Puchar Polski na szczeblu Rejonu Kraków - sezon 2020/2021 

I runda  

1. Michałowianka Michałowice - wolny los ---> mecz nr 37
2. Jastrzębiec Książ Wielki - wolny los ---> mecz nr 39
3. Czarni '03 Grzegorzowice - wolny los ---> mecz nr 40
4. 26 lipca 2020 r. g. 17:00 Ekler Baranówka - Wierzbowianka Wierzbno 4:1   ---> mecz nr 42
5. 25 lipca 2020 r. g. 17:00 Orzeł II Bębło - Szreniawa Koszyce   1:2   --->  mecz nr 42
6. 26 lipca 2020 r. g. 17:00 Polonia Wilczkowice - Płomień Kościelec   0:4 wo.  (na boisku 1:4)  --->  mecz nr 40
7. 25 lipca 2020 r. g. 17:00 Słomniczana II Słomniki - Wanda Kraków 3:0 wo.  (brak drużyny)   ---> mecz nr 41
8. 26 lipca 2020 r. g. 17:00 Polanowice - Galicja Raciborowice 1:4  --->  mecz nr 38
9. 25 lipca 2020 r. g. 17:00 Sparta Skrzeszowice - Prądniczanka II Kraków 2:4  --->  mecz nr 41
10. 24 lipca 2020 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 25 lipca g.17:00, a poprzednio z dnia 26 lipca 2020 r. g. 17:00) Skała 2004 - Strażak Goszcza   3:0 wo.   ---> mecz nr 39
11. 25 lipca 2020 r. g. 17:00 Juvenia Prandocin - Spartak Wielkanoc-Gołcza  3:0 wo. (na boisku 1:2)  --->mecz nr 37
12. 26 lipca 2020 r. g. 15:00 (zmiana godziny z 17:00) Olimpia Czaple Wielkie - Kosynierzy Łuczyce  2:6   ---> mecz nr 38
13. Wisła Czernichów - wolny los ---> mecz nr 44
14. Lotnik Kryspinów - wolny los ---> mecz nr 45
15. Świt Krzeszowice - wolny los --->  mecz nr 47
16. 26 lipca 2020 r. g. 17:00 Niegoszowianka Niegoszowice - Iskra Czułów  2:0   ---> mecz nr 45
17. 25 lipca 2020 r. g. 17:00 Płomień Jerzmanowice - Dragon Szcyglice  5:0    ---> mecz nr 46
18. 26 lipca 2020 r. g. 16:00 (zmiana godziny z 17:00) Sankowia Sanka - Wisła Rząska   4:1   ---> mecz nr 48
19. 26 lipca 2020 r. g. 17:00 (zmiana terminu z dnia 25 lipca 2020 r. g. 17:00) Górzanka Nawojowa Góra - JKS Zelków   2:7   ---> mecz nr 44
20. 26 lipca 2020 r. g. 17:00 Trzebol Wielkie Drogi - Płomień Kostrze   3:0 wo  (na boisku 3:1) ---> mecz nr 43
21. 25 lipca 2020 r. g. 17:00 Tęcza Piekary - Wisła Jeziorzany   3:0 wo (brak drużyny) ---> mecz nr 46
22. 26 lipca 2020 r. g. 17:00 Kaszowianka II Kaszów - Sokół Rybna   3:0 wo (brak drużyny)---> mecz nr 47
23. 26 lipca 2020 r. g. 17:00 (zmiana terminu z dnia 25 lipca 2020 r. g. 17:00) Błękitni II Modlnica - Strażak Rączna 8:2 ---> mecz nr 43
24. 26 lipca 2020 r. g. 17:00 (boisko w Alksandrowicach) Błękitni Czułówek - Sportowiec Modlniczka 0:9  ---> mecz nr 48
25. Iskra Krzęcin - wolny los ---> mecz nr 54
26. Kabel Kraków - wolny los ---> mecz nr 51
27. Pogoń Skotniki - wolny los ---> mecz nr 49
28. Cedronka Wola Radziszowska - wolny los  ---> mecz nr 50
29. 25 lipca 2020 r. g. 14:00 (zmiana godziny z 17:00) Opatkowianka Kraków - Strzelcy Kraków   0:2  ---> mecz nr 50
30. 26 lipca 2020 r. g. 17:00 (boisko w Krakowie przy ul. Boboli) Bratniak Kraków - Rzozovia Kraków 2:6  ---> mecz nr 53
31. 25 lipca 2020 r. g. 17:00 (boisko w Krakowie przy ul. Koletek) Dragoons Kraków - Bieżanowianka Kraków   3:4 ---> mecz nr 54
32. 25 lipca 2020 r. g. 17:00 (zmiana terminu z dnia 26 lipca 2020 r. g. 17:00) (boisko w Krakowie przy ul. Parkowej) Rafis Kraków - Gajowianka Gaj  2:3  ---> mecz nr 49
33. 26 lipca 2020 r. g. 16:00 (zmiana terminu z dnia 25 lipca 2020 r. g. 17:00) (boisko w Pozowicach) Skawinka II Skawina - Tramwaj Kraków  2:2  k.1:4  ---> mecz nr 53
34. 26 lipca 2020 r. g. 17:00 (boisko w Krakowie przy ul. Tomickiego) Albertus Kraków - Podgórze Kraków 0:2  ---> mecz nr 52
35. 25 lipca 2020 r. g. 17:00 Klub Sportowy Tyniec - Fairant Kraków  0:3 wo (brak drużyny)---> mecz nr 51
36. 26 lipca 2020 r. g. 17:00 (boisko w Krakowie przy ul. Stróża Rybna) Universum Kraków - Pychowianka Kraków 0:8 ---> mecz nr 52

