III liga kobiet 2016/2017
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Iskra Brzezinka 14 38 35-9 12 2 0 6 18 20-4 6 0 0 8 20 15-5 6 2 0
2 Prądniczanka Kraków 16 37 38-13 12 1 3 8 18 14-8 6 0 2 8 19 24-5 6 1 1
3 Tuchovia Tuchów 16 35 48-24 11 2 3 7 16 23-8 5 1 1 9 19 25-16 6 1 2
4 UKS 3 Staszkówka-Jelna 15 35 44-23 11 2 2 8 19 21-11 6 1 1 7 16 23-12 5 1 1
5 LKS Szaflary 16 23 31-31 7 2 7 8 15 17-9 5 0 3 8 8 14-22 2 2 4
6 Olimpia Osieczany 16 18 22-34 5 3 8 8 11 14-16 3 2 3 8 7 8-18 2 1 5
7 Podgórze Kraków 16 16 17-34 5 1 10 6 9 11-12 3 0 3 10 7 6-22 2 1 7
8 AS Progres Kraków 16 14 16-29 4 2 10 9 10 11-14 3 1 5 7 4 5-15 1 1 5
9 Naprzód II Sobolów 16 11 16-35 3 2 11 9 5 11-18 1 2 6 7 6 5-17 2 0 5
10 Glinik Gorlice 14 9 15-33 2 3 9 8 9 12-15 2 3 3 6 0 3-18 0 0 6
11 Zielonka Wrząsowice 15 8 16-33 2 2 11 8 7 12-17 2 1 5 7 1 4-16 0 1 6
Piast Wołowice wycofał się z III ligi.
kolejka 1 (20-08-2016/21-08-2016):
1 Prądniczanka Kraków 3-1 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2016-08-20 11:00
2 LKS Szaflary 1-0 Podgórze Kraków 2016-11-06 11:00
zmiana godziny z 13:30 na 11:00
3 Glinik Gorlice 3-0 Zielonka Wrząsowice 2016-11-11 12:00
ustalony termin zaległego meczu na 11.11.2016; na boisku 1-2, po weryfikacji walkower 3-0 dla Glinika (gra nieuprawnionej zawodniczki)
4 Tuchovia Tuchów 4-0 AS Progres Kraków 2016-08-24 18:00
5 pauza Iskra Brzezinka
6 Olimpia Osieczany 3-0 Naprzód II Sobolów
mecz się nie odbył; sędzina napisała w sprawozdaniu, że boisko nie nadawało się do gry; spotkanie rozegrane zostanie wiosną 2017. Termin 26.3.2017, godz. 11:00, mecz nie doszedł do skutku. Ostatecznie walkower 3-0
kolejka 2 (27-08-2016/28-08-2016):
7 UKS 3 Staszkówka-Jelna 3-0 Naprzód II Sobolów 2016-09-07 17:00
8 Iskra Brzezinka 4-0 Olimpia Osieczany 2016-11-05 12:00
9 AS Progres Kraków pauza
10 Zielonka Wrząsowice 2-3 Tuchovia Tuchów 2016-11-05 15:00
11 LKS Szaflary 4-1 Glinik Gorlice 2016-08-28 14:30
12 Prądniczanka Kraków 3-0 Podgórze Kraków 2016-08-27 10:00
walkower (brak gości)
kolejka 3 (03-09-2016/04-09-2016):
13 UKS 3 Staszkówka-Jelna 5-2 Podgórze Kraków 2016-09-04 11:00
14 Glinik Gorlice 1-1 Prądniczanka Kraków 2016-09-04 12:00
15 Tuchovia Tuchów 4-1 LKS Szaflary 2016-09-04 11:30
16 pauza Zielonka Wrząsowice
17 Olimpia Osieczany 3-0 AS Progres Kraków 2016-10-19 15:30
18 Naprzód II Sobolów 1-1 Iskra Brzezinka 2016-09-04 16:00
kolejka 4 (10-09-2016/11-09-2016):
19 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2-2 Iskra Brzezinka 2016-09-21 17:00
20 AS Progres Kraków 1-2 Naprzód II Sobolów 2016-09-14 17:00
21 Zielonka Wrząsowice 0-2 Olimpia Osieczany 2016-09-11 11:00
22 LKS Szaflary pauza
23 Prądniczanka Kraków 0-4 Tuchovia Tuchów 2016-09-10 10:00
24 Glinik Gorlice 1-0 Podgórze Kraków 2016-09-11 12:00
kolejka 5 (17-09-2016/18-09-2016):
