Juniorki młodsze U-17 (roczniki 2004-2006)  
Zgłosiły się cztery drużyny: Prądniczanka Kraków, Football Success Academy Kraków, Football Wizards Myślenice i Respekt Myślenice.
Awanse dopiero na wiosnę 2021 (wiosną mecze systemem każdy z każdym u siebie i na wyjeździe). Najlepszy zespół będzie uczestniczył w czerwcu 2021 r. w dwustopniowych barażach o 4 miejsca w Centralnej Lidze Juniorek.
W rozgrywkach wojewódzkich biorą udział wyłącznie zawodniczki urodzone w latach 2004-2006.

  Trampkarki U-15 (roczniki 2006-2008)  
Zgłosiły się 4 drużyny: AP Przeciszów, Football Wizards Myślenice, Staszkówka Jelna, Wisła Brzeźnica oraz dodatkowo LUKS Skrzyszów i Respekt Myślenice. 7.09.2020 r. Wizards - wycofanie
Do wiosennych rozgrywek CLJ U-15 awansują po jesieni dwie drużyny z każdego województwa, które zajmą 1. i 2. miejsce w  klasyfikacji końcowej rozgrywek wojewódzkich.

Grupa 1: AP Przeciszów (1. turniej 13.09.2020 r. od godz. 10:00 na boisku w Przeciszowie, Podlesie 94), Respekt Myślenice (2. turniej 20.09.2020 r. od godz. 9:30 na boisku Sępu, Droginia 248), LUKS Skrzyszów (3. turniej 4.10.2020 r. od godz. 10:00 na boisku w Skrzyszowie, Skrzyszów 642)
Grupa 2: Staszkowka Jelna, Wisła Brzeźnica. Wycofał się Football Wizards.
Pierwszy mecz 20.09.2020 r. o godz. 10:00 na boisku w Moszczenicy, ul. Średnie 4; rewanż 4.10.2020 r.  na boisku w Brzeźnicy, ul. Kościelna.

Terminy turniejów:
12 września, 19 września, 3 października. Czwarty turniej finałowy - 17 października 2020 r., bowiem 10 października gra kadra (awansują po dwie najlepsze drużyny). 
Turniej finałowy zorganzuje Akademia Piłkarska Przeciszów w niedzielę 8.11.2020 r. od godziny 10:00.  

GRUPA 1: wyniki z 13.09.2020 (turniej na stadionie w Przeciszowie)
LUKS Skrzyszów - AP Przeciszów 4-0
Respekt Myślenice - LUKS Skrzyszów 0-5
AP Przeciszów - Respekt Myślenice 3-0

Grupa 1: wyniki z 20.09.2020 (turniej na stadionie Sępa w Drogini)
LUKS Skrzyszów - Respekt Myślenice 5-0
LUKS Skrzyszów - AP Przeciszów 4-0
Respekt Myślenice - AP Przeciszów 2-1

Grupa 1: wyniki z 4.10.2020 (turniej na stadionie LUKS Skrzyszów)
AP Przeciszów - LUKS Skrzyszów 1-7
LUKS Skrzyszow - Respekt Myślenice 8-0
Respekt Myślenice - AP Przeciszów 0-2

1. LUKS Skrzyszów       6   18   33-1
2. AP Przeciszów           6     6    7-17
3. Respekt Myślenice     6     3    2-24
Awans do turnieju finałowego (17.10.2020 r.): LUKS Skrzyszów i AP Przeciszów.

Grupa 2: wynik z 20.09.2020 (mecz w Moszczenicy)
UKS 3 Staszkówka Jelna - AKF Wisła Brzeźnica 12-2
Mecz rewanżowy 4.10.2020 o godz. 10:00 w Brzeźnicy:
AKF Wisła Brzeźnica - UKS 3 Staszkówka Jelna 7-3
Obie drużyny uzyskały awans do turnieju finałowego (17.10.2020 r. w Przeciszowie).

Zasady:
Mecze odbywają się według ogólnie przyjętych przepisów gry w piłkę nożną (drużyny w składach 11-osobowych, mecze rozgrywane na boiskach pełnowymiarowych, obowiązuje przepis o „spalonym”). W czasie meczu drużyna ma prawo do dokonania 7 zmian  zawodniczek (w tym bramkarza).
Czas trwania zawodów w turniejach 2x20 minut.