  II runda  

37. 1 sierpnia 2020 r. g. 17:00  Juvenia Prandocin - Michałowianka Michałowice  1:1  k.4:2 ---> mecz nr 60
38. 2 sierpnia 2020 r. g. 17:00  Kosynierzy Łuczyce - Galicja Raciborowice  0:9 ---> mecz nr 56
39. 1 sierpnia 2020 r. g. 17:00  Skała 2004 - Jastrzębiec Książ Wielki   2:4   ---> mecz nr 59
40. 2 sierpnia 2020 r. g. 17:00  Czarni'03 Grzegorzowice - Płomień Kościelec   0:3 wo. (brak drużyny)---> mecz nr 61
41. 1 sierpnia 2020 r. g. 17:00  Słomniczanka II Słomniki - Prądniczanka II Kraków 3:0 ---> mecz nr 57
42. 2 sierpnia 2020 r. g. 17:00  Ekler Baranówka - Szreniawa Koszyce 7:2  ---> mecz nr 55
43. 2 sierpnia 2020 r. g. 17:00 (zmiana terminu z dnia 1 sierpnia 2020 r. g. 17:00)  Trzebol Wielkie Drogi  - Błękitni II Modlnica  2:4  ---> mecz nr 64
44. 2 sierpnia 2020 r. g. 17:00  Wisła Czernichów - JKS Zelków 1:3  ---> mecz nr 66
45. 1 sierpnia 2020 r. g. 17:00  Niegoszowianka Niegoszowice - Lotnik Kryspinów 3:0 wo. (na boisku 3:0) ---> mecz nr 67
46. 2 sierpnia 2020 r. g. 17:00  Płomień Jerzmanowice - Tęcza Piekary  3:0 wo. (brak druzyny) ---> mecz nr 65
47. 1 sierpnia 2020 r. g. 17:00  (na boisku w Krzeszowicach przy placu Franciszka Kulczyckiego 2) Kaszowianka II Kaszów - Świt Krzeszowice  1:6  ---> mecz nr 63
48. 2 sierpnia 2020 r. g. 17:00  Sankowia Sanka - Sportowiec Modlniczka 3:1   ---> mecz nr 62
49. 1 sierpnia 2020 r. g. 17:00  Pogoń Skotniki - Gajowianka Gaj  2:4   ---> mecz nr 71
50. 2 sierpnia 2020 r. g. 17:00  Strzelcy Kraków - Cedronka Wola Radziszowska  0:3 wo. (brak drużyny) ---> mecz nr 75
51. 1 sierpnia 2020 r. g. 17:00  (na boisku w Krakowie, przy ul. Zarzecze 124) Fairant Kraków - Kabel Kraków 0:6  ---> mecz nr 73
52. 2 sierpnia 2020 r. g. 17:00  (na boisku w Krakowie przy ul Praskiej) Pychowianka Kraków - Podgóze Kraków 2:4  ---> mecz nr 70
53. 1 sierpnia 2020 r. g. 17:00  Rzozovia Rzozów - Tramwaj Kraków 5:1  ---> mecz nr 69
54. 2 sierpnia 2020 r. g. 17:00  Iskra Krzęcin - Bieżanowianka Kraków  3:2  ---> mecz nr 74