25 Glinik Gorlice 1-2 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2016-09-18 12:00
26 Tuchovia Tuchów 4-0 Podgórze Kraków 2016-09-18 18:00
27 pauza Prądniczanka Kraków
28 Olimpia Osieczany 2-2 LKS Szaflary 2016-09-18 11:00
29 Naprzód II Sobolów 1-1 Zielonka Wrząsowice 2016-09-17 16:00
30 Iskra Brzezinka 2-1 AS Progres Kraków 2016-09-17 17:00
kolejka 6 (24-09-2016/25-09-2016):
31 UKS 3 Staszkówka-Jelna 1-0 AS Progres Kraków 2016-09-25 16:30
32 Zielonka Wrząsowice 1-3 Iskra Brzezinka 2016-09-25 11:00
33 LKS Szaflary 0-1 Naprzód II Sobolów 2016-09-25 14:00
Zmiana godziny z 11:00 na 14:00
34 Prądniczanka Kraków 2-1 Olimpia Osieczany 2016-09-24 11:00
35 pauza Podgórze Kraków
36 Glinik Gorlice 1-5 Tuchovia Tuchów 2016-09-25 12:00
kolejka 7 (01-10-2016/02-10-2016):
37 Tuchovia Tuchów 3-3 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2016-10-01 11:00
38 pauza Glinik Gorlice
39 Olimpia Osieczany 3-0 Podgórze Kraków 2016-10-01 16:00
40 Naprzód II Sobolów 0-2 Prądniczanka Kraków 2016-10-01 14:00
41 Iskra Brzezinka 6-1 LKS Szaflary 2016-10-01 16:00
42 AS Progres Kraków 1-0 Zielonka Wrząsowice 2016-10-02 12:00
zmiana z 1.10 na 2.10.2016
kolejka 8 (08-10-2016/09-10-2016):
43 UKS 3 Staszkówka-Jelna 3-1 Zielonka Wrząsowice 2016-10-09 13:00
44 LKS Szaflary 4-1 AS Progres Kraków 2016-10-08 11:00
zmiana z 9.10 na 8.10.2016
45 Prądniczanka Kraków 0-1 Iskra Brzezinka 2016-10-08 11:30
46 Naprzód II Sobolów 0-1 Podgórze Kraków 2016-10-12 16:00
zmiana z 8.10 na 12.10.201
47 Glinik Gorlice 2-2 Olimpia Osieczany 2016-10-09 12:00
48 Tuchovia Tuchów pauza
kolejka 9 (15-10-2016/16-10-2016):
49 pauza UKS 3 Staszkówka-Jelna
50 Olimpia Osieczany 2-2 Tuchovia Tuchów 2016-10-15 15:00
51 Naprzód II Sobolów 6-0 Glinik Gorlice 2016-10-16 13:00
zmiana z 15.10 na 16.10.2016
52 Iskra Brzezinka 4-0 Podgórze Kraków 2016-10-15 16:00
53 AS Progres Kraków 0-2 Prądniczanka Kraków 2016-11-12 12:00
zmiana terminu z 19.10 na 26.10.2016, godz. 17:00; a następnie zaplanowany na 26.10.2016 mecz odwołany z uwagi na udział Progresu w MP juniorek; ustalony nowy termin to 12.11.2016, godz. 12:00, sztuczne boisko AS Progres, ul. Ptaszyckiego
54 Zielonka Wrząsowice 2-3 LKS Szaflary 2016-10-16 11:00
kolejka 10 (22-10-2016/23-10-2016):
55 UKS 3 Staszkówka-Jelna 4-3 LKS Szaflary 2016-11-12 12:00
zmiana z 23.10 na 22.10.2016, a następnie z 22.10 na 12.11.2016
56 Prądniczanka Kraków 3-1 Zielonka Wrząsowice 2016-10-22 11:30
zmiana godziny z 12.00 na 11.30
57 AS Progres Kraków 1-1 Podgórze Kraków 2016-11-19 13:30
Termin do ustalenia; ustalony nowy termin to 19.11.2016, godz. 13:30, sztuczne boisko AS Progres, ul. Ptaszyckiego
58 Glinik Gorlice 1-3 Iskra Brzezinka 2016-10-23 12:00
59 Tuchovia Tuchów 4-0 Naprzód II Sobolów 2016-10-22 16:00
60 pauza Olimpia Osieczany
kolejka 11 (29-10-2016/30-10-2016):
