IV liga kobiet, gr. 1 2016/2017
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Rysy II Bukowina Tarz. 15 32 40-17 10 2 3 7 18 25-7 6 0 1 8 14 15-10 4 2 2
2 Puszcza Niepołomice 14 26 29-23 8 2 4 8 21 24-4 7 0 1 6 5 5-19 1 2 3
3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 14 25 35-18 7 4 3 7 17 23-6 5 2 0 7 8 12-12 2 2 3
4 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 14 24 34-25 8 0 6 8 15 23-12 5 0 3 6 9 11-13 3 0 3
5 Tarnovia II 16 22 33-32 7 1 8 8 10 17-15 3 1 4 8 12 16-17 4 0 4
6 Starówka II Nowy Sącz 15 21 23-14 5 6 4 8 10 13-7 2 4 2 7 11 10-7 3 2 2
7 Dąb Zabierzów Bocheński 14 18 18-26 5 3 6 7 14 14-10 4 2 1 7 4 4-16 1 1 5
8 Olimpia II Osieczany 18 18 25-53 6 0 12 9 12 17-17 4 0 5 9 6 8-36 2 0 7
9 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 15 14 26-34 4 2 9 6 5 9-12 1 2 3 9 9 17-22 3 0 6
10 Piast Łapanów 15 14 11-32 4 2 9 7 9 6-13 3 0 4 8 5 5-19 1 2 5
10 marca 2017 r. Olimpia II Osieczany została przez zarząd klubu wycofana z rozgrywek - przeciwnicy będą otrzymywać walkowery.
kolejka 1 (27-08-2016/28-08-2016):
1 Dąb Zabierzów Bocheński 1-1 Piast Łapanów 2016-08-27 11:00
2 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2-2 Rysy II Bukowina Tarz. 2016-08-27 17:00
3 Tarnovia II 1-4 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2016-08-27 14:00
4 Starówka II Nowy Sącz 2-4 Olimpia II Osieczany 2016-08-31 17:00
5 Puszcza Niepołomice 3-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2016-08-28 17:00
kolejka 2 (03-09-2016/04-09-2016):
6 Piast Łapanów 1-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2016-09-03 17:00
7 Olimpia II Osieczany 4-0 Puszcza Niepołomice 2016-09-04 11:00
8 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 0-2 Starówka II Nowy Sącz 2016-09-04 13:00
9 Rysy II Bukowina Tarz. 1-4 Tarnovia II 2016-09-03 16:00
10 Dąb Zabierzów Bocheński 3-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2016-09-04 13:00
kolejka 3 (10-09-2016/11-09-2016):
11 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2-0 Piast Łapanów 2016-09-06 17:00
12 Tarnovia II 5-0 Dąb Zabierzów Bocheński 2016-09-10 17:00
13 Starówka II Nowy Sącz 2-2 Rysy II Bukowina Tarz. 2016-09-10 16:30
14 Puszcza Niepołomice 0-2 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2016-09-11 13:00
15 Szreniawa Nowy Wiśnicz 8-0 Olimpia II Osieczany 2016-09-10 17:00
kolejka 4 (17-09-2016/18-09-2016):
16 Piast Łapanów 3-1 Olimpia II Osieczany 2016-09-17 17:00
17 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2-5 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2016-09-18 16:00
18 Rysy II Bukowina Tarz. 6-1 Puszcza Niepołomice 2016-09-18 12:00
19 Dąb Zabierzów Bocheński 3-1 Starówka II Nowy Sącz 2016-09-17 15:00
20 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1-3 Tarnovia II 2016-09-16 17:00
kolejka 5 (24-09-2016/25-09-2016):
21 Tarnovia II 3-0 Piast Łapanów 2016-09-24 12:30
22 Starówka II Nowy Sącz 4-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2016-09-24 16:00
23 Puszcza Niepołomice 2-0 Dąb Zabierzów Bocheński 2016-09-25 16:00
24 Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-1 Rysy II Bukowina Tarz. 2016-09-25 11:00
25 Olimpia II Osieczany 5-0 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2016-09-25 11:00
