30 drużyn w Halowych Mistrzostwach Krakowa skrzatów (aktual.)
ango | 2018-01-18 15:38:45

Wystartowały Halowe Mistrzostwa Krakowa skrzatów (roczniki 2011 i 2012). Prezentujemy terminarz na najbliższy weekend (uwaga, nastąpiły zmiany!).

Mecze odbywają się w hali KS Wanda w Krakowie-Nowej Hucie, ul. Odmogile 1b. Ostatecznie zaplanowane zostały gry w weekendy 13/14 i 20/21 stycznia, a ponadto 27 stycznia, 3 i 4 lutego oraz 10 lutego 2018 roku. Każdy ze zgłoszonych zespołów rozegra w każdym ze swoich czterech terminów po kilka meczów (3-4).

Organizatorem rozgrywek jest Małopolski Związek Piłki Nożnej.

Ostatecznie udział w rozgrywkach potwierdziło 30 drużyn:
Albertus Kraków
Baszta Kraków
Bieżanowianka Sp. Ł. Gorszkow
Błękitni Modlnica
Clepardia Kraków
Garbarnia Kraków
UKS FC Gwarek Wieliczka
Hutnik Kraków (3 drużyny)
Jadwiga Kraków
Kolejarz Prokocim Kraków
Krakus Swoszowice
Lotnik Kryspinów
Milenium Skawina
Piast Skawina
Płaszowianka Kraków
AS Płaszów Football Academy
PUKS Pobiedr Paszkówka
OSKF Pogoń Skotniki Kraków (2 drużyny)
Prądniczanka Kraków (2 drużyny)
AS Progres Kraków (2 drużyny)
Tramwaj Kraków
NAS Wanda Kraków
Wawel Kraków
Zieleńczanka Zielonki (2 drużyny)

Terminarz drugiego weekendu:

Sobota, 20 stycznia 2018

W związku z wycofaniem się z 2. kolejki zespołu Piasta Skawina (choroby zawodników) zmieniony został terminarz na sobotę, 20 stycznia 2018.

09.15 Kolejarz Prokocim Kraków - AS Progres Kraków 1
09.30 PUKS Pobiedr Paszkówka - OSKF Pogoń Skotniki 2
09.45 Clepardia Kraków – AS Progres Kraków 1
10.00 PUKS Pobiedr Paszkówka – Kolejarz Prokocim Kraków
10.15 AS Progres Kraków 1 - OSKF Pogoń Skotniki 2
10.30 Prądniczanka Kraków 2 - Hutnik Kraków 3
10.45 Kolejarz Prokocim Kraków - Clepardia Kraków
11.00 Prądniczanka Kraków 2 - AS Progres Kraków 1
11.15 Clepardia Kraków - PUKS Pobiedr Paszkówka
11.30 OSKF Pogoń Skotniki 2 - Hutnik Kraków 3
11.45 Prądniczanka Kraków 2 - PUKS Pobiedr Paszkówka
12.00 Hutnik Kraków 3 - Albertus Kraków
12.15 Prądniczanka Kraków 2 - Płaszowianka Kraków
12.30 Tramwaj Kraków - Garbarnia Kraków
12.45 Albertus Kraków - Płaszowianka Kraków
13.00 Tramwaj Kraków - UKS FC Gwarek Wieliczka
13.15 NAS Wanda Kraków - Albertus Kraków
13.30 Płaszowianka Kraków - OSKF Pogoń Skotniki 1
13.45 UKS FC Gwarek Wieliczka - Garbarnia Kraków
14.00 OSKF Pogoń Skotniki 1 - Tramwaj Kraków
14.15 Garbarnia Kraków - NAS Wanda Kraków
14.30 UKS FC Gwarek Wieliczka - OSKF Pogoń Skotniki 1
14.45 Tramwaj Kraków - NAS Wanda Kraków

Niedziela, 21 stycznia 2018

09.00 Zieleńczanka Zielonki 2 - Bieżanowianka Ł. Gorszkow
09.15 Baszta Kraków - Milenium Skawina
09.30 Bieżanowianka Ł. Gorszkow - Hutnik Kraków 1
09.45 Milenium Skawina - Zieleńczanka Zielonki 2
10.00 Błękitni Modlnica - Prądniczanka Kraków 1
10.15 Hutnik Kraków 1 - Milenium Skawina
10.30 Baszta Kraków - Zieleńczanka Zielonki 2
10.45 Bieżanowianka Ł. Gorszkow - Błękitni Modlnica
11.00 Prądniczanka Kraków 1 - Baszta Kraków
11.15 Hutnik Kraków 1 - Błękitni Modlnica
11.30 Prądniczanka Kraków 1 - Milenium Skawina
12.00 Lotnik Kryspinów - Wawel Kraków
12.15 AS Progres Kraków 2 - AS Płaszów Football Academy
12.30 Wawel Kraków - Krakus Swoszowice
12.45 Lotnik Kryspinów - AS Płaszów Football Academy
13.00 Krakus Swoszowice - Zieleńczanka Zielonki 1
13.15 Wawel Kraków - AS Progres Kraków 2
13.30 Jadwiga Kraków - Lotnik Kryspinów
13.45 Hutnik Kraków 2 - Krakus Swoszowice
14.00 Zieleńczanka Zielonki 1 - Lotnik Kryspinów
14.15 AS Płaszów Football Academy - Hutnik Kraków 2
14.30 Krakus Swoszowice - AS Progres Kraków 2
14.45 Zieleńczanka Zielonki 1 - Jadwiga Kraków
15.00 AS Płaszów Football Academy - Wawel Kraków
15.15 Jadwiga Kraków - Hutnik Kraków 2

Terminarz dalszych gier zamieścimy po zakończeniu I fazy rozgrywek.

* Regulamin Halowych Mistrzostw Krakowa skrzatów - TUTAJ