III liga małopolsko-świętokrzyska 2015/2016
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Garbarnia Kraków 30 67 66-27 21 4 5 15 39 40-14 13 0 2 15 28 26-13 8 4 3
2 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 30 62 62-25 19 5 6 15 33 36-10 10 3 2 15 29 26-15 9 2 4
3 Soła Oświęcim 30 57 59-34 17 6 7 15 27 28-16 8 3 4 15 30 31-18 9 3 3
4 NKP Podhale Nowy Targ 30 57 62-42 19 0 11 15 36 37-17 12 0 3 15 21 25-25 7 0 8
5 Spartakus Aureus Daleszyce 31 55 59-39 17 4 10 16 36 36-17 12 0 4 15 19 23-22 5 4 6
6 Cracovia II 31 52 74-42 16 4 11 15 32 44-15 10 2 3 16 20 30-27 6 2 8
7 Wisła II Kraków 30 52 66-44 16 4 10 15 26 36-18 8 2 5 15 26 30-26 8 2 5
8 Unia Tarnów 30 50 44-40 15 5 10 15 30 27-14 9 3 3 15 20 17-26 6 2 7
9 Hutnik Nowa Huta 30 45 46-48 14 3 13 15 28 26-20 9 1 5 15 17 20-28 5 2 8
10 Czarni Połaniec 30 45 41-48 13 6 11 15 25 19-17 7 4 4 15 20 22-31 6 2 7
11 Korona II Kielce 30 39 47-37 11 6 13 15 22 29-19 6 4 5 15 17 18-18 5 2 8
12 Wisła Sandomierz 30 39 40-52 12 3 15 15 21 24-21 6 3 6 15 18 16-31 6 0 9
13 Łysica Bodzentyn 30 35 37-58 10 5 15 15 24 24-22 7 3 5 15 11 13-36 3 2 10
14 Poprad Muszyna 30 33 30-55 9 6 15 15 27 20-21 8 3 4 15 6 10-34 1 3 11
15 Sparta Kazimierza Wielka 30 23 30-48 6 5 19 15 12 11-18 3 3 9 15 11 19-30 3 2 10
16 Wolania Wola Rzędzińska 30 17 39-84 5 2 23 15 12 26-43 4 0 11 15 5 13-41 1 2 12
17 Beskid Andrychów 30 5 16-95 1 2 27 15 4 8-45 1 1 13 15 1 8-50 0 1 14
LKS Poroniec Poronin wycofał się po rundzie jesiennej, wyniki zostały anulowane.
kolejka 1 (08-08-2015/09-08-2015):
1 Sparta Kazimierza Wielka 0-3 Garbarnia Kraków 2015-08-09 17:00
Mecz odwołany (miał się odbyć na boisku Victorii Skalbmierz); po weryfikacji 0-3 w.o.
2 Cracovia II 3-0 Czarni Połaniec 2015-08-08 11:00
Mecz odwołany; po weryfikacji 3-0 w.o.
3 Spartakus Aureus Daleszyce 5-0 Wisła Sandomierz 2015-08-09 17:00
4 Łysica Bodzentyn Poroniec Poronin 2015-08-09 17:00
na boisku było 3-0, wynik anulowany
5 Soła Oświęcim 0-1 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2015-08-08 17:00
6 Beskid Andrychów 0-0 Wolania Wola Rzędzińska 2015-08-08 17:30
7 NKP Podhale Nowy Targ 2-0 Hutnik Nowa Huta 2015-08-08 17:00
8 Poprad Muszyna 1-0 Unia Tarnów 2015-08-08 17:00
9 Wisła II Kraków 0-1 Korona II Kielce 2015-08-08 11:00
Na stadionie Dalinu Myślenice
kolejka 2 (15-08-2015/16-08-2015):
10 Garbarnia Kraków 3-1 Korona II Kielce 2015-08-15 11:00
11 Unia Tarnów 1-0 Wisła II Kraków 2015-08-15 17:00
12 Poprad Muszyna 1-0 Hutnik Nowa Huta 2015-09-02 17:00
Zmiana gospodarza na prośbę Popradu.