  Młodziczki U-13 (roczniki 2008-2010)   
Zgłosiło się 12 drużyn: Tarnovia, Prądniczanka Kraków, AKF Wisła Brzeźnica, UKS 3 Staszkówka Jelna, Rysy Bukowina 
Tatrzańska, Football Success Academy Kraków, Starówka Nowy Sącz, Okocimski Brzesko, Ladies Football Academy Targowianka Targowisko, Naprzód Sobolów, Wanda Kraków, AZS UJ Kraków

Do rozgrywek strefowych (międzywojewódzkich) uzyskają dwie najlepsze drużyny w Małopolsce. PZPN wymaga, aby w przypadku  prowadzenia rozgrywek systemem turniejowym były przeprowadzone co najmniej 4 turnieje.

Podział na grupy:
Grupa 1: Staszkówka Jelna, Starówka Nowy Sącz, Naprzód Sobolów, Ladies Football Academia Targowianka Targowisko
Grupa 2: Football Success Academy, Prądniczanka Kraków, AZS UJ Kraków, Wanda Kraków
Grupa 3: Wisła Brzeźnica, Rysy Bukowina Tatrz., Tarnovia, Okocimski Brzesko

W pierwszej fazie po dwa turnieje eliminacyjne w każdej grupie (prosimy chętnych do organizacji o zgłoszenia).
W drugim etapie dwa turnieje finałowe - awansują mistrzowie grup plus najlepsza drużyna z drugich miejsc (punkty, bramki). Pozostałe drużyny rozegrają także po dwa turnieje o miejsca 5-8 i 9-12.

Terminy turniejów:
12.09.2020 r. - gospodarzem w gr. 1 Staszkowka Jelna 13.09.2020 r. od godz. 10:00 na boisku w Moszczenicy, ul. Średnie 4; gospodarzem w gr. 2 Prądniczanka (20.09.2020 r. od godz. 15:30 na boisku w Krakowie, ul. św. Andrzeja Boboli 5); gospodarzem w gr. 3 Wisła Brzeźnica 12.09.2020 r. od godz. 10:15 na boisku w Brzeźnicy, ul. Kościelna
26.09.2020 r. - gospodarzem turnieju w gr. 1 Targowianka, gospodarzem turnieju w gr. 2 Football Success Academy (26.09.2020 r. od godz. 12:30), gospodarzem turnieju w gr. 3 Rysy Bukowina Tatrzańska (26.09.2020 r. od godz. 9:50 na boisku w Rokocinach Podhalańskich)
10.10.2020 r. - grupa 1-4: gospodarzem Tarnovia (sobota 10.10.2020, godz. 13:00-17:30 na boisku Tarnovii); grupa 5-8: gospodarzem AZS UJ Kraków (sobota 10.10.2020, godz. 9:00-12:00, boisko w Krakowie przy ul. Piastowskiej 26)
24.10.2020 r. - grupa 1-4: gospodarzem Wisła Brzeźnica (sobota, 24.10.2020 od godz. 10:00 na boisku w Brzeźnicy, ul. Kościelna 1).  TURNIEJ ODWOŁANY Z UWAGI NA ZAGROŻENIE EPIDEMICZNE. Wstępnie ustalony nowy termin - 14.11.2020. Zgodę na ten termin wyrazili przedstawiciele FSA, Tarnovii i Targowianki. Kwarantanna obowiązuje od 22.10.2020 r. 4 zawodniczki Targowianki z uwagi na potwierdzone zakażenie nauczyciela w szkole (SP w Książnicach, informacja na stronie szkoły), a także dwie kolejne po potwierdzonym pozytywnym wyniku rodziców. Informacje sms-owe przesłane do rodziców klub przekazał do MZPN.

grupa 5-8: gospodarzem Okocimski Brzesko (sobota, 24.10.2020 od godz. 12:30 na boisku w Brzesku, ul. Okocimska 34)

GRUPA 1: wyniki z 13.09.2020 (turniej w Moszczenicy)
UKS 3 Staszkówka Jelna - Ladies Football Academia Targowianka 2-5
UKS 3 Staszkówka Jelna - Starówka Nowy Sącz 1-0
Starówka Nowy Sącz - Ladies Football Academia Targowianka 0-1
Nie przyjechał Naprzód Sobolów (walkowery)