  III runda 

55. 19 sierpnia 2020 r. g. 17:00 Ekler Baranówka - Hutnik II Kraków  1:6 ---> mecz nr 82
56. 18 sierpnia 2020 r. g. 17:00 Galicja Raciborowice - Orzeł Iwanowice  5:1  ---> mecz nr 80
57. 19 sierpnia 2020 r. g. 17:00 Słomniczanka II Słomniki - Grębałowianka Kraków 4:1 ---> mecz nr 77
58. 18 sierpnia 2020 r. g. 17:30 (zmiana godziny z 17:00)  Orzeł Bębło - Zieleńczanka Zielonki 3:3  k.4:3---> mecz nr 82
59. 19 sierpnia 2020 r. g. 17:00 Jastrzębiec Książ Wielki - TS Węgrzce  1:3  ---> mecz nr 79
60. 18 sierpnia 2020 r. g. 17:00 Juvenia Prandocin - Niedźwiedź   2:2  k. 2:4  ---> mecz nr 81
61. 19 sierpnia 2020 r. g. 17:00 Płomień Kościelec - Nowa Proszowianka Proszowice 0:3  ---> mecz nr 81
62. 18 sierpnia 2020 r. g. 17:00 Sankowia Sanka - Prądniczanka Kraków 0:6  ---> mecz nr 76
63. 19 sierpnia 2020 r. g. 17:00 Świt Krzeszowice - AP Kmita Zabierzów 3:1  ---> mecz nr 80
64. 18 sierpnia 2020 r. g. 18:00 (zmiana godziny z 17:00) Błękitni II Modlnica - Błękitni Modlnica 2:3  ---> mecz nr 78
65. 19 sierpnia 2020 r. g. 17:00 Płomień Jerzmanowice - Piast Wołowice 3:0  wo. (brak drużyny) ---> mecz nr 79
66. 18 sierpnia 2020 r. g. 17:00 JKS Zelków - Kaszowianka Kaszów 3:6 ---> mecz nr 89
67. 19 sierpnia 2020 r. g. 17:00 Niegoszowianka Niegoszowice - Bronowianka Kraków 2:6---> mecz nr 87
68. 18 sierpnia 2020 r. g. 18:00 (zmiana godziny z 17:00) Orlęta Rudawa - Lot Balice  2:2  k.4:2---> mecz nr 89
69. 19 sierpnia 2020 r. g. 17:00 Rzozovia Rzozów - Radziszowianka Radziszów   0:10  ---> mecz nr 88
70. 18 sierpnia 2020 r. g. 17:30 (zmiana godziny z 17:00) (na boisku w Krakowie przy ul. Na wrzosach) Podgórze Kraków - Prokocim Kraków   0:5  ---> mecz nr 83
71. 19 sierpnia 2020 r. g. 17:00 Gajowianka Gaj - Dąbski Kraków 2:2  k. 3:5  ---> mecz nr 88
72. 18 sierpnia 2020 r. g. 17:00 Zwierzyniecki Kraków - Garbarnia II Kraków 3:5 ---> mecz nr 86
73. 19 sierpnia 2020 r. g. 17:45 (zmiana godziny z 17:00) Kabel Kraków - Wieczysta Kraków  2:7 ---> mecz nr 84
74. 18 sierpnia 2020 r. g. 17:00 Iskra Krzęcin - Borek Kraków  2:3  ---> mecz nr 87
75. 19 sierpnia 2020 r. g. 17:45 (zmiana godziny z 17:00) Cedronka Wola Radziszowska - Nadwiślan Kraków 3:3  k.4:2  ---> mecz nr 85

