III liga kobiet 2017/2018
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Prądniczanka Kraków 4 12 23-0 4 0 0 2 6 9-0 2 0 0 2 6 14-0 2 0 0
2 Iskra Brzezinka 4 9 17-4 3 0 1 2 6 8-1 2 0 0 2 3 9-3 1 0 1
3 Podgórze Kraków 5 9 15-6 3 0 2 3 9 14-0 3 0 0 2 0 1-6 0 0 2
4 AS Progres Kraków 4 8 9-3 2 2 0 2 4 5-1 1 1 0 2 4 4-2 1 1 0
5 Piast Skawina 4 7 15-4 2 1 1 1 3 8-0 1 0 0 3 4 7-4 1 1 1
6 Tuchovia 4 7 11-8 2 1 1 3 4 7-5 1 1 1 1 3 4-3 1 0 0
7 Rysy II Bukowina Tatrzańska 3 6 6-11 2 0 1 1 0 1-9 0 0 1 2 6 5-2 2 0 0
8 Puszcza Niepołomice 3 4 5-5 1 1 1 1 3 4-1 1 0 0 2 1 1-4 0 1 1
9 Olimpia Osieczany 4 3 1-19 1 0 3 1 3 1-0 1 0 0 3 0 0-19 0 0 3
10 Victoria Gaj 3 1 5-8 0 1 2 3 1 5-8 0 1 2 0 0 0-0 0 0 0
11 Glinik Gorlice 4 0 0-19 0 0 4 2 0 0-12 0 0 2 2 0 0-7 0 0 2
12 LKS Szaflary 4 0 3-23 0 0 4 2 0 2-9 0 0 2 2 0 1-14 0 0 2
Od 3. kolejki Prądniczanka rozgrywa mecze na boisku Zieleńczanki w Zielonkach, ul. Do Cegielni 22;
kolejka 1 (26-08-2017/27-08-2017):
1 Victoria Gaj 1-3 AS Progres Kraków 2017-08-27 11:00
2 Tuchovia 4-0 Glinik Gorlice 2017-08-29 18:00
Mecz przełożony na 29.08
3 Rysy II Bukowina Tatrzańska 1-9 Iskra Brzezinka 2017-08-27 10:00
Mecz na boisku Dunajca Ostrowsko, Pl. Floriana 3
4 Puszcza Niepołomice 4-1 LKS Szaflary 2017-08-27 17:00
Puszcza gra mecze na boisku Piłkarza Podłęże
5 Prądniczanka Kraków 7-0 Olimpia Osieczany 2017-08-26 14:00
Mecz na boisku w Bibicach, ul. Sportowa
6 Podgórze Kraków 1-0 Piast Skawina 2017-08-26 16:30
kolejka 2 (02-09-2017/03-09-2017):
7 AS Progres Kraków 1-1 Piast Skawina 2017-09-03 14:00
8 Olimpia Osieczany 1-0 Podgórze Kraków 2017-09-03 11:00
9 LKS Szaflary 0-3 Prądniczanka Kraków 2017-09-03 13:00
10 Iskra Brzezinka 3-0 Puszcza Niepołomice 2017-09-02 17:00
11 Glinik Gorlice 0-1 Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-09-03 11:30
12 Victoria Gaj 3-4 Tuchovia 2017-09-03 11:00
kolejka 3 (09-09-2017/10-09-2017):
13 Tuchovia 1-1 AS Progres Kraków 2017-09-10 12:00
Zmiana z 9.09 na 10.09.2017
14 Rysy II Bukowina Tatrzańska Victoria Gaj 2017-11-12 13:00
Mecz przełożony na inny termin
15 Puszcza Niepołomice Glinik Gorlice 2017-11-12 13:30
Zmiana z 9.09 na 12.11.2017
16 Prądniczanka Kraków 2-0 Iskra Brzezinka 2017-09-09 12:00
Mecz na boisku Zieleńczanki
17 Podgórze Kraków 10-0 LKS Szaflary 2017-09-10 10:00
Zmiana z 16:30 na 14:30, następnie z 9.09 na 10.09
18 Piast Skawina 8-0 Olimpia Osieczany 2017-09-10 10:00
kolejka 4 (16-09-2017/17-09-2017):
19 AS Progres Kraków 4-0 Olimpia Osieczany 2017-09-17 16:00
20 LKS Szaflary 2-6 Piast Skawina 2017-09-17 11:00
21 Iskra Brzezinka 5-1 Podgórze Kraków 2017-09-16 17:00
22 Glinik Gorlice 0-11 Prądniczanka Kraków 2017-09-17 15:00
23 Victoria Gaj 1-1 Puszcza Niepołomice 2017-09-17 11:00