13 Wolania Wola Rzędzińska 2-5 NKP Podhale Nowy Targ 2015-08-16 17:00
14 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 4-0 Beskid Andrychów 2015-08-15 17:30
15 Poroniec Poronin Soła Oświęcim 2015-08-16 17:00
na boisku było 0-1, wynik anulowany
16 Wisła Sandomierz 3-1 Łysica Bodzentyn 2015-08-16 17:00
17 Czarni Połaniec 0-0 Spartakus Aureus Daleszyce 2015-08-16 17:00
18 Cracovia II 0-1 Sparta Kazimierza Wielka 2015-08-15 11:00
Zmiana z 16.08 na 15.08.2015 (na boisku Victorii Skalbmierz), a następnie zmiana gospodarza (mecz na boisku Cracovii w Krakowie przy ul. Wielickiej)
kolejka 3 (22-08-2015/23-08-2015):
19 Cracovia II 2-2 Garbarnia Kraków 2015-08-23 11:00
20 Spartakus Aureus Daleszyce 0-2 Sparta Kazimierza Wielka 2015-08-22 11:00
21 Łysica Bodzentyn 1-3 Czarni Połaniec 2015-08-23 17:00
22 Soła Oświęcim 4-1 Wisła Sandomierz 2015-08-23 17:00
Zmiana z 22.08 na 23.08.2015
23 Beskid Andrychów Poroniec Poronin 2015-08-22 17:00
na boisku było 0-4, wynik anulowany
24 NKP Podhale Nowy Targ 0-2 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2015-08-22 17:00
25 Poprad Muszyna 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 2015-08-22 16:00
26 Wisła II Kraków 3-3 Hutnik Nowa Huta 2015-08-22 17:00
Na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Krakowie przy ul. Reymonta; bez udziału publiczności
27 Korona II Kielce 0-1 Unia Tarnów 2015-08-22 13:00
kolejka 4 (26-08-2015):
28 Garbarnia Kraków 2-1 Unia Tarnów 2015-08-26 17:00
29 Hutnik Nowa Huta 3-0 Korona II Kielce 2015-08-26 17:00
30 Wolania Wola Rzędzińska 2-3 Wisła II Kraków 2015-08-26 17:00
31 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 4-0 Poprad Muszyna 2015-08-26 16:00
32 Poroniec Poronin NKP Podhale Nowy Targ 2015-08-26 17:00
na boisku było 1-1, wynik anulowany
33 Wisła Sandomierz 2-1 Beskid Andrychów 2015-08-26 17:00
34 Czarni Połaniec 0-2 Soła Oświęcim 2015-08-26 17:00
35 Łysica Bodzentyn 1-0 Sparta Kazimierza Wielka 2015-08-26 17:00
Zmiana gospodarza, mecz w Bodzentynie
36 Cracovia II 3-0 Spartakus Aureus Daleszyce 2015-08-26 17:00
kolejka 5 (29-08-2015/30-08-2015):
37 Spartakus Aureus Daleszyce 2-1 Garbarnia Kraków 2015-08-30 17:00
38 Łysica Bodzentyn 1-0 Cracovia II 2015-08-30 17:00
39 Soła Oświęcim 4-0 Sparta Kazimierza Wielka 2015-08-30 17:00
40 Beskid Andrychów 0-4 Czarni Połaniec 2015-08-29 17:00
41 NKP Podhale Nowy Targ 4-0 Wisła Sandomierz 2015-08-29 17:00
42 Poprad Muszyna Poroniec Poronin 2015-08-29 16:00
na boisku było 2-2, wynik anulowany
43 Wisła II Kraków 0-0 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2015-08-29 12:00
Zmiana godziny z 11:00 na 12:00; na boisku Dalinu Myślenice
44 Korona II Kielce 6-1 Wolania Wola Rzędzińska 2015-08-30 16:00
Zmiana z 29.08 na 30.08.2015
45 Unia Tarnów 3-0 Hutnik Nowa Huta 2015-08-29 17:00
kolejka 6 (05-09-2015/06-09-2015):
46 Garbarnia Kraków 1-3 Hutnik Nowa Huta 2015-09-05 11:00
47 Wolania Wola Rzędzińska 2-3 Unia Tarnów 2015-09-06 16:00
48 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 4-2 Korona II Kielce 2015-09-05 16:30
49 Poroniec Poronin Wisła II Kraków 2015-09-04 17:00
na boisku było 1-4, wynik anulowany
50 Wisła Sandomierz 2-1 Poprad Muszyna 2015-09-05 16:30
Zmiana z 6.09 na 5.09.2015
51 Czarni Połaniec 3-1 NKP Podhale Nowy Targ 2015-09-05 11:00
Zmiana godziny z 16:30 na 11:00