  IV runda  

76. 2 września 2020 r. g. 18:10 (zmiana terminu z dnia 1 września 2020 r. g. 17:00) Prądniczanka Kraków - Sokół Kocmyrzów   1:1  k.2:4   ---> mecz nr 97
77. 2 września 2020 r. g. 17:00 Słomniczanka II Słomniki - Słomniczanka Słomniki  2:4   ---> mecz nr 93
78. 1 września 2020 r. g. 17:00 Błękitni Modlnica - Clepardia Kraków  1:3  ---> mecz nr 96
79. 2 września 2020 r. g. 17:00 Płomień Jerzmanowice - TS Węgrzce   0:6  ---> mecz nr 91
80. 1 września 2020 r. g. 17:00 Galicja Raciborowice - Świt Krzeszowice  2:2   k.6:5   ---> mecz nr 95
81. 2 września 2020 r. g. 17:30 (zmiana godziny z 17:00) Niedźwiedź - Nowa Proszowianka Proszowice  1:5  ---> mecz nr 92
82. 1 września 2020 r. g. 17:00 Orzeł Bębło - Hutnik II Kraków   2:6   ---> mecz nr 95
83. 2 września 2020 r. g. 17:00 Prokocim Kraków - wolny los  ---> mecz nr 96
84. 2 września 2020 r. g. 17:00 Wieczysta Kraków - Skawinka Skawina  8:0   ---> mecz nr 94
85. 2 września 2020 r. g. 17:00 Cedronka Wola Radziszowska - Wiślanie Jaśkowice  0:3 wo. (brak druzyny)---> mecz nr 94
86. 1 września 2020 r. g. 17:00  Garbarnia II Kraków - Orzeł Piaski Wielkie Kraków  2:0  ---> mecz nr 93
87. 2 września 2020 r. g. 17:00  Borek Kraków - Bronowianka Kraków   0:0   k.4:3  ---> mecz nr 92
88. 1 września 2020 r. g. 17:00  Dąbski Kraków - Radziszowanka Radziszów   2:0   ---> mecz nr 90
89. 2 września 2020 r. g. 17:00  Orlęta Rudawa - Kaszowianka Kaszów   2:2   k.3:1   ---> mecz nr 97

  V runda  

90. 16 września 2020 r. g. 16:30 (zmiana terminu z dnia 15 września 2020 r. g. 16:30)  Dąbski Kraków - Cracovia II  0:5   ---> mecz nr 101
91. 16 września 2020 r. g. 16:30  TS Węgrzce - Jutrzenka Giebułtów  2:2  k.2:1   ---> mecz nr 100
92. 15 września 2020 r. g. 16:30  Borek Kraków - Nowa Proszowianka Proszowice     3:0 wo. (brak drużyny) ---> mecz nr 101
93. 16 września 2020 r. g. 16:30  Garbarnia II Kraków - Słomniczanka Słomniki    3:2   ---> mecz nr 100
94. 16 września 2020 r. g. 16:30 (zmiana terminu z dnia 15 września 2020 r. g. 16:30) Wieczysta Kraków - Wiślanie Jaśkowice   4:1   ---> mecz nr 99
95. 16 września 2020 r. g. 16:30  Galicja Raciborowice - Hutnik II Kraków    2:4  ---> mecz nr 98
96. 15 września 2020 r. g. 16:30  Prokocim Kraków - Clepardia Kraków    2:1  ---> mecz nr 98
97. 16 września 2020 r. g. 16:30  Orlęta Rudawa - Sokół Kocmyrzów      0:5   ---> mecz nr 99

  Ćwierćfinały  

98. 30 września 2020 r. g. 16:00 (zmiana terminu z dnia 29 września 2020 r. g. 16:00)  Prokocim Kraków - Hutnik II Kraków  1:2 ---> mecz nr 103
99. 30 września 2020 r. g. 16:00  Wieczysta Kraków - Sokół Kocmyrzów  11:0 ---> mecz nr 103
100. 29 września 2020 r. g. 16:00  TS Węgrzce - Garbarnia II Kraków     2:2  k.7:8---> mecz nr 102
101. 30 września 2020 r. g. 16:00  Borek Kraków - Cracovia II   0:3 wo (brak drużyny)  ---> mecz nr 102

  Półfinały  

102. 14 października 2020 r. g. 15:30 (zmiana terminu z dnia 13 października 2020 r. g. 15:30)  Garbarnia II Kraków - Cracovia II   1:1  k.3:4   ---> mecz nr 104
103. 14 października 2020 r. g. 15:30  Hutnik II Kraków - Wieczysta Kraków  3:8---> mecz nr 104

  FINAŁ  

104. 28 października 2020 g. 14:00 (zmiana terminu z dnia 11 listopada 2020 r. g. 13:00 z powodu rozgrywania zawodów III ligi przez drużynę gości, następnie zmiana terminu z dnia 21 listopada 2020 r. g.12:00)    Wieczysta Kraków - Cracovia II

Gospodarzem zawodów jest drużyna występująca w rozgrywkach niższej klasy poprzedniego sezonu lub zajmująca niższą lokatę.