GRUPA 1: wyniki z 26.09.2020 (turniej na boisku Targowianki)
Starówka Nowy Sącz - UKS 3 Staszkówka Jelna 0-2
UKS 3 Staszkówka Jelna - Ladies Football Academy Targowianka 0-3
Ladies Football Academy Targowianka - Starówka Nowy Sacz 1-1
Nie przyjechał Naprzód Sobolów (walkowery)

1. LFA Targowianka        6   16   16-3
2. Staszkówka Jelna       6   12   11-8
3. Starówka                     6    7     7-5
4. Naprzód                      6    0     0-18

GRUPA 2: wyniki z 20.09.2020 (stadion Prądniczanki)
Prądniczanka Kraków - Football Success Academy Kraków 0-5
AZS UJ Kraków - Football Success Academy Kraków 0-7
Prądniczanka Kraków - AZS UJ Kraków 0-0
Nie przyjechała na turniej Wanda Kraków (walkowery)

GRUPA 2: wyniki z 26.09.2020 (turniej na boisku Com-Com Zone w Nowej Hucie)
Football Success Academy Kraków - AZS Uniwersytet Jagielloński 2-0
Odbył się tylko jeden mecz, ponieważ nie przyjechały drużyny Prądniczanki i Wandy (walkowery)

1. FSA Kraków              6   18   23-0
2. AZS UJ Kraków         6   10     9-9
3. Prądniczanka            6     4     3-14
4. Wanda Kraków          6     0     0-18

GRUPA 3: wyniki z 12.09.2020 (turniej w Brzeźnicy)
Tarnovia - AKF Wisła Brzeźnica 0-10
Rysy Bukowina Tatrzańska - Okocimski Brzesko 2-7
Wisła Brzeźnica - Okocimski Brzesko 9-0
Tarnovia - Rysy Bukowina Tatrzańska 7-0
Rysy Bukowina Tatrzańska - Wisła Brzeźnica 0-11
Okocimski Brzesko - Tarnovia 0-3

GRUPA 3: wyniki z 16.09.2020 (turniej w Rokicinach Podhalańskich)
Rysy Bukowina Tatrzańska - Tarnovia 0-4
Okocimski Brzesko - AKF Wisła Brzeźnica 0-11
Tarnovia - AKF Wisła Brzeźnica 0-4
Rysy Bukowina Tatrzańska - Okocimski Brzesko 0-4
Okocimski Brzesko - Tarnovia 0-7
AKF Wisła Brzeźnica - Rysy Bukowina Tatrzańska 6-0

1. Wisła Brzeźnica        6   18   51-0
2. Tarnovia                    6   12   21-14
3. Okocimski Brzesko   6     6   11-32
4. Rysy Bukowina T.     6     0     2-39

Turnieje finałowe
o miejsca 1-4 zagrają: Ladies Football Academy Targowianka, Football Success Academy Kraków, AKF Wisła Brzeźnica, Tarnovia
o miejsca 5-8 zagrają: UKS 3 Staszkówka Jelna, AZS UJ Kraków, Starówka Nowy Sącz, Okocimski Brzesko
o miejsca 9-12: Naprzód Sobolów i Wanda Kraków nie rozegrały żadnego meczu i nie mogą uczestniczyć w turniejach finałowych. Prądniczanka i Rysy - o ile wyrażą chęć - mogą zagrać mecz i rewanż

O miejsca 1-4: wyniki z 10.10.2020 (turniej w Tarnowie na boisku Tarnovii, ul. Bandrowskiego 9)
Tarnovia Tarnów - Football Success Academy Kraków 0-0
Ladies Football Academia Targowianka Targowisko - AKF Wisła Brzeźnica 0-3
Tarnovia - Targowianka 0-1
Football Success Academy Kraków - AKF Wisła Brzeźnica 0-2
Tarnovia - AKF Wisła Brzeźnica 0-1
Football Success Academy Kraków - Targowianka 3-0

1. Wisła Brzeźnica            3   9   6-0
2. FSA Kraków                  3   4   3-2
3. Targowianka                 3   3   1-6
4. Tarnovia                        3   1   0-2