24 Tuchovia 2-4 Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-09-16 17:00
kolejka 5 (23-09-2017/24-09-2017):
25 Rysy II Bukowina Tatrzańska AS Progres Kraków 2017-09-23 16:00
Boisko w Ostrowsku
26 Puszcza Niepołomice Tuchovia 2017-09-24 16:00
27 Prądniczanka Kraków Victoria Gaj
Mecz z 23.09 odwołany
28 Podgórze Kraków 3-0 Glinik Gorlice 2017-09-23 16:30
22.09 Glinik poinformował Wydział Gier, że oddaje mecz walkowerem z uwagi na choroby zawodniczek
29 Piast Skawina Iskra Brzezinka 2017-11-12 10:00
Zmiana z 24.09 na 12.11.2017
30 Olimpia Osieczany LKS Szaflary 2017-11-12 11:00
Zmiana z 24.09 na 12.11.2017
kolejka 6 (30-09-2017/01-10-2017):
31 AS Progres Kraków LKS Szaflary 2017-10-01 16:00
32 Iskra Brzezinka Olimpia Osieczany 2017-09-30 16:00
33 Glinik Gorlice Piast Skawina 2017-10-01 10:30
34 Victoria Gaj Podgórze Kraków 2017-10-01 11:00
35 Tuchovia Prądniczanka Kraków 2017-09-30 17:00
36 Rysy II Bukowina Tatrzańska Puszcza Niepołomice 2017-10-01 13:00
kolejka 7 (07-10-2017/08-10-2017):
37 Puszcza Niepołomice AS Progres Kraków 2017-10-08 15:30
38 Prądniczanka Kraków Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-10-07 14:00
39 Podgórze Kraków Tuchovia 2017-10-07 14:30
40 Piast Skawina Victoria Gaj 2017-10-08 10:00
41 Olimpia Osieczany Glinik Gorlice 2017-10-08 11:00
42 LKS Szaflary Iskra Brzezinka 2017-10-07 12:00
kolejka 8 (14-10-2017/15-10-2017):
43 AS Progres Kraków Iskra Brzezinka 2017-10-15 14:00
44 Glinik Gorlice LKS Szaflary 2017-10-15 10:30
45 Victoria Gaj Olimpia Osieczany 2017-10-15 11:00
46 Tuchovia Piast Skawina 2017-10-14 16:00
47 Rysy II Bukowina Tatrzańska Podgórze Kraków 2017-10-14 12:00
48 Puszcza Niepołomice Prądniczanka Kraków 2017-10-14 15:30
kolejka 9 (21-10-2017/22-10-2017):
49 Prądniczanka Kraków AS Progres Kraków 2017-10-21 14:00
50 Podgórze Kraków Puszcza Niepołomice 2017-10-21 14:30
Zmiana godziny z 12:00 na 14:30
51 Piast Skawina Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-10-22 10:00
52 Olimpia Osieczany Tuchovia 2017-10-22 11:00
53 LKS Szaflary Victoria Gaj 2017-10-21 15:00
54 Iskra Brzezinka Glinik Gorlice 2017-10-21 16:00
kolejka 10 (28-10-2017/29-10-2017):
55 AS Progres Kraków Glinik Gorlice 2017-10-29 14:00
56 Victoria Gaj Iskra Brzezinka 2017-10-29 11:00
57 Tuchovia LKS Szaflary 2017-10-28 14:00
58 Rysy II Bukowina Tatrzańska Olimpia Osieczany
59 Puszcza Niepołomice Piast Skawina 2017-10-28 15:00
60 Prądniczanka Kraków Podgórze Kraków 2017-10-28 11:00
kolejka 11 (04-11-2017/05-11-2017):
61 Podgórze Kraków AS Progres Kraków
62 Piast Skawina Prądniczanka Kraków 2017-11-05 11:00
63 Olimpia Osieczany Puszcza Niepołomice 2017-11-04 11:00
64 LKS Szaflary Rysy II Bukowina Tatrzańska 2017-11-05 11:00
65 Iskra Brzezinka Tuchovia 2017-11-04 14:00
66 Glinik Gorlice Victoria Gaj 2017-11-05 11:30