III liga grupa 4 2018/2019
dane kontaktowe do zespołów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Stal Rzeszów 12 25 30-11 7 4 1 6 16 18-3 5 1 0 6 9 12-8 2 3 1
2 Hutnik Kraków 12 25 21-13 8 1 3 7 13 13-9 4 1 2 5 12 8-4 4 0 1
3 NKP Podhale Nowy Targ 12 23 24-12 6 5 1 5 13 13-2 4 1 0 7 10 11-10 2 4 1
4 Motor Lublin 12 23 21-13 6 5 1 6 14 13-6 4 2 0 6 9 8-7 2 3 1
5 Stal Kraśnik 12 20 23-16 6 2 4 7 14 16-6 4 2 1 5 6 7-10 2 0 3
6 Chełmianka Chełm 12 20 19-14 6 2 4 6 13 10-5 4 1 1 6 7 9-9 2 1 3
7 Wisła Puławy 12 19 14-11 5 4 3 7 9 5-5 2 3 2 5 10 9-6 3 1 1
8 Avia Świdnik 12 19 16-15 6 1 5 5 7 7-6 2 1 2 7 12 9-9 4 0 3
9 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 12 18 18-15 4 6 2 6 12 9-3 3 3 0 6 6 9-12 1 3 2
10 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 12 16 16-14 4 4 4 6 7 5-7 2 1 3 6 9 11-7 2 3 1
11 Sokół Sieniawa 12 16 23-23 5 1 6 7 16 20-11 5 1 1 5 0 3-12 0 0 5
12 Wisła Sandomierz 12 15 17-19 4 3 5 6 11 10-7 3 2 1 6 4 7-12 1 1 4
13 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 13 14-12 3 4 5 5 4 9-7 1 1 3 7 9 5-5 2 3 2
14 Czarni Połaniec 12 11 10-20 3 2 7 7 10 8-8 3 1 3 5 1 2-12 0 1 4
15 Wiślanie Jaśkowice 12 10 15-24 2 4 6 5 5 8-12 1 2 2 7 5 7-12 1 2 4
16 Spartakus Aureus Daleszyce 12 9 10-24 2 3 7 6 8 7-8 2 2 2 6 1 3-16 0 1 5
17 Podlasie Biała Podl. 12 8 11-30 2 2 8 6 1 3-20 0 1 5 6 7 8-10 2 1 3
18 Soła Oświęcim 12 6 10-26 1 3 8 5 5 6-7 1 2 2 7 1 4-19 0 1 6
kolejka 1 (11-08-2018/12-08-2018):
1 Wisła Puławy 1-0 Wisła Sandomierz 2018-08-11 17:00
2 Czarni Połaniec 0-2 Podlasie Biała Podl. 2018-08-11 17:00
3 Hutnik Kraków 2-1 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-08-11 17:00
4 Sokół Sieniawa 2-1 Soła Oświęcim 2018-08-12 17:00
5 Stal Kraśnik 2-0 Avia Świdnik 2018-08-11 17:00
6 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 1-1 Motor Lublin 2018-08-11 17:00
7 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-1 Wiślanie Jaśkowice 2018-08-11 17:00
8 Stal Rzeszów 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-08-11 17:00
9 Chełmianka Chełm 2-1 NKP Podhale Nowy Targ 2018-08-11 17:30
kolejka 2 (15-08-2018):
10 Wisła Sandomierz 3-3 NKP Podhale Nowy Targ 2018-08-15 17:00
11 Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 Chełmianka Chełm 2018-08-15 17:00
12 Wiślanie Jaśkowice 1-5 Stal Rzeszów 2018-08-15 17:00
13 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-08-15 17:00
14 Avia Świdnik 0-1 Motor Lublin 2018-08-15 17:00
15 Soła Oświęcim 3-0 Stal Kraśnik 2018-08-15 12:00
16 Spartakus Aureus Daleszyce 2-1 Sokół Sieniawa 2018-08-15 17:00
17 Podlasie Biała Podl. 1-4 Hutnik Kraków 2018-08-15 12:00
18 Wisła Puławy 0-0 Czarni Połaniec 2018-08-15 17:00
kolejka 3 (18-08-2018/19-08-2018):
19 Czarni Połaniec 2-1 Wisła Sandomierz 2018-08-19 17:00
20 Hutnik Kraków 0-1 Wisła Puławy 2018-08-19 17:00
21 Sokół Sieniawa 3-1 Podlasie Biała Podl. 2018-08-19 17:00
22 Stal Kraśnik 5-0 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-08-19 17:00
23 Motor Lublin 1-1 Soła Oświęcim 2018-08-18 19:00
24 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-1 Avia Świdnik 2018-08-19 17:00
25 Stal Rzeszów 5-0 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-08-19 17:00