24.10.2020 r. - grupa 1-4: gospodarzem Wisła Brzeźnica (sobota, 24.10.2020 od godz. 10:00 na boisku w Brzeźnicy, ul. Kościelna 1)

O miejsca 5-8: wyniki z 10.10.2020 (turniej w Krakowie na boisku AZS, ul. Piastowska 26)
Starówka Nowy Sącz - UKS 3 Staszkówka Jelna 1-1
AZS UJ Kraków - Starówka Nowy Sącz 0-1
AZS UJ Kraków - UKS 3 Staszkówka Jelna 0-5
Nie przyjechał na turniej zespół CANPACK Okocimski Brzesko; mecze z udziałem tej drużyny zakończyły się walkowerami.

1. UKS 3 Staszkówka Jelna 3   7   9-1
2. Starówka Nowy Sącz       3   7   5-1
3. AZS UJ Kraków                3   3   3-6
4. Okocimski Brzesko           3   0   0-9

24.10.2020 r. - grupa 5-8: gospodarzem CANPACK Okocimski Brzesko (24.10.2020 od godz. 12:30)

Zasady:
Czas gry 2x15 minut. Mecze rozgrywane w składach 9-osobowych (1+8) na boiskach trawiastych lub ze sztuczną nawierzchnią.  Dozwolona jest dowolna liczba zmian zawodniczek, tzw. zmiany powrotne w strefie technicznej boiska. Pole gry musi mieć kształt prostokąta. Wyznaczone na boisku ligowym przyjmuje rozmiary pomiędzy polami karnymi: długość 65-73 m, szerokość 55-68 m. Pole karne - 18,32 x 9 m. Rzut z rogu – punkt środkowy pomiędzy linią boczną a linią pola karnego. Bramki 5x2 m ustawione na 16-stce. Piłka nr 4. Po przybyciu drużyn na turniej powinno się odbyć losowanie kolejności meczów. W rozgrywkach mogą brać udział wyłącznie zawodniczki urodzone w latach 2008-2010.

  Orliczki (roczniki 2010-2012)  
Zgłosiło się 8 drużyn: Tarnovia, Prądniczanka Kraków, Bronowianka Kraków, UKS 3 Staszkówka Jelna, Football Success Academy Kraków, Starówka Nowy Sącz, Pogorzanka Pogorzyce, AZS UJ Kraków. 7.09.2020 r. wycofała się Bronowianka, a jej miejsce zajęli Błękitni Modlnica. Ponadto do rozgrywek dopuszczono Akademię Piłkarską Wierzchosławice i Respekt Myślenice.
Każdy klub-gospodarz otrzyma po eliminacjach kwotę 500 zł brutto na dofinasowanie turnieju (warunkiem udział we wszystkich turniejach).

Grupa 1: AZS UJ Krakow, Tarnovia, Staszkówka, Starówka oraz AP Wierchosławice
Grupa 2: Błękitni, Football Success Academy, Prądniczanka, Pogorzanka oraz Respekt Myslenice

Jesienią 2020 r. rozegrane zostaną 4 turnieje w następujących terminach:
12.09.2020 r. - gospodarzami AZS UJ Kraków  (12.09.2020 od godz. 14.30, boisko w Krakowie przy ul. Piastowskiej 26); 26.09.2020 r.  Błękitni Modlnica (od godz. 15:00)
19.09.2020 r. - gospodarzami Tarnovia (19.09 od godz. 15:30, boisko Dunajca, ul. Sportowa 1, Zbylitowska Góra) i FSA Kraków (19.09.2020 od godz. 9.30, Orlik przy SP nr 129 w Krakowie-Nowej Hucie, os. Na Wzgórzach 13A)
03.10.2020 r. - gospodarzami Staszkówka (3.10.2020 r. od godz. 10:30) i Prądniczanka (w związku z zagrożeniem epidemicznym w Prądniczance turniej przełożony z 11.10.2020 r. na 25.10.2020 r. od godz. 16:30)
25.10.2020 r. - gospodarzami Starówka (25.10.2020, godz. 9.30-12, boisko LKS Zawada Nowy Sacz, ul. Sportowa 12; mecze na dwóch boiskach) i Pogorzanka (7.11.2020, godz. 14:00-15:40, boisko w Balinie, ul. Spółdzielców 32)

Wiosną po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy stworzą grupę mistrzowską, pozostałe grupę walczącą o miejsca 5-10.