kolejka 6 (01-10-2016/02-10-2016):
26 Piast Łapanów 1-0 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2016-10-01 15:30
27 Rysy II Bukowina Tarz. 10-0 Olimpia II Osieczany 2016-10-02 12:00
28 Dąb Zabierzów Bocheński 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2016-10-02 13:00
29 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1-2 Puszcza Niepołomice 2016-10-01 16:00
30 Tarnovia II 0-1 Starówka II Nowy Sącz 2016-10-01 14:00
kolejka 7 (08-10-2016/09-10-2016):
31 Starówka II Nowy Sącz 0-0 Piast Łapanów 2016-10-08 14:00
32 Puszcza Niepołomice 4-2 Tarnovia II 2016-10-09 15:00
33 Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2016-10-09 11:00
34 Olimpia II Osieczany 3-0 Dąb Zabierzów Bocheński 2016-10-08 11:00
35 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 0-3 Rysy II Bukowina Tarz. 2016-10-09 15:00
Gospodarze oddali mecz walkowerem
kolejka 8 (15-10-2016/16-10-2016):
36 Piast Łapanów 0-1 Rysy II Bukowina Tarz. 2016-10-15 15:00
37 Dąb Zabierzów Bocheński 1-5 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2016-10-16 15:00
38 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1-3 Olimpia II Osieczany 2016-10-16 16:00
39 Tarnovia II 3-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2016-10-14 13:30
zmiana z 15.10 na 14.10.2016
40 Starówka II Nowy Sącz 0-0 Puszcza Niepołomice 2016-10-15 13:00
kolejka 9 (22-10-2016/23-10-2016):
41 Puszcza Niepołomice 6-0 Piast Łapanów 2016-10-23 11:30
zmiana godziny z 15:00 na 11:30
42 Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-1 Starówka II Nowy Sącz 2016-10-23 11:00
43 Olimpia II Osieczany 5-2 Tarnovia II 2016-10-22 11:00
44 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 5-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2016-10-23 15:00
45 Rysy II Bukowina Tarz. 3-2 Dąb Zabierzów Bocheński 2016-10-22 13:00
kolejka 10 (08-04-2017/09-04-2017):
46 Piast Łapanów 0-2 Dąb Zabierzów Bocheński 2017-04-08 17:00
47 Rysy II Bukowina Tarz. 2-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2017-04-09 12:00
Boisko Dunajca Ostrowsko
48 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 3-0 Tarnovia II 2017-04-08 12:00
Boisko Moszczanki Moszczenica; na boisku 2-1, a po weryfikacji (nieuprawniona zawodniczka) walkower 3-0
49 Olimpia II Osieczany 0-3 Starówka II Nowy Sącz
walkower, Olimpia II wycofała się
50 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-2 Puszcza Niepołomice 2017-04-09 11:00
kolejka 11 (22-04-2017/23-04-2017):
51 Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-1 Piast Łapanów 2017-04-23 16:00
Zmiana z 23.04 na 22.04.2017, a następnie powrót do 23.04.2017
52 Puszcza Niepołomice 3-0 Olimpia II Osieczany
walkower
53 Starówka II Nowy Sącz 5-0 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2017-04-23 11:00
54 Tarnovia II 2-3 Rysy II Bukowina Tarz. 2017-04-22 14:30
55 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. Dąb Zabierzów Bocheński 2017-05-31 17:00
kolejka 12 (29-04-2017/30-04-2017):
56 Piast Łapanów 0-5 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2017-05-06 11:00
Mecz się nie odbył, bowiem sędzia stwierdził, że zalana murawa nie nadawała się do gry. Nowy termin 6.05.2017
57 Dąb Zabierzów Bocheński 2-0 Tarnovia II 2017-04-29 11:00
Zmiana z 30.04 godz. 14:00 na 29.04.2017 godz.11:00