26 Chełmianka Chełm 2-0 Wiślanie Jaśkowice 2018-08-19 15:30
27 NKP Podhale Nowy Targ 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-08-18 17:00
kolejka 4 (25-08-2018/26-08-2018):
28 Wisła Sandomierz 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-08-25 16:00
29 Wiślanie Jaśkowice 2-2 NKP Podhale Nowy Targ 2018-08-25 17:00
30 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 3-1 Chełmianka Chełm 2018-08-25 17:00
31 Avia Świdnik 3-1 Stal Rzeszów 2018-09-05 17:00
Za zgodą obu klubów mecz przełożony na 5.09.2018
32 Soła Oświęcim 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-08-25 17:00
33 Spartakus Aureus Daleszyce 1-3 Motor Lublin 2018-08-26 17:00
34 Podlasie Biała Podl. 0-3 Stal Kraśnik 2018-08-25 17:00
na stadionie w Piszczacu, ul. Cmentarna 15 (bez zorganizowanych grup kibiców gości)
35 Wisła Puławy 2-0 Sokół Sieniawa 2018-08-25 17:00
36 Czarni Połaniec 0-1 Hutnik Kraków 2018-08-26 17:00
kolejka 5 (29-08-2018):
37 Hutnik Kraków 2-1 Wisła Sandomierz 2018-08-29 17:00
38 Sokół Sieniawa 2-0 Czarni Połaniec 2018-08-29 17:00
39 Stal Kraśnik 2-4 Wisła Puławy 2018-08-29 17:00
40 Motor Lublin 3-1 Podlasie Biała Podl. 2018-08-29 19:00
41 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-0 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-08-29 17:00
42 Stal Rzeszów 3-0 Soła Oświęcim 2018-08-29 17:00
43 Chełmianka Chełm 3-1 Avia Świdnik 2018-08-29 17:30
44 NKP Podhale Nowy Targ 0-0 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-08-29 17:00
45 Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Wiślanie Jaśkowice 2018-08-29 17:00
kolejka 6 (01-09-2018/02-09-2018):
46 Wisła Sandomierz 2-1 Wiślanie Jaśkowice 2018-09-02 17:00
47 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-09-01 17:00
48 Avia Świdnik 2-2 NKP Podhale Nowy Targ 2018-09-01 13:00
49 Soła Oświęcim 1-1 Chełmianka Chełm 2018-09-01 17:00
50 Spartakus Aureus Daleszyce 1-1 Stal Rzeszów 2018-09-01 16:00
51 Podlasie Biała Podl. 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-09-01 16:00
stadion w Piszczacu, ul. Cmentarna 15
52 Wisła Puławy 0-0 Motor Lublin 2018-09-02 17:00
53 Czarni Połaniec 2-1 Stal Kraśnik 2018-09-01 17:00
54 Hutnik Kraków 3-1 Sokół Sieniawa 2018-09-01 17:00
kolejka 7 (08-09-2018/09-09-2018):
55 Sokół Sieniawa 3-4 Wisła Sandomierz 2018-09-09 16:00
56 Stal Kraśnik 2-0 Hutnik Kraków 2018-09-09 16:00
57 Motor Lublin 4-2 Czarni Połaniec 2018-09-12 20:00
Zmiana z 8.09 na 12.09.2018
58 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2-2 Wisła Puławy 2018-09-08 16:00
59 Stal Rzeszów 2-2 Podlasie Biała Podl. 2018-09-08 16:00
60 Chełmianka Chełm 1-1 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-09-08 17:00
Zmiana z 9.09 na 8.09.2018
61 NKP Podhale Nowy Targ 7-1 Soła Oświęcim 2018-09-08 16:00
62 Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 Avia Świdnik 2018-09-08 16:00
63 Wiślanie Jaśkowice 2-2 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-09-08 13:00
kolejka 8 (15-09-2018/16-09-2018):
64 Wisła Sandomierz 2-0 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-09-16 16:00
65 Avia Świdnik 1-2 Wiślanie Jaśkowice 2018-09-15 13:00
66 Soła Oświęcim 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-09-15 16:00