52 Sparta Kazimierza Wielka 4-2 Beskid Andrychów 2015-09-06 16:00
Mecz na boisku Sparty, ul. Głowackiego 42
53 Cracovia II 1-2 Soła Oświęcim 2015-09-05 11:00
54 Spartakus Aureus Daleszyce 4-0 Łysica Bodzentyn 2015-09-06 16:30
kolejka 7 (12-09-2015/13-09-2015):
55 Łysica Bodzentyn 1-2 Garbarnia Kraków 2015-09-13 16:00
56 Soła Oświęcim 1-0 Spartakus Aureus Daleszyce 2015-09-13 16:30
57 Beskid Andrychów 0-6 Cracovia II 2015-09-12 11:00
Zmiana godziny z 16:30 na 11:00
58 NKP Podhale Nowy Targ 3-2 Sparta Kazimierza Wielka 2015-09-12 16:00
59 Poprad Muszyna 3-1 Czarni Połaniec 2015-09-12 15:00
60 Wisła II Kraków 4-0 Wisła Sandomierz 2015-09-12 16:00
Zmiana godziny z 12:00 na 16:00; na boisku Dalinu Myślenice
61 Korona II Kielce Poroniec Poronin 2015-09-13 11:00
na boisku było 1-3, wynik anulowany
62 Unia Tarnów 0-2 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2015-09-12 16:00
63 Hutnik Nowa Huta 3-1 Wolania Wola Rzędzińska 2015-09-12 16:30
kolejka 8 (19-09-2015/20-09-2015):
64 Garbarnia Kraków 4-0 Wolania Wola Rzędzińska 2015-09-19 11:00
65 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-0 Hutnik Nowa Huta 2015-09-19 16:00
66 Poroniec Poronin Unia Tarnów 2015-09-20 16:00
na boisku było 3-1, wynik anulowany
67 Wisła Sandomierz 1-0 Korona II Kielce 2015-09-20 16:00
68 Czarni Połaniec 2-2 Wisła II Kraków 2015-09-19 11:00
69 Sparta Kazimierza Wielka 0-0 Poprad Muszyna 2015-09-19 15:00
70 Cracovia II 5-2 NKP Podhale Nowy Targ 2015-09-19 16:00
Zmiana z 20.09 na 19.09.2015
71 Spartakus Aureus Daleszyce 3-0 Beskid Andrychów 2015-09-20 16:00
72 Łysica Bodzentyn 5-0 Soła Oświęcim 2015-09-19 11:00
Zmiana z 20.09 na 19.09.2015
kolejka 9 (26-09-2015/27-09-2015):
73 Soła Oświęcim 2-2 Garbarnia Kraków 2015-09-26 11:00
Zmiana godziny z 16:00 na 11:00
74 Beskid Andrychów 1-2 Łysica Bodzentyn 2015-09-26 16:00
75 NKP Podhale Nowy Targ 2-0 Spartakus Aureus Daleszyce 2015-09-26 16:00
76 Poprad Muszyna 2-1 Cracovia II 2015-09-26 12:00
77 Wisła II Kraków 4-2 Sparta Kazimierza Wielka 2015-09-26 12:00
Na boisku Dalinu Myślenice
78 Korona II Kielce 2-2 Czarni Połaniec 2015-09-26 12:00
79 Unia Tarnów 2-1 Wisła Sandomierz 2015-09-26 16:00
80 Hutnik Nowa Huta Poroniec Poronin 2015-09-26 16:00
na boisku było 5-1, wynik anulowany
81 Wolania Wola Rzędzińska 3-1 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2015-09-27 15:00
kolejka 10 (03-10-2015/04-10-2015):
82 Garbarnia Kraków Poroniec Poronin 2015-10-03 11:00
3-0 w.o., goście nie przyjechali na mecz. Wynik anulowany
83 Wisła Sandomierz 2-3 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2015-10-04 15:00
84 Czarni Połaniec 3-2 Wolania Wola Rzędzińska 2015-10-03 15:00
85 Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Hutnik Nowa Huta 2015-10-03 11:00
Zmiana z 4.10 na 3.10.2015
86 Cracovia II 5-1 Unia Tarnów 2015-10-03 11:00
Zmiana z 4.10 na 3.10.2015
87 Spartakus Aureus Daleszyce 2-1 Korona II Kielce 2015-10-03 13:00
Zmiana z 4.10 na 3.10.2015
88 Łysica Bodzentyn 2-2 Wisła II Kraków 2015-10-03 15:00
Zmiana z 4.10 na 3.10.2015
89 Soła Oświęcim 2-2 Poprad Muszyna 2015-10-03 15:30
90 Beskid Andrychów 1-4 NKP Podhale Nowy Targ 2015-10-03 11:00
Zmiana godziny z 15:00 na 11:00
kolejka 11 (10-10-2015/11-10-2015):
91 Beskid Andrychów 0-1 Garbarnia Kraków 2015-10-09 15:00
Mecz w piątek.
