termin turnieju boisko gospodarza relacja Turniej I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej V Turniej VI
  Grupa 1                  
1 Błękitni Modlnica  2020-09-19 g. 10:30 (Turniej I)  Modlnica, ul. Sportowa 19              
2 JKS Zelków                  
3 Jutrzenka Giebułtów                  
4 Maszycanka Maszyce                  
5 Skalanka Skała                  
6 Skała 2004                  
                     
  Grupa 2                  
1 AP Canpack Okocimski Brzesko                  
2 Czyżynianka Kraków (CFDS)                  
3 Garbarnia Kraków                  
4 Kabel II Kraków sp.z o.o.                  
5 Kabel Kraków sp.z o.o.                  
6 SMS Kraków                  
                     
  Grupa 3                  
1 Milenium Skawina                  
2 Piast Skawina                  
3 Radziszowianka Radziszów                  
4 Rzozovia Rzozów                  
5 Skawa Wadowice                  
6 Skawinka Skawina                  
                     
  Grupa 4                  
1 Clepardia Kraków                  
2 Jadwiga Kraków  2020-10-10 g.14:00  Kraków, ul. Batalionu Skała AK 5              
3 Polonia Kraków                  
4 Prądniczanka Kraków                  
5 Słomniczanka Słomniki                  
6 Zieleńczanka Zielonki                  
                     
  Grupa 5                  
1 Krakus Swosyowice                  
2 Orzeł Sidzina                  
3 Płaszowianka Kraków  2020-10-17 g.11:00 (zmiana terminu z 2020-10-11)  Kraków, ul.Stróża Rybna 19              
4 Pogoń Skotniki                  
5 Prokocim Kraków                  
6 Victoria Kraków                  
7 Orzeł Piaski Wielkie Kraków                  
                     
  Grupa 6                  
1 AP Kmita II Zabierzów                  
2 AP Kmita Zabierzów  2020-09-21 g.16:30  Zabierzów, ul. Kolejowa 15a              
3 AP Rudawa                  
4 Iskra Radwanowice                  
5 Topór Aleksandrowice  2020-09-26 g.13:00  Aleksandrowice 74              
6 Wisła Rząska  2020-10-04 g.10:30  Rząska, ul. Wapienna