61 Olimpia Osieczany 0-1 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2016-10-29 14:00
62 Naprzód II Sobolów pauza
63 Iskra Brzezinka 3-2 Tuchovia Tuchów 2016-10-29 15:00
64 AS Progres Kraków 2-1 Glinik Gorlice 2016-10-29 11:00
65 Zielonka Wrząsowice 0-2 Podgórze Kraków 2016-10-30 11:00
66 LKS Szaflary 3-2 Prądniczanka Kraków 2016-10-30 14:00
zmiana godziny z 15:00 na 13:00, a następnie zmiana z 29.10 na 30.10.2016
kolejka 12 (01-04-2017/02-04-2017):
67 UKS 3 Staszkówka-Jelna 0-3 Prądniczanka Kraków 2017-04-02 11:00
68 Podgórze Kraków 1-0 LKS Szaflary 2017-04-02 11:00
Na boisku ze sztuczną trawą Nadwiślanu Kraków, ul. Koletek
69 Zielonka Wrząsowice 2-1 Glinik Gorlice 2017-04-02 11:00
70 AS Progres Kraków 1-2 Tuchovia Tuchów 2017-04-01 11:00
71 Iskra Brzezinka pauza
72 Naprzód II Sobolów 2-3 Olimpia Osieczany 2017-04-02 13:00
kolejka 13 (08-04-2017/09-04-2017):
73 Naprzód II Sobolów 0-6 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2017-04-09 13:00
74 Olimpia Osieczany 0-3 Iskra Brzezinka 2017-04-09 11:00
Zmiana z 8.04 na 9.04.2017
75 AS Progres Kraków pauza
76 Tuchovia Tuchów 4-1 Zielonka Wrząsowice 2017-04-09 11:00
77 Glinik Gorlice 2-2 LKS Szaflary 2017-04-09 11:30
78 Podgórze Kraków 0-3 Prądniczanka Kraków 2017-04-09 17:00
Zmiana godziny z 12:00 na 17:00 i boiska; mecz na stadionie Prądniczanki, ul. Św. Andrzeja Boboli
kolejka 14 (22-04-2017/23-04-2017):
79 Podgórze Kraków 3-5 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2017-04-23 11:00
Zmiana godziny z 12:00 na 11:00, mecz na sztucznej trawie boiska Nadwiśłanu, ul. Koletek 20
80 Prądniczanka Kraków 1-0 Glinik Gorlice 2017-04-12 17:00
Zmiana z 22.04 na 12.04.2017
81 LKS Szaflary 1-3 Tuchovia Tuchów 2017-04-17 15:00
Zmiana z 23.04 na 17.04.2017 godz. 14.00,a następnie z godz. 14:00 na 15:00
82 Zielonka Wrząsowice pauza
83 AS Progres Kraków 3-0 Olimpia Osieczany 2017-04-22 11:00
84 Iskra Brzezinka Naprzód II Sobolów 2017-05-24 18:00
22.04 goście nie przyjechali; nowy termin to 24.05.2017
kolejka 15 (29-04-2017/30-04-2017):
85 Iskra Brzezinka UKS 3 Staszkówka-Jelna 2017-06-07 18:00
zmiana z 29.04.2017 na inny termin; ustalony nowy termin to 7.06.2017
86 Naprzód II Sobolów 0-2 AS Progres Kraków 2017-05-11 17:00
87 Olimpia Osieczany Zielonka Wrząsowice 2017-05-31 18:00
Mecz z 29.04 przełożony na 31.05.2017
88 LKS Szaflary pauza
89 Tuchovia Tuchów 0-3 Prądniczanka Kraków 2017-04-30 16:00
Na boisku 1-1; po weryfikacji decyzja WG MZPN z 9.05.2017 o walkowerze dla Prądniczanki. W drużynie Tuchovii wystąpiła zawodniczka nieuprawniona (nieważna legitymacja szkolna)
90 Podgórze Kraków 3-0 Glinik Gorlice 2017-04-30 12:00
Mecz na sztucznej trawie boiska przy ul. Dekerta 21
kolejka 16 (06-05-2017/07-05-2017):
91 UKS 3 Staszkówka-Jelna Glinik Gorlice 2017-05-24 17:00
Zmiana z 6.05 na 24.05.2017
92 Podgórze Kraków 3-4 Tuchovia Tuchów 2017-05-07 12:00