92 NKP Podhale Nowy Targ 4-2 Soła Oświęcim 2015-10-10 15:00
93 Poprad Muszyna 1-1 Łysica Bodzentyn 2015-10-10 14:00
94 Wisła II Kraków 2-0 Spartakus Aureus Daleszyce 2015-10-10 11:00
Zmiana godziny z 12:00 na 11:00; na boisku Dalinu Myślenice
95 Korona II Kielce 1-1 Cracovia II 2015-10-10 12:00
96 Unia Tarnów 1-0 Sparta Kazimierza Wielka 2015-10-10 15:00
97 Hutnik Nowa Huta 2-1 Czarni Połaniec 2015-10-10 15:00
98 Wolania Wola Rzędzińska 0-1 Wisła Sandomierz 2015-10-11 14:30
99 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. Poroniec Poronin 2015-10-10 15:00
na boisku było 2-0, wynik anulowany
kolejka 12 (17-10-2015/18-10-2015):
100 Garbarnia Kraków 3-1 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2015-10-17 11:00
101 Poroniec Poronin Wolania Wola Rzędzińska 2015-10-18 15:00
na boisku było 4-0, wynik anulowany
102 Wisła Sandomierz 1-1 Hutnik Nowa Huta 2015-10-18 15:00
103 Czarni Połaniec 0-3 Unia Tarnów 2015-10-17 15:00
104 Sparta Kazimierza Wielka 1-2 Korona II Kielce 2015-10-18 15:00
105 Cracovia II 4-0 Wisła II Kraków 2015-10-17 12:00
Zmiana z 18.10 na 17.10.2015 (stadion przy ul. Kałuży 1)
106 Spartakus Aureus Daleszyce 3-1 Poprad Muszyna 2015-10-17 15:00
107 Łysica Bodzentyn 1-0 NKP Podhale Nowy Targ 2015-10-17 11:00
Zmiana z 18.10 na 17.10.2015
108 Soła Oświęcim 2-0 Beskid Andrychów 2015-10-17 15:00
kolejka 13 (24-10-2015/25-10-2015):
109 NKP Podhale Nowy Targ 1-4 Garbarnia Kraków 2015-10-24 14:00
110 Poprad Muszyna 1-1 Beskid Andrychów 2015-10-24 12:00
111 Wisła II Kraków 1-3 Soła Oświęcim 2015-10-25 11:00
Na boisku Dalinu Myślenice; zmiana z 24.10 na 25.10.2015
112 Korona II Kielce 2-4 Łysica Bodzentyn 2015-10-25 12:00
Zmiana z 24.10 na 25.10.2015
113 Unia Tarnów 1-1 Spartakus Aureus Daleszyce 2015-10-24 15:00
114 Hutnik Nowa Huta 4-0 Cracovia II 2015-10-24 19:00
Zmiana z 25.10 na 24.10.2015
115 Wolania Wola Rzędzińska 5-3 Sparta Kazimierza Wielka 2015-10-25 14:00
116 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 4-0 Czarni Połaniec 2015-10-24 15:00
117 Poroniec Poronin Wisła Sandomierz 2015-10-25 14:00
na boisku było 3-1, wynik anulowany
kolejka 14 (31-10-2015):
118 Garbarnia Kraków 2-1 Wisła Sandomierz 2015-10-30 13:30
Mecz w piątek.
119 Czarni Połaniec Poroniec Poronin 2015-10-31 12:00
na boisku było 3-2, mecz anulowany
120 Sparta Kazimierza Wielka 1-1 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2015-10-31 13:00
121 Cracovia II 2-2 Wolania Wola Rzędzińska 2015-10-31 14:00
Zmiana godziny z 11:00 na 14:00
122 Spartakus Aureus Daleszyce 1-3 Hutnik Nowa Huta 2015-10-31 12:00
123 Łysica Bodzentyn 3-1 Unia Tarnów 2015-10-31 13:30
124 Soła Oświęcim 1-0 Korona II Kielce 2015-10-31 13:00
125 Beskid Andrychów 1-2 Wisła II Kraków 2015-10-31 13:00
126 NKP Podhale Nowy Targ 4-1 Poprad Muszyna 2015-10-31 13:00
kolejka 15 (07-11-2015/08-11-2015):
127 Poprad Muszyna 1-0 Garbarnia Kraków 2015-11-07 12:00
128 Wisła II Kraków 0-2 NKP Podhale Nowy Targ 2015-11-07 12:00
Na boisku Dalinu Myślenice
129 Korona II Kielce 3-0 Beskid Andrychów 2015-11-07 13:00
130 Unia Tarnów 1-2 Soła Oświęcim 2015-11-07 13:30
131 Hutnik Nowa Huta 3-1 Łysica Bodzentyn 2015-11-07 13:30
132 Wolania Wola Rzędzińska 1-2 Spartakus Aureus Daleszyce 2015-11-08 13:00
