 2018-05-12 17:30
153 Błękitni Modlnica Skawinka Skawina 2018-05-12 18:00
154 Borek Kraków Bronowianka Kraków 2018-05-13 11:00
kolejka 23 (19-05-2018/20-05-2018):
155 Borek Kraków AP Kmita Zabierzów 2018-05-19 18:00
156 Bronowianka Kraków Błękitni Modlnica 2018-05-19 18:00
157 Skawinka Skawina Wisła Jeziorzany 2018-05-19 17:00
158 Iskra Radwanowice Wieczysta Kraków 2018-05-20 15:00
159 Kaszowianka Kaszów Świt Krzeszowice 2018-05-20 14:00
160 Nadwiślan Kraków Garbarnia II Kraków 2018-05-19 17:00
161 Piast Wołowice Prokocim Kraków 2018-05-20 16:00
kolejka 24 (26-05-2018/27-05-2018):
162 AP Kmita Zabierzów Piast Wołowice 2018-05-26 17:00
163 Prokocim Kraków Nadwiślan Kraków 2018-05-26 18:00
164 Garbarnia II Kraków Kaszowianka Kaszów 2018-05-27 11:00
165 Świt Krzeszowice Iskra Radwanowice 2018-05-26 17:00
166 Wieczysta Kraków Skawinka Skawina 2018-05-26 12:00
167 Wisła Jeziorzany Bronowianka Kraków 2018-05-26 18:00
168 Błękitni Modlnica Borek Kraków 2018-05-26 18:00
kolejka 25 (02-06-2018/03-06-2018):
169 Błękitni Modlnica AP Kmita Zabierzów 2018-06-02 18:00
170 Borek Kraków Wisła Jeziorzany 2018-06-02 18:00
171 Bronowianka Kraków Wieczysta Kraków 2018-06-03 18:00
172 Skawinka Skawina Świt Krzeszowice 2018-06-03 15:00
173 Iskra Radwanowice Garbarnia II Kraków 2018-06-02 17:00
174 Kaszowianka Kaszów Prokocim Kraków 2018-06-02 17:00
175 Nadwiślan Kraków Piast Wołowice 2018-06-02 17:00
kolejka 26 (10-06-2018):
176 AP Kmita Zabierzów Nadwiślan Kraków 2018-06-10 17:00
177 Piast Wołowice Kaszowianka Kaszów 2018-06-10 17:00
178 Prokocim Kraków Iskra Radwanowice 2018-06-10 17:00
179 Garbarnia II Kraków Skawinka Skawina 2018-06-10 17:00
180 Świt Krzeszowice Bronowianka Kraków 2018-06-10 17:00
181 Wieczysta Kraków Borek Kraków 2018-06-10 17:00
182 Wisła Jeziorzany Błękitni Modlnica 2018-06-10 17:00