67 Spartakus Aureus Daleszyce 1-1 NKP Podhale Nowy Targ 2018-09-15 16:00
68 Podlasie Biała Podl. 0-4 Chełmianka Chełm 2018-09-15 13:00
Stadion w Piszczacu, ul. Cmentarna 15
69 Wisła Puławy 0-2 Stal Rzeszów 2018-09-15 16:00
70 Czarni Połaniec 2-2 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-09-15 16:00
71 Hutnik Kraków 5-3 Motor Lublin 2018-09-15 16:00
72 Sokół Sieniawa 5-1 Stal Kraśnik 2018-09-16 16:00
kolejka 9 (22-09-2018/23-09-2018):
73 Stal Kraśnik 3-0 Wisła Sandomierz 2018-09-23 16:00
74 Motor Lublin 2-1 Sokół Sieniawa 2018-09-22 18:00
75 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-1 Hutnik Kraków 2018-09-23 16:00
76 Stal Rzeszów 3-0 Czarni Połaniec 2018-09-22 16:00
77 Chełmianka Chełm 1-0 Wisła Puławy 2018-09-23 15:30
78 NKP Podhale Nowy Targ 1-0 Podlasie Biała Podl. 2018-09-22 15:00
79 Wólczanka Wólka Pełkińska 5-0 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-09-22 16:00
80 Wiślanie Jaśkowice 2-1 Soła Oświęcim 2018-09-22 16:00
81 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 3-0 Avia Świdnik 2018-09-22 16:00
kolejka 10 (29-09-2018/30-09-2018):
82 Wisła Sandomierz 0-3 Avia Świdnik 2018-09-29 15:00
83 Soła Oświęcim 2-2 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-09-29 12:00
84 Spartakus Aureus Daleszyce 2-0 Wiślanie Jaśkowice 2018-09-29 16:00
85 Podlasie Biała Podl. 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-09-29 15:00
Mecz na stadionie w Białej Podlaskiej, ul. Sidorska 105
86 Wisła Puławy 0-1 NKP Podhale Nowy Targ 2018-09-30 16:00
87 Czarni Połaniec 2-0 Chełmianka Chełm 2018-09-29 15:00
Zmiana z 30.09 na 29.09.2018 z godz. 16:00 na 14:00; następnie na prośbę Chełmianki zmiana godziny z 14:00 na 15:00
88 Hutnik Kraków 1-1 Stal Rzeszów 2018-09-29 16:00
89 Sokół Sieniawa 3-3 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-09-30 16:00
90 Stal Kraśnik 0-0 Motor Lublin 2018-09-30 16:00
kolejka 11 (06-10-2018/07-10-2018):
91 Motor Lublin 1-1 Wisła Sandomierz 2018-10-06 18:00
92 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-2 Stal Kraśnik 2018-10-06 19:29
93 Stal Rzeszów 3-0 Sokół Sieniawa 2018-10-06 15:00
94 Chełmianka Chełm 1-2 Hutnik Kraków 2018-10-07 15:30
95 NKP Podhale Nowy Targ 3-0 Czarni Połaniec 2018-10-06 15:00
96 Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 Wisła Puławy 2018-10-06 15:00
97 Wiślanie Jaśkowice 1-2 Podlasie Biała Podl. 2018-10-06 13:00
98 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2-1 Spartakus Aureus Daleszyce 2018-10-06 15:00
99 Avia Świdnik 1-0 Soła Oświęcim 2018-10-07 13:00
kolejka 12 (13-10-2018/14-10-2018):
100 Wisła Sandomierz 3-0 Soła Oświęcim 2018-10-14 15:00
101 Spartakus Aureus Daleszyce 0-2 Avia Świdnik 2018-10-13 15:00
102 Podlasie Biała Podl. 1-5 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-10-13 12:00
Zmiana godziny z 15:00 na 12:00
103 Wisła Puławy 2-2 Wiślanie Jaśkowice 2018-10-14 15:00
104 Czarni Połaniec 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-10-13 15:00
105 Hutnik Kraków 0-1 NKP Podhale Nowy Targ 2018-10-13 15:00
Zmiana z 14.10 na 13.10.2018
106 Sokół Sieniawa 2-1 Chełmianka Chełm 2018-10-14 15:00
107 Stal Kraśnik 2-2 Stal Rzeszów 2018-10-14 15:00