133 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3-2 Cracovia II 2015-11-08 13:30
134 Poroniec Poronin Sparta Kazimierza Wielka 2015-11-08 13:00
na boisku było 4-0, wynik anulowany
135 Wisła Sandomierz 1-1 Czarni Połaniec 2015-11-08 13:00
kolejka 16 (11-11-2015):
136 Garbarnia Kraków 2-0 Czarni Połaniec 2015-11-11 11:00
137 Sparta Kazimierza Wielka 3-0 Wisła Sandomierz 2015-11-11 13:00
138 Cracovia II Poroniec Poronin 2015-11-11 13:00
na boisku było 2-2, wynik anulowany
139 Spartakus Aureus Daleszyce 2-1 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2015-11-11 13:00
140 Łysica Bodzentyn 3-1 Wolania Wola Rzędzińska 2015-11-11 11:00
Zmiana godziny z 13:00 na 11:00
141 Soła Oświęcim 2-0 Hutnik Nowa Huta 2015-11-11 12:00
142 Beskid Andrychów 1-2 Unia Tarnów 2015-11-11 13:00
Zmiana z 11.11 na 18.11; decyzją MZPN mecz w pierwotnym terminie
143 NKP Podhale Nowy Targ 0-2 Korona II Kielce 2015-11-11 13:00
144 Poprad Muszyna 0-2 Wisła II Kraków 2015-11-11 12:00
kolejka 17 (14-11-2015/15-11-2015):
145 Wisła II Kraków 0-2 Garbarnia Kraków 2015-11-14 12:00
Na boisku Dalinu Myślenice
146 Korona II Kielce 4-0 Poprad Muszyna 2015-11-14 13:00
147 Unia Tarnów 3-1 NKP Podhale Nowy Targ 2015-11-14 13:00
148 Hutnik Nowa Huta 3-2 Beskid Andrychów 2015-11-14 16:30
Zmiana godziny z 13:00 na 16:30
149 Wolania Wola Rzędzińska 0-4 Soła Oświęcim 2015-11-15 13:00
150 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-0 Łysica Bodzentyn 2015-11-14 16:00
Zmiana godziny z 13:00 na 16:00 (przy sztucznym oświetleniu)
151 Poroniec Poronin Spartakus Aureus Daleszyce 2015-11-15 13:00
na boisku było 1-2, wynik anulowany
152 Wisła Sandomierz 1-3 Cracovia II 2015-11-15 13:00
153 Czarni Połaniec 0-0 Sparta Kazimierza Wielka 2015-11-14 12:00
kolejka 18 (12-03-2016/13-03-2016):
154 Garbarnia Kraków 1-0 Sparta Kazimierza Wielka 2016-03-12 11:00
155 Czarni Połaniec 2-5 Cracovia II 2016-03-12 14:00
156 Wisła Sandomierz 2-3 Spartakus Aureus Daleszyce 2016-03-13 15:00
157 Łysica Bodzentyn pauza
158 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-0 Soła Oświęcim 2016-03-12 14:00
159 Wolania Wola Rzędzińska 1-0 Beskid Andrychów 2016-03-13 15:00
160 Hutnik Nowa Huta 0-1 NKP Podhale Nowy Targ 2016-03-12 18:00
Zmiana godziny z 15:30 na 18:00
161 Unia Tarnów 1-1 Poprad Muszyna 2016-03-12 15:30
162 Korona II Kielce 3-0 Wisła II Kraków 2016-03-12 11:00
kolejka 19 (19-03-2016/20-03-2016):
163 Korona II Kielce 0-0 Garbarnia Kraków 2016-03-19 11:00
Zmiana z 19.03 na 20.03, a następnie na 19.03.2016
164 Wisła II Kraków 4-1 Unia Tarnów 2016-03-19 11:00
Na boisku AP Kmita Zabierzów
165 Hutnik Nowa Huta 2-0 Poprad Muszyna 2016-03-19 18:00
Zmiana godziny z 15:30 na 18:00
166 NKP Podhale Nowy Targ 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 2016-03-19 15:00
167 Beskid Andrychów 0-2 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-03-19 15:00
168 Soła Oświęcim pauza
169 Łysica Bodzentyn 0-5 Wisła Sandomierz 2016-03-20 15:00
170 Spartakus Aureus Daleszyce 1-2 Czarni Połaniec 2016-03-20 15:00
171 Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Cracovia II 2016-03-20 12:00
kolejka 20 (26-03-2016):
172 Garbarnia Kraków 3-2 Cracovia II 2016-03-26 11:00
173 Sparta Kazimierza Wielka 0-3 Spartakus Aureus Daleszyce 2016-03-26 15:00