GRUPA 1: wyniki z 12.09.2020 (turniej w Krakowie, stadion przy ul. Piastowskiej)
AZS UJ Kraków - AP Wierzchosławice 6-3
Starówka Nowy Sącz - UKS 3 Staszkówka Jelna 0-6
AZS UJ Kraków - UKS 3 Staszkówka Jelna 0-8
Tarnovia - Starówka Nowy Sącz 8-2
AZS UJ Kraków - Tarnovia 1-4
AP Wierzchosławice - UKS 3 Staszkówka Jelna 1-5
AP Wierzchosławice - Tarnovia 0-7
Starówka Nowy Sącz - AZS UJ Kraków 4-2
UKS 3 Staszkówka Jelna - Tarnovia 9-0
AP Wierzchosławice - Starówka Nowy Sącz 2-1

GRUPA 1: wyniki z 19.09.2020 (stadion Dunajca Zbylitowska Góra)
Tarnovia Tarnów - UKS 3 Staszkówka Jelna 1-3
Tarnovia - Starówka Nowy Sącz 6-2
Tarnovia - AP Wierzchosławice 9-0
UKS 3 Staszkówka Jelna - AP Wierzchosławice 10-0
Starówka - UKS 3 Staszkówka Jelna 1-5
AP Wierzchosławice - UKS 3 Staszkówka Jelna 0-9
Nie przyjechał na turniej AZS UJ Kraków (walkowery)

GRUPA 1: wyniki z 3.10.2020 (stadion w Moszczenicy)
Starówka Nowy Sącz - Tarnovia 0-5
AZS UJ Kraków - UKS 3 Staszkówka Jelna 1-9
Starówka Nowy Sącz - AZS UJ Kraków 8-0
UKS 3 Staszkówka Jelna - AP Wierzchosławice 6-0
AP Wierzchosławice - Starówka Nowy Sącz 0-3
AZS UJ Kraków - Tarnovia 0-8
AZS UJ Kraków - AP Wierzchosławice 2-1
Tarnovia - UKS 3 Staszkówka Jelna 1-3
AP Wierzchosławice - Tarnovia 0-2
UKS 3 Staszkówka Jelna - Starówka Nowy Sącz 4-0

1. UKS 3 Staszkówka Jelna 12   36   71-5
2. Tarnovia                            12   27   53-20
3. Starówka Nowy Sącz        12   15   33-37
4. AZS UJ Kraków                 12     6   12-57
5. AP Wierzchosławice          12     6   10-60

GRUPA 2: wyniki z 19.09.2020 (orlik w Krakowie-Nowej Hucie, Os. Na Wzgórzach)
Błękitni Modlnica - Football Success Academy Kraków 0-10
Respekt Myślenice - Błękitni 4-2
Football Success Academy - Respekt 13-0
Nie przyjechały drużyny Prądniczanki i Pogorzanki. W meczach z tymi drużynami rywalki otrzymały walkowery, a w spotkaniu między Prądniczanką i Pogorzanką odnotowano obustronny walkower.

GRUPA 2: wyniki z 26.09.2020 (stadon Błękitnych Modlnica)
Respekt Myślenice - Błękitni Modlnica 5-3
Respekt Myślenice - Prądniczanka Kraków 1-8
Błękitni Modlnica - Football Success Academy Kraków 1-9
Prądniczanka Kraków - Błękitni Modlnica 7-0
Respekt Myślenice - Football Success Academy Kraków 2-7
Football Success Academy Kraków - Prądniczanka Kraków 3-4
Nie przyjechała Pogorzanka Pogorzyce (walkowery)

1. FSA Kraków                8   21   51-7
2. Respekt Myślenice      8   15   21-33
3. Prądniczanka              8   12   22-16
4. Błękitni                        8     9   15-35
5. Pogorzanka                8     0     0-24

Zasady:
Mecze na boiskach o wymiarach orlika, bramki 5x2 m, piłka nr 4, 6+1 zawodniczek, mecze 2x12 minut (w przypadku grupy 5-zespołowej czas można skrócić). Zmiany lotne. W rozgrywkach mogą brać udział wyłącznie zawodniczki urodzone w latach 2010-2012.