108 Motor Lublin 2-0 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-10-13 17:00
kolejka 13 (20-10-2018/21-10-2018):
109 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Wisła Sandomierz 2018-10-20 19:29
110 Stal Rzeszów Motor Lublin 2018-10-20 15:00
111 Chełmianka Chełm Stal Kraśnik 2018-10-20 15:30
112 NKP Podhale Nowy Targ Sokół Sieniawa 2018-10-20 14:00
113 Wólczanka Wólka Pełkińska Hutnik Kraków 2018-10-20 14:00
114 Wiślanie Jaśkowice Czarni Połaniec 2018-10-20 15:00
115 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. Wisła Puławy 2018-10-20 15:00
116 Avia Świdnik Podlasie Biała Podl. 2018-10-20 15:00
117 Soła Oświęcim Spartakus Aureus Daleszyce 2018-10-20 15:00
kolejka 14 (27-10-2018/28-10-2018):
118 Wisła Sandomierz Spartakus Aureus Daleszyce 2018-10-27 14:00
119 Podlasie Biała Podl. Soła Oświęcim 2018-10-27 12:00
120 Wisła Puławy Avia Świdnik 2018-10-27 15:00
121 Czarni Połaniec Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2018-10-27 13:00
Zmiana z 28.10 na 27.10.2018 z godz. 14:00 na 13:00
122 Hutnik Kraków Wiślanie Jaśkowice 2018-10-27 14:00
123 Sokół Sieniawa Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-10-28 15:00
124 Stal Kraśnik NKP Podhale Nowy Targ 2018-10-27 14:00
125 Motor Lublin Chełmianka Chełm 2018-10-27 16:00
126 KSZO 1929 Ostrowiec Św. Stal Rzeszów 2018-10-27 19:29
kolejka 15 (03-11-2018/04-11-2018):
127 Stal Rzeszów Wisła Sandomierz 2018-11-03 14:00
128 Chełmianka Chełm KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-11-03 14:00
Zmiana z 4.11 na 3.11.2018; mecz na Stadionie Miejskim w Chełmie
129 NKP Podhale Nowy Targ Motor Lublin 2018-11-03 13:00
130 Wólczanka Wólka Pełkińska Stal Kraśnik 2018-11-03 13:00
131 Wiślanie Jaśkowice Sokół Sieniawa 2018-11-03 14:00
132 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. Hutnik Kraków 2018-11-03 11:00
133 Avia Świdnik Czarni Połaniec 2018-11-03 14:00
134 Soła Oświęcim Wisła Puławy 2018-11-03 14:00
135 Spartakus Aureus Daleszyce Podlasie Biała Podl. 2018-11-03 14:00
kolejka 16 (10-11-2018/11-11-2018):
136 Wisła Sandomierz Podlasie Biała Podl. 2018-11-11 13:00
137 Wisła Puławy Spartakus Aureus Daleszyce
138 Czarni Połaniec Soła Oświęcim 2018-11-10 13:00
139 Hutnik Kraków Avia Świdnik 2018-11-11 13:00
140 Sokół Sieniawa Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
141 Stal Kraśnik Wiślanie Jaśkowice 2018-11-11 13:00
142 Motor Lublin Wólczanka Wólka Pełkińska 2018-11-11 17:00
143 KSZO 1929 Ostrowiec Św. NKP Podhale Nowy Targ 2018-11-10 13:00
144 Stal Rzeszów Chełmianka Chełm 2018-11-10 14:00
kolejka 17 (17-11-2018/18-11-2018):
145 Chełmianka Chełm Wisła Sandomierz 2018-11-18 13:30
146 NKP Podhale Nowy Targ Stal Rzeszów 2018-11-17 13:00
147 Wólczanka Wólka Pełkińska KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2018-11-17 13:00
148 Wiślanie Jaśkowice Motor Lublin 2018-11-17 13:00
149 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. Stal Kraśnik 2018-11-17 13:00
150 Avia Świdnik Sokół Sieniawa 2018-11-17 13:00
151 Soła Oświęcim Hutnik Kraków 2018-11-17 14:00
152 Spartakus Aureus Daleszyce Czarni Połaniec 2018-11-18 14:00
153 Podlasie Biała Podl. Wisła Puławy 2018-11-17 13:00