174 Czarni Połaniec 0-0 Łysica Bodzentyn 2016-03-26 11:00
175 Wisła Sandomierz 1-1 Soła Oświęcim 2016-03-26 12:00
176 Beskid Andrychów pauza
177 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-2 NKP Podhale Nowy Targ 2016-03-26 15:00
178 Wolania Wola Rzędzińska 3-2 Poprad Muszyna 2016-03-26 12:30
179 Hutnik Nowa Huta 1-6 Wisła II Kraków 2016-03-26 15:00
Zmiana z 25.03 na 26.03.2016
180 Unia Tarnów 1-1 Korona II Kielce 2016-03-26 13:00
kolejka 21 (02-04-2016/03-04-2016):
181 Unia Tarnów 2-1 Garbarnia Kraków 2016-04-02 16:00
182 Korona II Kielce 2-0 Hutnik Nowa Huta 2016-04-03 11:00
Zmiana z 2.04 na 3.04.2016
183 Wisła II Kraków 5-1 Wolania Wola Rzędzińska 2016-04-02 11:00
Na boisku AP Kmita Zabierzów
184 Poprad Muszyna 0-3 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-04-02 16:00
185 NKP Podhale Nowy Targ pauza
186 Beskid Andrychów 1-3 Wisła Sandomierz 2016-04-02 16:30
187 Soła Oświęcim 0-1 Czarni Połaniec 2016-04-02 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
188 Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Łysica Bodzentyn 2016-04-03 15:00
189 Spartakus Aureus Daleszyce 3-2 Cracovia II 2016-04-03 16:00
kolejka 22 (06-04-2016):
190 Garbarnia Kraków 2-1 Spartakus Aureus Daleszyce 2016-04-06 16:30
191 Cracovia II 1-0 Łysica Bodzentyn 2016-04-06 17:00
192 Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Soła Oświęcim 2016-04-06 17:00
193 Czarni Połaniec 4-0 Beskid Andrychów 2016-04-06 17:00
194 Wisła Sandomierz 0-1 NKP Podhale Nowy Targ 2016-04-06 17:00
195 Poprad Muszyna pauza
196 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-2 Wisła II Kraków 2016-04-06 17:00
197 Wolania Wola Rzędzińska 0-3 Korona II Kielce 2016-04-06 17:00
198 Hutnik Nowa Huta 0-1 Unia Tarnów 2016-04-06 19:00
kolejka 23 (09-04-2016/10-04-2016):
199 Hutnik Nowa Huta 0-3 Garbarnia Kraków 2016-04-09 17:00
200 Unia Tarnów 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 2016-04-09 17:00
201 Korona II Kielce 1-4 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-04-10 11:00
202 Wisła II Kraków pauza
203 Poprad Muszyna 1-2 Wisła Sandomierz 2016-04-09 16:00
204 NKP Podhale Nowy Targ 3-0 Czarni Połaniec 2016-04-09 11:00
205 Beskid Andrychów 1-5 Sparta Kazimierza Wielka 2016-04-09 16:00
206 Soła Oświęcim 1-1 Cracovia II 2016-04-09 12:00
Zmiana godziny z 17:00 na 12:00
207 Łysica Bodzentyn 2-2 Spartakus Aureus Daleszyce 2016-04-10 17:00
kolejka 24 (16-04-2016/17-04-2016):
208 Garbarnia Kraków 5-0 Łysica Bodzentyn 2016-04-16 11:00
209 Spartakus Aureus Daleszyce 3-1 Soła Oświęcim 2016-04-17 17:00
210 Cracovia II 6-1 Beskid Andrychów 2016-04-17 11:00
211 Sparta Kazimierza Wielka 0-2 NKP Podhale Nowy Targ 2016-04-17 17:00
212 Czarni Połaniec 1-0 Poprad Muszyna 2016-04-16 17:00
213 Wisła Sandomierz 2-3 Wisła II Kraków 2016-04-17 14:00
Zmiana godziny z 16:00 na 14:00
214 Korona II Kielce pauza
215 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-1 Unia Tarnów 2016-04-16 15:30
Zmiana godziny z 17:00 na 15:30
216 Wolania Wola Rzędzińska 2-5 Hutnik Nowa Huta 2016-04-16 14:00
Zmiana godziny z 17:00 na 14:00
kolejka 25 (20-04-2016):
217 Wolania Wola Rzędzińska 2-4 Garbarnia Kraków 2016-04-20 17:00
218 Hutnik Nowa Huta 1-0 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-04-20 19:00