58 Rysy II Bukowina Tarz. 1-0 Starówka II Nowy Sącz 2017-04-30 13:00
Boisko Dunajca Ostrowsko
59 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 6-0 Puszcza Niepołomice 2017-04-30 12:00
zmiana miejsca - Stadion Akademii Kolejarz, Stróże 735 k. Nowego Sącza (sztuczna trawa)
60 Olimpia II Osieczany 0-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz
walkower
kolejka 13 (06-05-2017/07-05-2017):
61 Olimpia II Osieczany 0-3 Piast Łapanów
walkower
62 Szreniawa Nowy Wiśnicz UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2017-05-31 17:30
Mecz się nie odbył; nowy termin 31 maja 2017
63 Puszcza Niepołomice 1-0 Rysy II Bukowina Tarz. 2017-05-06 17:00
Zmiana z 7.05 na 6.05.2017; mecz w Sułkowie
64 Starówka II Nowy Sącz 0-0 Dąb Zabierzów Bocheński 2017-05-07 11:00
65 Tarnovia II 0-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2017-04-12 17:00
Zmiana z 6.05 godz. 14:30 na 5.05.2017, a następnie na 12.04.2017
kolejka 14 (13-05-2017/14-05-2017):
66 Piast Łapanów 1-4 Tarnovia II 2017-05-13 17:30
67 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2-2 Starówka II Nowy Sącz 2017-05-14 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
68 Dąb Zabierzów Bocheński Puszcza Niepołomice 2017-06-07 18:00
Mecz się nie odbył, bowiem sędzia uznał, że murawa nie nadaje się do gry. Nowy termin - 7.06.2017
69 Rysy II Bukowina Tarz. 2-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2017-05-13 16:00
Boisko Dunajca Ostrowsko
70 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 3-0 Olimpia II Osieczany
walkower
kolejka 15 (20-05-2017/21-05-2017):
71 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 4-0 Piast Łapanów 2017-05-20 14:00
Boisko Moszczanki Moszczenica
72 Olimpia II Osieczany 0-3 Rysy II Bukowina Tarz.
walkower
73 Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-0 Dąb Zabierzów Bocheński 2017-05-20 17:00
Zmiana z 21.05 na 20.05.2017
74 Puszcza Niepołomice 5-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2017-05-20 17:00
75 Starówka II Nowy Sącz 0-1 Tarnovia II 2017-05-21 11:00
kolejka 16 (27-05-2017/28-05-2017):
76 Piast Łapanów Starówka II Nowy Sącz 2017-05-27 17:30
77 Tarnovia II Puszcza Niepołomice 2017-05-27 17:00
78 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. Szreniawa Nowy Wiśnicz 2017-05-28 15:00
79 Dąb Zabierzów Bocheński 3-0 Olimpia II Osieczany
walkower
80 Rysy II Bukowina Tarz. UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2017-05-28 16:00
Boisko Dunajca Ostrowsko
kolejka 17 (03-06-2017/04-06-2017):
81 Rysy II Bukowina Tarz. Piast Łapanów 2017-06-04 16:00
Boisko Dunajca Ostrowsko
82 UKS 3 Staszkówka-Jelna II Dąb Zabierzów Bocheński 2017-06-04 11:00
Boisko Moszczanki Moszczenica
83 Olimpia II Osieczany 0-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarn.
walkower
84 Szreniawa Nowy Wiśnicz Tarnovia II 2017-06-04 10:00
85 Puszcza Niepołomice Starówka II Nowy Sącz 2017-06-04 18:00
kolejka 18 (10-06-2017/11-06-2017):
86 Piast Łapanów Puszcza Niepołomice 2017-06-10 11:00
87 Starówka II Nowy Sącz Szreniawa Nowy Wiśnicz 2017-06-10 11:00
88 Tarnovia II 3-0 Olimpia II Osieczany
walkower
89 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2017-06-10 11:00
90 Dąb Zabierzów Bocheński Rysy II Bukowina Tarz. 2017-06-10 11:00