93 Prądniczanka Kraków pauza
94 LKS Szaflary 4-0 Olimpia Osieczany 2017-05-18 17:30
Zmiana godziny z 13:30 na 14:00; mecz się nie odbył; nowy termin to 18.05.2017
95 Zielonka Wrząsowice 4-2 Naprzód II Sobolów 2017-05-07 11:00
96 AS Progres Kraków 0-1 Iskra Brzezinka 2017-05-07 11:00
kolejka 17 (13-05-2017/14-05-2017):
97 AS Progres Kraków 2-5 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2017-05-14 11:00
98 Iskra Brzezinka 1-0 Zielonka Wrząsowice 2017-05-13 16:00
99 Naprzód II Sobolów 1-2 LKS Szaflary 2017-05-13 13:00
100 Olimpia Osieczany 1-8 Prądniczanka Kraków 2017-05-14 11:00
Zmiana z 13.05 na 14.05.2017, godz. 11:00
101 Podgórze Kraków pauza
102 Tuchovia Tuchów Glinik Gorlice
Mecz zaplanowany na 14.05.2017 przełożony na inny termin (prośba Glinika)
kolejka 18 (20-05-2017/21-05-2017):
103 UKS 3 Staszkówka-Jelna 3-0 Tuchovia Tuchów 2017-05-20 11:00
104 Glinik Gorlice pauza
105 Podgórze Kraków 1-0 Olimpia Osieczany 2017-05-21 12:00
106 Prądniczanka Kraków 2-0 Naprzód II Sobolów 2017-05-19 18:00
Zmiana z 20.05 na 19.05.2017
107 LKS Szaflary 0-1 Iskra Brzezinka 2017-05-21 11:00
108 Zielonka Wrząsowice 1-1 AS Progres Kraków 2017-05-20 17:00
Zmiana z 21.05 na 20.05.2017
kolejka 19 (27-05-2017/28-05-2017):
109 Zielonka Wrząsowice UKS 3 Staszkówka-Jelna 2017-05-28 11:00
110 AS Progres Kraków LKS Szaflary 2017-05-28 11:00
zmiana z 27.05 na 28.05.2017
111 Iskra Brzezinka Prądniczanka Kraków 2017-05-28 17:00
zmiana z 27.05 na 28.05.2017
112 Podgórze Kraków Naprzód II Sobolów 2017-05-28 11:00
113 Olimpia Osieczany Glinik Gorlice 2017-05-28 11:00
zmiana z 27.05 na 28.05.2017
114 Tuchovia Tuchów pauza
kolejka 20 (03-06-2017/04-06-2017):
115 UKS 3 Staszkówka-Jelna pauza
116 Tuchovia Tuchów Olimpia Osieczany 2017-06-03 17:00
117 Glinik Gorlice Naprzód II Sobolów 2017-06-04 11:30
118 Podgórze Kraków Iskra Brzezinka 2017-06-04 12:00
119 Prądniczanka Kraków AS Progres Kraków 2017-05-31 18:00
Zmiana z 3.06 na 31.05.2017, godz. 18:00
120 LKS Szaflary Zielonka Wrząsowice 2017-06-04 15:00
kolejka 21 (10-06-2017/11-06-2017):
121 LKS Szaflary UKS 3 Staszkówka-Jelna 2017-06-11 17:00
122 Zielonka Wrząsowice Prądniczanka Kraków 2017-06-11 11:00
123 Podgórze Kraków AS Progres Kraków 2017-06-11 13:00
Zmiana godziny z 12:00 na 13:00; mecz na boisku Com-Com Zone, ul. Ptaszyckiego 6
124 Iskra Brzezinka Glinik Gorlice 2017-06-10 17:00
125 Naprzód II Sobolów Tuchovia Tuchów 2017-06-10 13:00
126 Olimpia Osieczany pauza
kolejka 22 (17-06-2017/18-06-2017):
127 UKS 3 Staszkówka-Jelna Olimpia Osieczany 2017-06-17 15:00
128 Naprzód II Sobolów pauza 2017-06-17 15:00
129 Tuchovia Tuchów Iskra Brzezinka 2017-06-17 15:00
130 Glinik Gorlice AS Progres Kraków 2017-06-17 15:00
131 Podgórze Kraków Zielonka Wrząsowice 2017-06-17 15:00
132 Prądniczanka Kraków LKS Szaflary 2017-06-17 15:00