219 Unia Tarnów pauza
220 Korona II Kielce 0-1 Wisła Sandomierz 2016-04-20 17:00
221 Wisła II Kraków 1-2 Czarni Połaniec 2016-04-20 17:00
Na boisku AP Kmita Zabierzów
222 Poprad Muszyna 2-0 Sparta Kazimierza Wielka 2016-04-20 16:30
223 NKP Podhale Nowy Targ 3-1 Cracovia II 2016-04-20 17:00
224 Beskid Andrychów 1-2 Spartakus Aureus Daleszyce 2016-04-20 17:00
225 Soła Oświęcim 4-1 Łysica Bodzentyn 2016-04-20 17:30
kolejka 26 (23-04-2016/24-04-2016):
226 Garbarnia Kraków 1-4 Soła Oświęcim 2016-04-24 11:00
227 Łysica Bodzentyn 2-1 Beskid Andrychów 2016-04-24 17:00
228 Spartakus Aureus Daleszyce 2-1 NKP Podhale Nowy Targ 2016-04-24 17:00
229 Cracovia II 4-0 Poprad Muszyna 2016-04-24 12:00
230 Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Wisła II Kraków 2016-04-24 17:00
231 Czarni Połaniec 1-0 Korona II Kielce 2016-04-23 17:00
232 Wisła Sandomierz 3-0 Unia Tarnów 2016-04-24 17:00
233 Hutnik Nowa Huta pauza
234 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 4-0 Wolania Wola Rzędzińska 2016-04-23 15:30
Zmiana godziny z 17:00 na 15:30
kolejka 27 (30-04-2016/01-05-2016):
235 Garbarnia Kraków pauza
236 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 4-0 Wisła Sandomierz 2016-04-30 19:00
Zmiana godziny z 17:00 na 19:00 (sztuczne oświetlenie)
237 Wolania Wola Rzędzińska 3-4 Czarni Połaniec 2016-04-30 17:00
Zmiana z 1.05 na 30.04.2016
238 Hutnik Nowa Huta 2-2 Sparta Kazimierza Wielka 2016-04-30 17:00
239 Unia Tarnów 0-2 Cracovia II 2016-04-30 14:00
Zmiana godziny z 17:00 na 14:00
240 Korona II Kielce 2-2 Spartakus Aureus Daleszyce 2016-05-01 11:00
Zmiana z 30.04 na 1.05.2016
241 Wisła II Kraków 5-1 Łysica Bodzentyn 2016-05-01 11:00
Zmiana z 30.04 na 1.05.2016; na boisku AP Kmita Zabierzów
242 Poprad Muszyna 0-0 Soła Oświęcim 2016-04-30 17:00
243 NKP Podhale Nowy Targ 4-0 Beskid Andrychów 2016-04-30 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
kolejka 28 (07-05-2016/08-05-2016):
244 Garbarnia Kraków 7-0 Beskid Andrychów 2016-05-07 11:00
245 Soła Oświęcim 1-0 NKP Podhale Nowy Targ 2016-05-07 17:30
246 Łysica Bodzentyn 1-2 Poprad Muszyna 2016-05-06 17:00
247 Spartakus Aureus Daleszyce 2-1 Wisła II Kraków 2016-05-08 17:00
248 Cracovia II 1-0 Korona II Kielce 2016-05-08 11:00
249 Sparta Kazimierza Wielka 0-0 Unia Tarnów 2016-05-08 17:00
250 Czarni Połaniec 2-0 Hutnik Nowa Huta 2016-05-07 17:00
251 Wisła Sandomierz 3-1 Wolania Wola Rzędzińska 2016-05-08 17:00
252 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. pauza
kolejka 29 (14-05-2016/15-05-2016):
253 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-0 Garbarnia Kraków 2016-05-14 19:00
Zmiana z 14.05 na 15.05, a następnie ponownie na 14.05.2016 (sztuczne oświetlenie)
254 Wolania Wola Rzędzińska pauza
255 Hutnik Nowa Huta 0-1 Wisła Sandomierz 2016-05-14 18:00
256 Unia Tarnów 5-1 Czarni Połaniec 2016-05-14 17:00
257 Korona II Kielce 2-1 Sparta Kazimierza Wielka 2016-05-15 11:00
Zmiana z 14.05 na 15.05.2016
258 Wisła II Kraków 3-0 Cracovia II 2016-05-15 17:00
Zmiana z 14.05 na 15.05.2016; zmiana miejsca - boisko Dalinu Myślenice (bez publiczności)
259 Poprad Muszyna 1-6 Spartakus Aureus Daleszyce 2016-05-14 14:00
Zmiana z 14.05 na 15.05, a następnie ponownie na 14.05.2016; zmiana godziny z 17:00 na 14:00
260 NKP Podhale Nowy Targ 2-1 Łysica Bodzentyn 2016-05-14 11:00
261 Beskid Andrychów 0-7 Soła Oświęcim 2016-05-14 17:00
kolejka 30 (18-05-2016):
262 Garbarnia Kraków 2-0 NKP Podhale Nowy Targ 2016-05-18 18:00
263 Beskid Andrychów 1-0 Poprad Muszyna 2016-05-18 17:00
264 Soła Oświęcim 3-5 Wisła II Kraków 2016-05-18 17:30
265 Łysica Bodzentyn 0-0 Korona II Kielce 2016-05-18 17:00
266 Spartakus Aureus Daleszyce 3-0 Unia Tarnów 2016-05-18 18:00
267 Cracovia II 5-1 Hutnik Nowa Huta 2016-05-18 18:00
Mecz na stadionie przy ul. Kałuży 1
268 Sparta Kazimierza Wielka 2-0 Wolania Wola Rzędzińska 2016-05-18 18:00
269 Czarni Połaniec 0-2 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-05-18 17:00
270 Wisła Sandomierz pauza
kolejka 31 (21-05-2016/22-05-2016):
271 Wisła Sandomierz 0-1 Garbarnia Kraków 2016-05-22 17:00
272 Czarni Połaniec pauza
273 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 4-1 Sparta Kazimierza Wielka 2016-05-21 17:00
274 Wolania Wola Rzędzińska 0-3 Cracovia II 2016-05-22 17:00
275 Hutnik Nowa Huta 2-1 Spartakus Aureus Daleszyce 2016-05-21 18:00
276 Unia Tarnów 4-0 Łysica Bodzentyn 2016-05-21 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
277 Korona II Kielce 1-2 Soła Oświęcim 2016-05-21 16:00
278 Wisła II Kraków 4-0 Beskid Andrychów 2016-05-21 11:00
Na boisku AP Kmita Zabierzów
279 Poprad Muszyna 4-3 NKP Podhale Nowy Targ 2016-05-21 17:00
Zmiana z 22.05 na 21.05.2016
kolejka 32 (25-05-2016):
280 Garbarnia Kraków 2-0 Poprad Muszyna 2016-05-25 17:00
281 NKP Podhale Nowy Targ 3-1 Wisła II Kraków 2016-05-25 18:00
282 Beskid Andrychów 0-5 Korona II Kielce 2016-05-25 16:00
283 Soła Oświęcim 1-2 Unia Tarnów 2016-05-25 17:30
284 Łysica Bodzentyn 1-3 Hutnik Nowa Huta 2016-05-25 17:00
285 Spartakus Aureus Daleszyce 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 2016-05-25 18:00
286 Cracovia II 2-3 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-05-25 17:00
Mecz na stadionie przy ul. Kałuży 1
287 Sparta Kazimierza Wielka pauza
288 Czarni Połaniec 1-0 Wisła Sandomierz 2016-05-25 17:00
kolejka 33 (28-05-2016/29-05-2016):
289 Czarni Połaniec Garbarnia Kraków 2016-05-28 17:00
290 Wisła Sandomierz Sparta Kazimierza Wielka 2016-05-29 17:00
291 Cracovia II pauza
292 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. Spartakus Aureus Daleszyce 2016-05-28 17:00
293 Wolania Wola Rzędzińska Łysica Bodzentyn 2016-05-29 17:00
294 Hutnik Nowa Huta Soła Oświęcim 2016-05-28 18:00
295 Unia Tarnów Beskid Andrychów 2016-05-28 11:00
Zmiana godziny z 18:00 na 11:00
296 Korona II Kielce NKP Podhale Nowy Targ 2016-05-28 16:00
297 Wisła II Kraków Poprad Muszyna 2016-05-28 16:00
Na boisku AP Kmita Zabierzów
kolejka 34 (04-06-2016):
298 Garbarnia Kraków Wisła II Kraków 2016-06-04 17:00
299 Poprad Muszyna Korona II Kielce 2016-06-04 17:00
300 NKP Podhale Nowy Targ Unia Tarnów 2016-06-04 17:00
301 Beskid Andrychów Hutnik Nowa Huta 2016-06-04 17:00
302 Soła Oświęcim Wolania Wola Rzędzińska 2016-06-04 17:00
303 Łysica Bodzentyn KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2016-06-04 17:00
304 Spartakus Aureus Daleszyce pauza
305 Cracovia II Wisła Sandomierz 2016-06-04 17:00
306 Sparta Kazimierza Wielka Czarni Połaniec 2016-06-04 17:00